Jump to content

SAID

Amateur
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Pytam o te pasujące modele bo zauważyłem że w tym regionie co mi obecnie większość rzeczy działa czyli USA (serwer azjatycki) mam możliwość dodania czujnika dymu, ale nie jestem pewien czy do mojej centralki akurat on będzie pasował. A dokładnie jaki powinienem model tego czujnika kupić aby pasował do modelu mojej centralki gateway 2 kupionej w polskiej dystrybucji. A może po prostu każdy będzie pasował nawet chiński tylko chciałbym wiedzieć czy tak jest. Gdzie taką informację można otrzymać. Kupować w ciemno to trochę szkoda bo to ze 200 zł kosztuje. Ale to to jeszcze nic. Co zrobić żeby dodać czujnik gazu jak w tym regionie to go w ogóle nie ma nawet na liście do dodania w samej aplikacji ?
  2. No i to jest słabe, że te urządzenia tak działają bo kupując je nigdy nie możemy być pewni czy zadziałają w tym regionie, w którym potrzebujemy. Producent powinien to zmienić. A nie wiecie czy jest jakiś sposób aby rozpoznać czy dane urządzenie będzie działać w danym regionie. Jakaś lista urządzeń i numeracja modelów danego urządzenia oraz region w jakim będzie ono działać prawidłowo. No bo w sumie czymś one muszą się różnić wiec mają na pewno inny numer modelu. Czy jest gdzieś taka strona informacyjna?
  3. A jaki masz dokładnie model Mi Smart Gateway 2? Bo mi na Samsungu J7 w Aplikacji MI HOME w ogóle nie znajduje tej centralki z ustawieniami regionalnymi Kontynent Chiny. Natomiast na i-phone SE dodało ale nie mogłem w ogóle wejść w ustawienia i zarządzać. A na serwerze innych krajów zachodnich np. USA serwer azjatyckim już wszystko działa na Europie też. Dziwne i wkurzające to jest
  4. Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy do zestawu "Xiaomi Mi Smart Home Set Zestaw Czujników ZHTZ02LM" z dystrybucji europejskiej będzie pasował czujnik dymu "XIAOMI HONEYWELL FIRE ALARM DETECTOR CZUJNIK DYMU" z dystrybucji chińskiej. Program MI-Home mam ustawiony w regionie "inny" i niby tam jest możliwość dodania czujnika dymu ale czy aby napeno one ze sobą będą działać? Nie chciałbym wydawać bez sensu 200 zł za taki czujnik. Czy ktoś już podłączał go do tego zestawu. Dodam, że centralka w tym zestawie to "Mi Smart Gateway 2" może ktoś ma taką centralkę z tym czujnikiem dymu. A swoją drogą ciekawe jak to jest z czujnikiem gazu bo jego to na tych ustawieniach regionalnych to w ogóle nie ma w aplikacji i jak go dodać bo centralka ta w na regionie chińskim nie działa . Proszę o pomoc. ps. A może wie ktoś przy okazji gdzie można takie czujniki kupić za złotówki w przyzwoitych cenach.
×
×
  • Create New...