Skocz do zawartości

oreano

Fan
  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny
  1. Od ostatniej aktualizacji oficjalnej problem zniknął. Jedyne co to mimo wszystko po rozładowaniu się zegarka i ponownym włączeniu po naładowaniu oba urządzenia muszą być obok siebie. Jak włączyłem a telefon był w łazience, konieczne było ponowne parowanie. Jeśli są obok siebie, nic nie trzeba robić urządzenia , że tak powiem w uproszczeniu, same sobie dadzą buzi.
  2. Nigdy nikomu nie rozładował się zegarek ? ? ? ? Może Tobie się nie zdarzyło, ale nie wierzę, że nikomu nie zdarzyło się naładować zegarka na czas. Nikt nie wyszedł pobiegać, i GPS wyczerpał baterię bo biegaliśmy godzinę za długo ?? Jeśli tak to gratuluję sumienności w pilnowaniu stanu baterii.
  3. A co z tym parowaniem po rozładowaniu ?
  4. Witam, Pytanie takie, czy po rozładowaniu się zegarka, konieczne jest zawsze ponowne parowanie ?? ?? Zegarek rozładuje mi się, zostawiam do ładowania na noc, rano ni chu chu nie sparuje się z telefonem. Musze zegarek robić do FR w telefonie unpair, i ponownie parować. Nie powinien przypadkiem po naładowaniu i włączeniu być sparowany z telefonem ? I drugie pytanie poza konkursem, w aplikacji Mi Fit, mam wagę Mi i chciałem dodać zegarek, ale aplikacji wywołuje konieczność instalacji Amazfit Watch. Wszystko się instaluje , ale w Mi Fit nie dodaje zegarka :(. Zmuszony jestem używać obu aplikacji ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...