Skocz do zawartości

retsiwt

Fan
 • Liczba zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. - ten sposób sprawdza się, gdy barometr/wysokościomierz zawiesi się na amen. W moim przypadku wygląda na to, że przy zjeździe ze stoku, zegarek nie nadąża z naliczaniem zmiany ciśnienia / spadku wysokości. Pewnie dlatego, że to jednak chińczyk za 1/4 ceny markowych zegarków sportowych
 2. Czy ma tu znacznie fakt, że piętra też szaleją? Przykład z dziś: realnie wszedłem na dwa piętra, według zegarka 24 🤪
 3. Cześć Zauważyłem, że w trakcie mierzenia aktywności snowboardowej na stoku [trening narciarstwo], wysokościomierz żyje własnym życiem. Najwyraźniej jest wyjątkowo ambitny, bo nieustannie pnie się w górę . Pojedyncze podjazdy zlicza dość precyzyjnie, ale dolna stacja wyciągu jest według zegarka za każdym razem coraz wyżej. Załączam screeny. (Rom 2.6.3.1 by @Kaudii® ) Nie przejmować się, bo to tani zegarek i TTTM [ten typ tak ma]? Czy jest na to jakieś rozwiązanie [fajnie by było]?
 4. Cześć! Jestem dość świeżym posiadaczem Pace, od niedawna na romie Kaudiiego 2.6.3.1 (dzięki @Kaudii ). Zrobiłem już kilka treningów na obu romach, bez problemu. Jednak wczoraj (rom by Kaudii) wystąpił dziwny problem. Po ok 2 godzinach treningu narciarstwa, chciałem go zakończyć i zapisać. Zrobiłem to na szybko, bo mróz parzy w ręce :D. Przy kończeniu treningu, zegarek dał jakieś dziwne powiadomienie, po polsku, nie pamiętam dokładnie jego treści. Coś w stylu "Zbyt mała liczba przesunięć aby zapisać trening. Czy na pewno zakończyć?" z przyciskami "TAK/NIE". Wyglądało to jak lekki błąd w tłumaczeniu. Trening zakończyłem. Gdy sięgnąłem do zegarka już w samochodzie, treningu nigdzie nie było, ani w zegarku, ani w appce na telefonie, ani w stravie (z którą zazwyczaj synchronizuje się natychmiastowo). Da się go odzyskać? Ktoś wie co to za problem? Ale przede wszystkim - jak uniknąć go w przyszłości?
 5. Czy w Amazfit Pace istnieje możliwość odrzucenia połączenia z jednoczesnym wysłaniem wybranej, predefiniowanej wiadomości sms? pozdro!
 6. Też nie wiedziałem, zapomniałem o tym, Twoje pytanie przypomniało aby poszukać w google:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...