Jump to content

ajqju

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. U mnie właśnie dzisiaj po wyłączeniu prądu znów szwankuje oświetlenie nocne. Mimo ustawionych godzin 23-6 (następnego dnia) lampka zapala się w ciągu dnia. Już nie mam pojęcia jak to ustawić. A tyle czasu było dobrze. Nie wiem czy to strefa czasowa czy serwery zmienić z chin na coś innego ?
 2. No to widzę że ciężko będzie niestety.
 3. Witam, Próbował ktos przelutować czujnik temperatury aby wystawić go na kablu? Konkretnie chodzi mi po głowie aby w ten sposób czujke na kablu zamontować przy piecu. Mógł bym zdalnie obserwować temperaturę na piecu.
 4. ajqju

  Oświetlenie nocne

  Dziękuję, Już działa troche lepiej ale nie za każdym razem się uruchamia. Czy po cyklu włączenie i wyłączenie światła musi minąc jakiś czas na np. uzbrojenie? Przykładowo wchodzę i się zapala i gaśnie, wchodze znów po 10 sekundach i już się nie zapala.
 5. ajqju

  Oświetlenie nocne

  Witam, Jako totalny amator i posiadacz tego systemu, a właściwie na chwilę obecną tylko czujników temperatury i ruchu prosił bym o pomoc. Mianowicie jak ustawić światło nocne zapalane po wykryciu ruchu i aby się świeciło 1 minutę? Obecnie wykrywa ruch i świeci cały czas, nawet jak ustawiam godziny działania to świeci zawsze gdy ciemno nie zależnie od godziny.
×
×
 • Create New...