Jump to content

marcin1982m6

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Kupiłem dla żony zegarek AMAZFIT VERGE LITE i mam problem z rejestrowaniem aktywności z GPS, Podczas rejestracji treningu zegarek resetuje się i włącza ponownie nie zapisując treningu. Miał ktoś podobny problem ? jak mogę rozwiązać ten problem? Zegarek kupiony na Alliexpress wersja softu V1.3.4.20 Bardzo proszę o pomoc
 2. Tak w trybie ,, OFF" ekran gaśnie jakby to był ekran OLED. Tracza jest dedykowana do Stratosa jednak po wygaszeniu się ekranu tarcza pojawia się dopiero po naciśnięciu przycisku. Nie reaguje na podniesienie ręki. Poniżej lik do strony. http://www.johnbnchitech.altervista.org/?page_id=934#1516309075638-9873e157-6aa9
 3. Witam Czy mógłby ktoś zerknąć do tej tarczy apk. Wygląda ok niestety w trybie uśpienia gaśnie. Nie mam w tym temacie Analog4.apkwiedzy i doświadczenia ale może znajdzie się ktoś komu uda się naprawić ten błąd.
 4. Witam Mam pytanie ponieważ po zmianie na ten ROM rom-wos-20-pl-2631-by-kaudii po eksporcie danych sportowych (Rower) do Stravy bezpośrednio z aplikacji 2.6.2-play_PL.apk doszedł parametr Kadencja. Miał ktoś podobny przypadek? można to jakoś wyłączyć ponieważ dane są z czapki?
 5. mam prośbę o pomoc po podłączeniu wyświetla się na zegarku ikonka i napis fastboot komputer nie rozpoznaje urządzenia mogę jakoś zresetować sam zegarek?
×
×
 • Create New...