Jump to content

micbud

Fan
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. micbud

  Router LTE

  Zakładałem, że tak może być jednak jak szukałem czegoś z większą ilością klientów to tej informacji prawie nikt nie podaje. Nawet na infolinii mówili "chyba do 32".
 2. micbud

  Router LTE

  Tak? Gdzieś to jest napisane bo nie zauważyłem? Co się da mam na 5GHz i po kablu i póki co wystarcza mi to bo problemu już nie mam. Rozumiem, że wszystko to co jest podłączone do bramek nie potrzebuje wifi? Chodzi mi głównie o czujnik okien, kostki, czujniki ruchu, czujniki temperatury BT, żarówki IKEA.
 3. micbud

  Router LTE

  Kupiłem już TP-Linka Archer MR400. Problem się rozwiązał bo obsługuje przez wifi do 64 klientów. Nie było jednak tanio.
 4. micbud

  Router LTE

  Podbijam temat z jeszcze jednym pytaniem. Jakie macie w domu routery z obsługą LTE i z ilu urządzeń wifi korzystacie jednocześnie?
 5. Napisałem mail i pisałem MACi moich kamer i po ok 3 tygodniach zaczęły działać. Przyszedł też mail zwrotny.
 6. U mnie od kilku dni jest to samo. Kamery Dafang nie działają w podglądzie natomiast nagrywają i informują o ruchu.
 7. micbud

  Router LTE

  Cześć Wam, Ostatnio zauważyłem, że liczba urządzeń wifi w moim domu znacząco się powiększyła i mój router przestaje mi wystarczać. Nigdzie nie znalazłem informacji ile urządzeń można maksymalnie podłączyć do D-link DWR-118 ale na liście jest tylko 20 więc sądzę, że to tyle. Przez to czasem niektóre urządzenia są offline. Jakie macie rutery z LTE obsługujące powyżej powiedzmy 30 urządzeń?
 8. Mam żarówki Yeelight (kolorowe) ala nie mają BLE. Łączę przez lampy Yeelight 320 i 650.
 9. Mam podpięte dwa pod lampy z BLE i wszystko działa niezależnie od tego czy jestem w domu czy nie. No ale te logi to jakoś przypadkowo się zapisują.
 10. Teoretycznie tak, dlatego je kupiłem... No ale oddałem a raczej wymieniłem na 950 bo niestety nie działały. Czytałem też w necie i to nie tylko problem u mnie. One są już wycofane a na ich miejsce wchodzą jakieś nowe 1000. Może te zadziałają. No i jeszcze jedna sprawa, może oczywista a może nie. Żarówki działają tylko z systemem Xiaomi lub tylko ze ściemniaczami Ikea. Nie da się ich sparować by działały z jednym i drugim jednocześnie. Szkoda...
 11. Xiaomi E14 są na Aliexpress ale świeczkowe, nie okrągłe.
 12. No niestety drogi, mało opcji i moim zdaniem nie warto. Gdybym ich nie miał wcześniej to kupiłbym Xiaomi czy inne powiązane. Wczoraj E14, które mam nad łóżkiem zaczęły buczeć, no chyba, że wcześniej ich nie słyszałem. Na dniach pojadę do Ikea reklamować.
×
×
 • Create New...