Jump to content

ptasiekk

Sponsor
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About ptasiekk

Personal Information

 • Place
  Legionowo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mogę zaktualizować listę o szczoteczkę Oclean SE Całkiem fajny gadżet
 2. Właśnie to, że jest większy to jest plus. Takie zegarki mi się podobają. W większości smartwatchy nie podoba mi się właśnie ich wielkość a miałem już ich kilka.
 3. @Kaudii Warto przesiadać się z jedynki na Stratosa? Korci mnie ale jak czytam, że różnice w HW są czysto kosmetyczne to nie jestem zdecydowany Wodoodporność mi nie potrzebna. Podobno ekran jest ciut lepszy. No i wygląd moim zdaniem jest na +. Cena jeszcze chwilowo jest na -.
 4. No i ja skorzystałem z aplikacji. Fajna sprawa, która bardzo dużo ułatwia. Dzięki @Lector Dzięki twoim aplikacjom mam zainstalowany ROM PF. Miałem małe schodki po drodze. Mimo, że miałem zainstalowane ADB i sterowniki wcześniej to musiałem zainstalować te, które zaszyte są w skrypcie. W innym przypadku zegarek z fastboot nie chciał przejść do momentu gdzie jest trójkąt (recovery?). Co śmieszne na oryginalnym kablu przeszło ale za to nic nie skopiowało się wcześniej do zegarka.
 5. Chciałem przejść z 7KAV na PF. W takim razie cierpliwie czekam
 6. @Axon Czy w pkt. 1 coś się zmieni? Będzie prościej czy nadal trzeba wrócić do romu China a potem PF? Dzisiaj rano jeszcze punkt był a zniknął Chciałem ruszyć z instalacją dzisiaj o tu... zonk
 7. Na wyjeździe zapuściłem trening "Chodzenie" i trwało to ponad 9 godzin z GPS. Bateria spadła z tego co pamiętam o 50-60%. Co by nie być gołosłownym to zamieszczam screen
 8. Też mi się tak wydaje. Sprawdzę jutro na MiBoksie. Ewentualnie może działać na urządzeniach z Android TV. Wątpię, że ruszy zwykłe TV z WiFi. Tu raczej są potrzebne dedykowane aplikacje.
 9. @vito100 bardzo fajna tarcza. Wgrałem i używam.
 10. @Axon spoko. Ja kupuję to co mi potrzebne. Nikt nikomu w portfel nie zagląda. Widać, że z @Lector wasza kolekcja to w dużej mierze Smart Home. Sprawuje się to? Kiedyś się zastanawiałem nad kilkoma produktami (bardziej kwestie bezpieczeństwa - kamerki, czujniki zalania/dymu itp) @Kaudii ja głównie okazji wyszukuje na Pepper. Mam aplikację w telefonie i sprawdzam nowości codziennie
 11. Dobra co by na legalu było to idę nerkę sprzedać Tak na poważnie listy @Lector i @Axon wyglądają imponująco
 12. Co by dogonić co po niektórych w ilości sprzętu to bank trza okraść
 13. Witajcie, Jeżeli to zły dział to proszę o przeniesienie ale wydaje mi się, że jest odpowiedni na luźne pogaduchy o tym co obecnie użytkujemy lub planujemy używać w przyszłości od Xiaomi. W końcu to forum Xiaomifans, więc z tego tematu mogą powstać pomysły na nowe działy o innych produktach. Jeżeli uważacie, że to tzw. temat z tylnej części ciała to może iść do kosza. U mnie obecnie jest: Xiaomi Mi Note 2; Amazfit Pace, Mi Band 2 (obecnie użytkuje żona) oraz Mi Box 4K. Jedzie do mnie jeszcze WiFi Repeater 2. Chodzi mi po głowie odkurzacz oraz szczoteczka.
 14. Grosik wpłacony. Bez szału ale coś.
×
×
 • Create New...