Jump to content

elmagico

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten kto kupuje urządzenia z różnych dystrybucji sam sobie jest winny
 2. Jeśli wszystkie urządzenia (bramka, oczyszczacz, przycisk) będziesz miał podpięte pod ten sam serwer, to nie widzę przeszkód, nie powinno być problemu. Sprawdź tylko czy na serwerze europejskim, da się dodać ten przycisk, czy jest dostępny na liście urządzeń do dodania. Jedną z głównych różnic między serwerami Europa a Chiny, jest brak kompatybilności urządzeń. Na serwerze chińskim jest np 150 urządzeń, na europejskim 35. Rozumiem to tak: Mam europejski oczyszczacz Air Purifier 2s Mam chińską bramkę, podpiętą na serwer Europa Mogę bez problemu zainstalować ten oczyszczacz, wejść w jego opcje i nim zarządzać. Należy tylko doprecyzować, że automatyzacja w oczyszczaczu z europejskiej dystrybucji jest inna/ograniczona w stosunku do oczyszczacza w wersji chińskiej. Ten europejski jest ograniczony do on of i zmiana trybu, chiński ma jeszcze opcję typu "Jeśli poziom AQI jest powyżej 30, włącz tryb manual/turbo". Nie umiem niestety odpowiedzieć na Twoje pytanie, dlaczego nie działa Ci zmiana trybu o zadanej godzinie.Sprawdź czy ustawiłeś w oczyszczaczu strefę czasową, czy te automatyzacje są aktywne przez cały dzień a nie tylko w określonych godzinach itp. Ja korzystam tylko z zaplanowanego On/Off.
 3. Na pewno bramka chińska i europejska ma różne oznaczenie modeli. Miałem europejską i sprzedałem bo ilość sprzętu którą można do niej podłączyć, jest ograniczona. Kupiłem chińską i podłączyłem wszystko co potrzebowałem. Ostał mi się jedynie Air Purifier 2s z europejskiej dystrybucji, który musiałem zostawić na serwerze europejskim. Na dzień dzisiejszy wystrzegałbym się tych gratów z dystrybucji EU i szedł tylko w chińskie urządzenia. Chińskie bramki na pewno są szeroko dostępne na allegro.
 4. Chińska bramka, podpięta na serwer Europa, działa bez problemu z Air Purifier 2s z europejskiej dystrybucji. Problem zaczyna się dopiero, gdy sprowadza się czujki itp, które w wielu przypadkach są niedostępne na serwerze Europa. Ja ma chińską bramkę, 20 urządzeń na serwerze Kontynent Chiny ale Air Purifier na serwerze Europa na który przełączam się ręcznie. Niestety, to wyklucza oczyszczacz z automatyzacji powiązanej z resztą urządzeń które mam na serwerze Kontynent Chiny. Bramki z zestawu z pierwszego posta, nie da się podpiąć do serwerów Kontynent Chiny. Albo się nie doda albo nie będzie można jej zainicjować (wejść w nią) - sprawdzone organoleptycznie.
 5. elmagico

  Mi Box

  Mam posiadam :) Wersja S 4K. Głównie Kodi + Cherry TV do telewizji. Dodatkowo Netlix i filmy z Synology na VLC. Żona trochę też korzysta z Playera. Nie mam niestety pojęcia czy śmiga Netflix na 4k.
×
×
 • Create New...