Jump to content

the4anoni

Fan
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About the4anoni

 • Birthday April 19

Personal Information

 • Place
  Twoja kamerka internetowa™

Recent Profile Visitors

698 profile views
 1. to w takim razie sam jestem zainteresowany jak to rozwiązać inaczej
 2. @piteron z tego co wiem na modzie aktualizacje oprogramowania są zablokowane. Musisz użyć najnowszej oficjalnej apki, zaktualizować firmware w urządzeniach i wrócić z powrotem do moda.
 3. @Kaudii® Jest w planach jakaś aktualizacja bazy do najnowszej wersji? Dawno nie było aktualizacji
 4. @konar55 najnowsza wersja aplikacji amazfit zastąpiła mi fit. Buty i wagę powinieneś mieć w aplikacji Amazfit. Dodane linki do romu 2.3.12.1 :)
 5. Akurat dla Stratosa 3 jeszcze dużo rzeczy nie jest przetłumaczone https://crowdin.com/project/proyecto-paceficator-project-s/pl#
 6. Witam :) Jeśli ktoś ma chęci potłumaczyć ROM Paceficator dla Stratosa 3 to zapraszam. https://crowdin.com/project/proyecto-paceficator-project-s Sam trochę tłumaczę, ale nawet nie mam Stratosa 3, więc na razie nie będę miał możliwości testów.
 7. A w ogóle o jakim produkcie mówimy ? Często te sklepy nadużywają słów "International" czy "Global", a tak naprawdę i tak wysyłają chińskie wersje. Ale czasami jest to zgodne z prawdą i wysyłają wersje Międzynarodowe.
 8. @rezmus byłbyś w stanie pomóc ? https://c.mi.com/thread-2592250-1-0.html
 9. Właśnie coś zauważyłem, bo nie mogłem zaktualizować tej apki bezpośrednio z google play, ani z oryginalnego apk. Obecnie używam vevs Chyba muszę się pogodzić że nic z tym nie zrobię, i wyciągnąć wnioski na przyszłość
 10. Tyle że właśnie na 5.4.60 wszystko śmiga. Mogę bez problemu sterować czajnikiem. Na próbę zaktualizowałem apkę. No i czajnik jest, ale plugin się nie ładuje. A twój mod działa z Google home ? Xiaomi ma w ogóle jakiś mail z supportem do urządzeń Mi Home ? Nie mogę czegoś takiego znaleść.
 11. Żeby pobrać najnowszą wersję klikamy СКАЧАТЬ ВЕРСИЮ <numer wersji> Nazwa użytkownika pusta, hasło 143568 @rezmus rozumiem że ta wersja ma twojego moda ? PS. Dalej nie ma szans żeby jakoś podmienić firmware na kettle z eu na cn ? Dodam iż Mi Home 5.4.60 Beta niemodyfikowany dodaje mój czajnik na regionie CN! Podobno po aktualizacji to przestanie działać i czajnik jest dodany, ale nie można się z nim połączyć...
×
×
 • Create New...