Jump to content

s_bek

Fan
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Place
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wejdź w plany treningowe i w szczegółach danego planu , na końcu jest ZAKOŃCZ.
 2. Update 2.3.10.4 zpolskim językiem się pojawił....
 3. Spróbuj zresetować słuchawki, tzn: jeżeli słuchawki były sparowane z innym urządzeniem, stratos ich nie widział. U mnie pomogło.
 4. Czy po ostatnich aktualizacjach fabrycznych pojawił się u Was problem ze słuchawkami? Posiadam Xiaomi Mi Sport, wcześniej bez problemów, teraz pozostaje bieganie z ręką na temblaku - zbyt nisko/daleko ręka z zegarkiem od słuchawek i zrywa połączenie. Tyle sper.... w ostatnich aktualizacjach że mi się odechciewa!
 5. Pojawiła sie aktualizacja 2.3.9.0. Kolejny język, niestety nie polski. Jakieś tam poprawki. Z tego co widzę przyciski zostały 2.3.8.0, niestety. Ktoś odważny już to zainstalował? Co do konfiguracji przycisków, xiaomi planuje powrót do konfiguracji przed 2.3.8.0 czy zostanie to jak jest teraz, coś wiadomo?
 6. Cześć, czy ktoś jeszcze ma problemy z ostatnią aktualizacją pace do 2.8.1.0 i aplikacją na telefon amazfit watch 2.5.4.0, brak synchronizacji, tylko bateria i powiadomienia. Zastanawiam się czy to wina aktualizacji na pace czy aplikacji?
 7. Cześć, Czy ktoś też ma ten sam problem z treningiem interwałowym: domyślnie ustawiony jest trening wg czasu i przy próbie zmiany treningu wg odległości wywala aplikację?
 8. Xiaomi Mi Sports Bluetooth 4.1, współpracują bezproblemowo. Przed sparowaniem słuchawek wcześniej używanych, proponuje je zresetować do ustawień fabrycznych.
×
×
 • Create New...