Jump to content

ohyeach

Amateur
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. U mnie wygląda to tak. To musi być jakiś u mnie problem bo nie zależy od wersji ROMu. Problem rozwiązany - McAfee zakłócał proces instalacji.
  2. Hej. Chciałem sobie wgrać nowy rom i niestety mam tą samą przypadłość co przy romie 2.2.0, który próbowałem wgrać kilka miesięcy temu. Wszystko się uruchamia poprawnie, cały proces instalacji przebiega bez żadnych błędów, ale ostatnie bootowanie nie trwa 10 min tylko max minutę (jak zwykły restart). Po operacji mam po prostu reset do ustawień fabrycznych i jest ten sam rom co przed wgrywaniem. Ostatnim razem pobrałem rom z xda i się udało, ale teraz postanowiłem wrócić do tematu i niestety brak efektów. Czy ktoś miał taki problem? Macie jakieś wskazówki co mogę zrobić lepiej?
  3. Jeszcze nie szukałem opcji gdzie zmienia się język, ale wydaje mi się właśnie, że nie wgrał mi się system. Podczas instalacji zegarek oczywiście przechodzi do trybu fastboot, po wszystkich krokach w instalatorze (kilka razy enter itp) widzę informację, że będzie zmiana języka itp, wykonuje się restart, ale bootowanie trwa 1-2 minuty a nie jak w opisie 10min i "wstaje" tak jakby tylko po resecie fabrycznym (od razu widzę QR kod, nie ma żadnego wyboru języka). Wszedłem w settings, info (about) i widnieje informacja o wersji ROMu sprzed flashowania (nie wiem czy ta wartość powinna się zmienić). Dzisiaj chciałem wrzucić oprogramowanie ponownie, ale forum nie działało więc wziąłem rom z xda, wrzuciłem i wszystko poprawnie się wykonało i mam już nowe oprogramowanie. Heh ciekawe co tu było przyczyną, że nie udało się.
  4. Cześć. Instalacja ROMu kończy się u mnie sukcesem, ale wygląda tak jakby nic się nie zmieniło. Bootloader odblokowany, dostaję wszystkie wartości po wykonaniu polecenia fastboot getvar all. Sama instalacja też przebiega bez problemów (początkowo miałem problemy z adb, ale poradziłem sobie), wykonałem rozparowanie przed instalacją nowego ROMu. Po procedurze instalacji otrzymuję QR kod, aplikacja w telefonie paruje się z zegarkiem jednakże dalej jest wszystko po chińsku. Jakieś wskazówki?
×
×
  • Create New...