Jump to content

Marcin

Sponsor
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Marcin

Personal Information

 • Place
  Środa Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ponowna instalacja aplikacji na telefonie i romu pomogła. Pozdrawiam
 2. dzień dobry Przeszukałem forum i nie mogę znaleźć informacji na taki temat. Gdy mam połączenie przychodzące i na zegarku wybiorę wycisz to wyłącza dźwięki w telefonie na stałe (dzwonek jest od tego momentu wyciszony). Telefon Huawei P30. Próbowałem ponowną instalację ale nie pomaga. Z góry dziękuję za jakieś wskazówki.
 3. W info tak mam, plik instalacyjny cn dev. Wolnej chwili przeinstaluje, może pomoże to. POMOGŁO
 4. Dzień dobry wszystkim Powiem tak po kilku dniach użytkowania. Bateria trzyma 5 dni (co na innych 2 dni Maks), nie zauważyłem braków spolszczenia. No może w budzik ma dni tygodnia po angielsku ???? wcześniej były u mnie kłopoty z sparowniem zegarka jak się oddalił od telefonu, teraz bez kłopotu nawiązuje polaczenie ponowne. Jedynie po włączeniu ponownie zegarka wywaliło wszystkie aplikacje których nie używam, a nie ma możliwości ich wyłączyć (chyba że źle szukam). Są to między innymi: mi home, TV, FM, alipay.nie ma ich w zarządzaniu aplikacjami. Ktoś może służy dobra rada? Jeszcze raz chce podziękować za ciężka pracę nad tym systemem ????????????
 5. Po załamce naszym przegranym meczem, patrząc na wasze nowe "rozeWgranie," na twarzy maluje mi się uśmiech jednak wieczór nie jest stracony!! Miłego wieczoru życzę.
 6. Witam wszystkich Chciał bym napisać że też od kilku dni zmaga się z tym kłopotem. Bateria nie dawała rady wytrzymać dnia. Wczoraj lądował zegarek przez noc od rana była bajka. Bateria po całym dniu spadła 12%, niestety dziś czar przysł wystarczyło 12 godzin aby rozładować resztę bateria tj. 88%. Dodam że też mam telefon Huawei i miałem jakoś przed wystąpieniem tego kłopotu aktualizacje. Nie wiem czy to nie ona jest powodem. Próbuję dalej coś zdziałać jak będę coś wiedział napisze. A tak jak byśmy się nie słyszeli, chciałem życzyć wszystkim zdrowych, spokojnych świąt.
 7. Też maglowałem ostatnio jak miałem chwilę ten temat i nie było to po mojej myśli. Jak znajdę więcej czasu i mały nie będzie chciał oglądać bajek to jeszcze będę podchodzić do tej konfiguracji. Fajna sprawa może być jak pilot daleko a nie chce się wstać z łożka
 8. Jak w temacie co bardziej polecacie, co przemawia dla was za używaniem jednak tej, a nie innej aplikacji do uprawiania sportu?
 9. Jestem całkiem tu nowy praktycznie, więc chce was przywitać. Jestem zachwycony waszym ROM'em. Bardzo podoba mi się praca jaką wkładacie w to forum, programy i pomoc innym. Nie znam się na obecną chwilę na tym temacie nic z nic, aby was wesprzeć jedynie co to mogę zrobić skromny przelew. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...