Skocz do zawartości

dancake

Fan
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

30 Doskonały

1 obserwujący

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Polska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. dancake

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.1.0 by Kaudii

  W tłumaczeniu jest coś takiego: "Siedzisz zbyt długo.." dokładnie nie pamiętam ale wiem że na końcu nie ma podanego czasu. Jak będę znów zbyt długo siedział to podeślę zdjęcie 😝
 2. dancake

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.1.0 by Kaudii

  Zegarek miałem rozparowany już przed instalacją. Może da się jakoś przez adb fastboot?
 3. dancake

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.1.0 by Kaudii

  Nie działa przywracanie zegarka do ustawień fabrycznych. Ekran robi się czarny, trzeba długo przytrzymać power żeby uruchomił się ponownie. Nic się nie dzieje.
 4. dancake

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.1.0 by Kaudii

  Właściwie to też bym nie pogardził instalatorem na Linuxa, bo sam muszę przywracać kopię obrazu Win10 żeby soft zainstalować. Na szczęście to nic specjalnego.
 5. dancake

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.1.0 by Kaudii

  Dżizas Maria dlaczego ludzie to takie kwasy i nie mogą docenić, poklepać po plecach, za coś co dostają za darmo?? Ja tam się cieszę, że cokolwiek się pojawia, łapka w górę i trzymam kciuki za stoicki spokój twórców. Niedługo przetestuję jak tylko dostanę się do mojej ładowarki!
 6. dancake

  Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Spoko, tak trzymać! Dobra robota, wam się dzięki należą! Wesołych świąt!
 7. dancake

  Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Po ręcznej synchronizacji wskazuje dobrze. Czyli już chyba wszystko w porządku.
 8. dancake

  Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Podłączyłem do ładowania, już wskazuje baterię dobrze ale nie liczy kroków w aplikacji. Cały czas jest zero.
 9. dancake

  Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Ok spróbuję i dam znać. Edit: wszystkie dane zegarka się skasowały włącznie z przywróceniem języka chińskiego. Kroków wskazuje zero, brak danych ładowania.
 10. dancake

  Amazfit Watch 2.0.0 CN Dev. - wersja PL

  Aplikacja ładnie się zainstalowała na poprzednią polską wersję i synchronizuje się ( wcześniej miałem problem z aktualizacją, występował błąd synchronizacji). Jednakże aplikacja wskazuje inne wartości przebytych kroków oraz nie wyświetla liczby dni od ostatniego ładowania.
 11. dancake

  Watch Droid Assistance / Phone

  Może to i dobry program ale u mnie pożerał baterię w niesamowitym tempie... Niemal dwukrotnie szybciej.
 12. dancake

  Root And Rom - Xiaomi Fans Polska

  W tym skrypcie na screenie jest literówka. Na dole w adresie strony jest napisane "xiaomifanf". Poza tym to świetna rzecz!
 13. dancake

  Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Soft fajny a zwłaszcza, że świetnie współgra z 7KAV. Szkoda, że się skończyło... Do póki nie będzie drastycznych zmian w oryginalnym software zostanę przy tym zestawie.
 14. dancake

  Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Odinstalowałem starą wersję po uprzednim usunięciu danych, wyczyściłem dalvik/cache, zainstalowałem nową, nie działa. odinstalowałem nową, przywróciłem starą, działa. mam dostęp do wszystkich danych więc synchro z xiaomi chyba działa. Zainstalowana aplikacja wygląda jakby działała. Na pasku powiadomień pojawia się i znika powiadomienie amazfit. wrzuciłem jakiegoś loga, odfiltrowałem samo huami. 2017-12-04-21-44-38.txt
 15. dancake

  Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Dziwne jest, że nie ma FC tylko aplikacja sam się zamyka po pokazaniu ekranu z logo amazfit. Dziś zmieniłem też rom (swoją drogą AICP było zabugowane) na RR, spróbuję jeszcze raz jutro i dam znać. Edit: No pech niesamowity.To występowało zarówno na poprzednim romie jak i nan nowym. Po odinstalowaniu poprzedniej wersji i zainstalowaniu nowej uruchamia się, ale wyświetla "synchronizacja nie powiodła się, spróbuj jeszcze raz" i muszę logować się od nowa. Dostaję powiadomienia email o próbie włamania? z konta xiaomi ale na komputerze loguję się normalnie, bez problemu. Edit 2: Przywróciłem przez TitaniumBackup starszą wersję, zainstalowałem aktualizację i znów zamyka po ekranie początkowym. Wipe cache/dalvik też nie pomogło.
×