Jump to content

Rhea

Fan
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Problemem jak się okazało były sterowniki. Pomogła instalacja z innego komputera. Dziekuję za pomoc i za polski ROM
 2. tylko dziwne jest to, że po wpisaniu komendy na początku adb devices widzi urządzenie....
 3. niestety zrobiłem tak jak opisałeś powyżej i dalej to samo, czyli po komendzie fastboot getvar all wyświetla się tylko waiting for device. Możliwe, że coś jest nie tak z adapterem lub kablem? jak to jest że udało mi sie go odblokować a teraz nic się juz nie da zrobić?
 4. Próbowałem dwóch różnych wersji sterownika i za każdym razem pojawia się ten sam błąd, po wejściu zegarka w tryb FastBoot pojawia się błąd "Nie można uruchomić tego urządzenia Kod 10". W załączniku błąd oraz wersja sterownika.
 5. otwieram program krok po kroku do momentu gdzie wyskakuje blokada instalatora. Na zegarku jest FastBoot. Wszedłem jeszcze raz w adb i fastboot getvar all i nie chcę mi pokazać nic tylko jest cały czas waiting for any devices, co jest dziwne bo dzisiaj po otrzymaniu kodu udało mi się go odblokować....
 6. Witam. Instalator nie chcę mnie przekierować na stronę z akceptacją i wygenerowaniem kodu. Dodam że jestem zalogowany, pozostaję na stronie oraz nie posiadam bana. O co chodzi?
 7. niestety zainstalowałem adb 1.4.3, pozniej 1.4.2, 1.3, i 1.0.23 i dalej nie łączy
 8. Doszedłem do sedna problemu i niestety ale chyba jak u wielu osób, problem polega na oprogramowaniu komputera czyli Windows 7, czyli nie łączy z zegarkiem i wyskakuje komunikat waitig for a devices. Muszę szukac kogoś kto ma windows 10..
 9. Jak sprawdzić czy bootloader jest odblokowany? Jakie sterowniki mają być zainstalowane? Wykonuje wszystko co jest opisane na pierwszej stronie... Po wpisaniu fastboot getvar all nie dzieje się nic. Nie ma podstawowych danych, które trzeba wysłać na stronie czyli bootloader version...
 10. podpinam stację do usb, do komputera, wkładam na nią zegarek - ładuje i jest połączenie. Uruchamiam Stratos by Kaudii. Wciskam Enter, wybieram opcję "1". Jest rozpoznawanie zegarka i.....na zegarku Fastboot i chińskie znaki z ikonką monitora a w aplikacji informacja - blokada instalatora. W tym momencie stanąłem i męczę się już 3 godziny o co chodzi
 11. Czytam...jestem po prostu techno pierdoła. Nie wiem czy zegarek jest zablokowany bo jest wtyświetlane na nim fastboot i nic nie działa. Program w tym czasie pisze o zaakceptowaniu i wpisaniu kodu, gdzie pod spodem nie da się nic wkleić a inna strona, na którą rzekomo miało mnie przekierować, nie otwiera się. Nie wiem od czego mam zacząć.
 12. a ja mam "rozpoznawanie zegarka..." i nic sie nie dzieje. Co dalej?
×
×
 • Create New...