Jump to content

oreano

Fan
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Od ostatniej aktualizacji oficjalnej problem zniknął. Jedyne co to mimo wszystko po rozładowaniu się zegarka i ponownym włączeniu po naładowaniu oba urządzenia muszą być obok siebie. Jak włączyłem a telefon był w łazience, konieczne było ponowne parowanie. Jeśli są obok siebie, nic nie trzeba robić urządzenia , że tak powiem w uproszczeniu, same sobie dadzą buzi.
  2. Nigdy nikomu nie rozładował się zegarek ? ? ? ? Może Tobie się nie zdarzyło, ale nie wierzę, że nikomu nie zdarzyło się naładować zegarka na czas. Nikt nie wyszedł pobiegać, i GPS wyczerpał baterię bo biegaliśmy godzinę za długo ?? Jeśli tak to gratuluję sumienności w pilnowaniu stanu baterii.
  3. Witam, Pytanie takie, czy po rozładowaniu się zegarka, konieczne jest zawsze ponowne parowanie ?? ?? Zegarek rozładuje mi się, zostawiam do ładowania na noc, rano ni chu chu nie sparuje się z telefonem. Musze zegarek robić do FR w telefonie unpair, i ponownie parować. Nie powinien przypadkiem po naładowaniu i włączeniu być sparowany z telefonem ? I drugie pytanie poza konkursem, w aplikacji Mi Fit, mam wagę Mi i chciałem dodać zegarek, ale aplikacji wywołuje konieczność instalacji Amazfit Watch. Wszystko się instaluje , ale w Mi Fit nie dodaje zegarka :(. Zmuszony jestem używać obu aplikacji ?
×
×
  • Create New...