Jump to content

Bober

Amateur
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Witam. Dymik201 możesz dać znać jak z twoją reklamacją?? Interesuje mnie to ponieważ mam ten sam problem i okazuje się że u tego samego sprzedawcy co ty dlatego zanim odeśle zegarek chcę sprawdzić jak się to u ciebie skończyło bądź nie skończyło. Z góry dzięki za informację jeśli możesz to proszę o kontakt zadzwoniłbym do Ciebie.
  2. Dzięki za filmik, przyciski dokładnie tak działają tyle że przewijania niestety nie ma w menu. Co do wgrywania starszego romu to sytuacja się ma tak że dopiero mam 2 dzień zegarek i zastanawiam się czy zmieniać oryginalny rom na modyfikowane. Głównie chodzi mi o utratę gwarancji ale jak się przekonam do modyfikacji to może zacznę wgrywać z forum romy i dołączę do waszego klubu
  3. Witam. Ja również wgrałem najnowszą aktualizację 2.3.9.0 po zakupie zegarka i niestety przyciski nie działają jak należy. Chodzi mi o przewijanie menu w boki poprzez górny i dolny przycisk. Po jednym wciśnięciu przeskakuje na koniec/początek menu. Dodatkowo nie wyświetla numeru jak ktoś dzwoni do mnie. Proszę o info czy macie podobnie i czy da się to jakoś naprawić?? Z góry dzięki.
×
×
  • Create New...