Jump to content

artii651

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuje za linki. Podziałał oryginalny soft z linku poniżej: https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/fw-tool-stock-international-firmware-t3764636 Użyłem Unbrick_US.bat, jedyny problem miałem przy "2. Rebooting to Fastboot mode". Musiałem otworzyć drugie okno linii poleceń i wejść do fastboot używając komendy "adb shell reboot bootloader".
 2. Podczas instalacji romu nastąpił zanik prądu i restart komputera. po uruchomieniu zegarka pojawia sie komunikat no signal z wykrzyknikiem. Program instalacyjny pokazuje bład połaczenia. Czy jest jakas metoda uratowania zegarka i instalacji romu przez np adb?
 3. Ja mam dziwny problem na tym romie a mianowicie synchronizuje mi tylko tętno a jazda na rowerze czy licznik kroków za cholere nie, wyskakuje ze wszystko zaktualizowano a tu same zera. Ana zegarku są wyniki, miał może ktoś taki problem? Na poprzednim romie 2.5.1 było wszystko ok ale ten jest ładniejszy. Proszę o pomoc.
 4. Jestem tu nowy i mam pytanie czy ten rom mozna wgrać na wersje 2.3.8.0 w instrukcji pisze,że cyt firmware zegarka bez znaczenia, ale chce być pewny. Zależy mi na pl.
 5. Jestem tu nowy. Mam pytanie czy w tej wersji romu 2.3.8.0 można wgrać pl?
×
×
 • Create New...