Jump to content

ukey

Fan
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

 • Place
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na miui 10 nie wyświetla się ikona ta po lewej na górze. Pojawia się dopiero po rozwinięciu paska.
 2. Ta sama tarcza co ja wstawiłem fotkę parę stron wcześniej. Po jakimś czasie znaczek chiński znika, by znowu się pojawić. Tylko na tej tarczy jest problem.
 3. Powiadomienia z YT rozwiązałem tak że... wyłączyłem tylko denerwowaly. Tak to póki co działa nawet stabilnie. Swoją drogą szkoda że nie można zrobić tak by dostając wiadomość z messengera wyświetlały się zdjęcia kontaktu, to jedyna rzecz której mi brakuje.
 4. Wiem że temat nie o tej apce ale możesz rozwinąć myśl? Póki co widzę podwójne powiadomienia z YT (nie wiem czemu raz dostaje 1 a raz 2-3)
 5. Pewnie już wiecie ale... Na tym romie i apce amazmod działa sklep z tarczami pobrał zainstalował i działa
 6. Kolejne ładowanie i obecnie już 6 dni na 1 lądowaniu a tu jeszcze zostało 23 procent! Więc super sprawa ciekawe czy na 23% dociagne do 7 dni na PF taki wynik to w strefie marzeń został. Co do samego działania. Nie widzę by coś przycinalo etc. Działa wszystko tak jak powinno. Że 2 razy miałem sytuację że zegarek mimo tego że leżał sam się podswietlil(bez powodu bo nie było powiadomienia) i chyba raz w nocy sam z siebie zaczął wibrowac.
 7. Mi chińskie znaczki pojawiały się na zablokowanej tarczy. Jednak magicznie teraz przestały się pokazywać. Mam dziwne wrażenie że rom musi się ułożyć. Jeśli chodzi o czas działania to po 6 dniach zostało mi jeszcze z 15 procent baterii. I tak jak w przypadku pf od 50 procent bateria leci w oczach.
 8. No widzisz ja dopiero uczę się tego zegarka itp:) dobrze wiedzieć na przyszłość że mogą być problemy z dockiem Z czystej ciekawości sprawdziłem co o tym błędzie mówi xda i... @Kaudiima rację. Takimi błędami sypie jak kabel jest jakiś dziwny. Może faktycznie @espressozmień kabel i port USB.
 9. Ciekawe czy jest gdzieś jakiś schemat za co odpowiada konkretny pin w zegarku... Teraz niestety nie mam możliwości by wgrać najnowsza wersje przez windowsa więc z ciekawości będę bawić się linuxem. @Kaudiiczyli mimo tego że zegarek jest wykrywany itp (co widać na screenach) może występować problem z pinami w zegarku? Jakoś nie wiem czemu ale przerabiajac wiele telefonów uceglonych czy nawet mój zegarek, zawsze na końcu okazywało się że problemem był software. Jednak teraz mnie dziwi że u kolegi @espressodziała to tak na 50 procent. I lepiej rozwiązać teraz problem bo później wyjdzie aktualizacja softu i co znowu będzie odsyłać zegarek?
 10. Oczywiscie bootloader odblokowany? Bo widać jakiś problem z boot.img więc tu bym szukał problemu. Swoją drogą model zegarka a1612?:p OK wychodzi ze masz ang wersję może warto wgrać jakiś inny rom (pacefied np) i z niego dopiero wosa?
 11. Mi to wygląda na brak sterowników lub jakiś błąd w sterownikach. Na forum jest narzędzie zrobione do wgrywania romow, aplikacji itp tam też jest sekcja instalacji sterowników, może warto sprawdzić co jest nie tak. Tu masz linka
 12. Ja również rozparowalem zegarek i zacząłem instalacje bez czekania aż się uruchomi. Wszystko poszło sprawnie system Windows 10 x64. A pytanie czy przed instalacją wosa miałeś wcześniejszy program (tam była opcja instalacji sterowników). Da radę dodać tą opcję?
 13. Na wygaszonym obok kroków pojawia się chiński znaczek obecnie nie mam problemu ze przez 1 2 sek wszystko jest po chińsku.
 14. Może źle się wyraziłem jutro jeśli problem pozostanie to zrobię zdjęcie jak wygląda tarcza . Na chwilę dosłownie 1-2 sek pojawiają się chińskie znaczki i znowu pojawiają się PL więc nie jest to uciążliwe czy coś. Oczywiście FR itp robiłem :] jutro ponownie wgram system (dzisiaj już nie mam dostępu do windowsa :P)
 15. Zaobserwowałem że na paru tarczach podczas "wygaszenia" pojawiają się chińskie znaczki np na Joggung track :] Poczekam może się uspokoi i rom musi się jakoś ułożyć. Lekko też przycina co do baterii trudno się wypowiedzieć.
×
×
 • Create New...