Jump to content

surveyor

Fan
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

146 profile views
 1. U mnie powiadomienia nie przychodzą, dopiero jak uruchomię aplikację.
 2. (lumi.gateway.v3) z żarówkami YI działa bez zarzutu.
 3. W aplikacji Mi Home wchodzisz do bramki w opcjach masz udostępnij, wpisujesz numer konta xiaomi osoby której chcesz udostępnić, czekasz na potwierdzenie od tej osoby i gotowe. Będzie widziała bramkę jak i wszystkie inne urządzenia z nią sparowane. Jak jedno urządzenie to analogicznie wchodzisz w jego ustawienia i udostępnij.
 4. Aplikacja MiHome_5.5.0_vevs_beta.apk działa poprawnie, nie ma tego chińskiego sklepu nie wiem czy zamierzone to było ale w sumie przynajmniej nie wyskakują ich reklamy z krzaczkami Dzięki za te pl ale niestety nie ma tam np. gniazdka a te tłumaczenie boli aż w oczy "stopni elektryczności na dzień" lub "stopni na miesiąc elektryczności" a wystarczyło by tylko "kWh" :-) oni to chyba tłumaczą jakimś translatorem 😂 może faktycznie lepiej przeliczyć na eng.
 5. zaraz zobaczę jak działa :-) @rezmus a da się z tej apki wyciągnąć język polski i potem podmienić bo niektóre czujniki nie mają pl albo są fatalnie przetłumaczone.
 6. Każde urządzenie możesz udostępnić innemu konta xiaomi🙂
 7. Z tego co wiem to @rezmus zrobi kolejnego moda jak będzie aktualizacja Mi Home wnosząca jakieś znaczące zmiany do tej pory nie było nic ciekawego. Ja udostępniłem sobie urządzenia z opcją do edycji ustawień na drugi telefon z aktualnym Mi Home i działa 🙂
 8. Żarówki masz Yeelight ? bo zastanawiam się nad zakupem a dobrze byłoby wiedzieć jakie działają poprawnie z BLE :-)
 9. Nie działa bo masz czujnik temperatury z wyświetlaczem a on działa po bt z apka mi home w telefonie a nie z gateway. Ustawić możesz sceny ale one działają jak jesteś w domu z telefonem z włączonym bt 😉 przynajmniej tak sprawdzałem u siebie. Potrzebujesz tego czujnika bez wyświetlacza on się paruje z gateway. Ja dziś dostanę ten aqara (kwadratowy z barometrem) i będę sprawdzał jak działają sceny z określonymi temperaturami :-) Być może idzie ten czujnik temperatury (z wyświetlaczem) podłączyć do gateway ale przez bramkę BLE ale nie mam żadnego urządzenia by to sprawdzić :-)
 10. Mod aplikacji mi home od rezmus działa ok. W moim przypadku gateway z eu działa w china 😉 przez co mam dostęp do większej liczby czujników itd. Dzięki rezmus dobra robota! Ps. sorki że tak wbilem się trochę w innym temat przewodni tego posta.
 11. Ok możemy spróbować z twoim kontem 🙂
 12. Wykrywa poprawnie, wybieram sieć itd. Jest komunikat succesful a po nim mieli to co na screenie w poście wyżej. W apce zmieniłem region na eu i jak narazie wydaje że działa poprawnie a jest lista czujników do dodania z CN co mnie cieszy;-)
 13. zrobiłem jak napisałeś, wykrywa gateway na CN, przechodzi konfiguracja i w ostatnim kroku (screen) nie może pobrać informacji z gateway 😕 po czasie dodało ją ale nie da się do niej wejść poziomu aplikacji 😞 A nie dałoby się dodać te listy do EU ?
×
×
 • Create New...