Jump to content

KingMacio

Fan
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ech, wygląda na to, że nie specjalnie warto instalować ten nowy soft. Zatem pozostanę na wersji 2.3.7.0 . Może w przyszłości będzie lepiej.
 2. W trakcie kolejnego ładowania problem nie występuję. Temat do zamknięcia.
 3. Po cało nocnym ładowaniu pokazuje 91% naładowania, zmiana ładowarki bez zmian, ładowanie przez USB tak samo. Restart zegarka też nie pomaga. Obecny rom 2.3.7.0 ale wcześniej na tym romie nie było problemu. Jakieś sugestie ?
 4. Zainstalowane, wszystko gra. Stawiam browarka
 5. Dzisiaj zainstalowałem wszystko ok troszkę irytują chińskie krzaczki w nazwach tarcz. Super robota. Piwko poleciało A i u mnie taka sytuacja komp z win7 po podłączeniu zegarka nie rozpoznaje zegarka, twierdzi że ma nie rozpoznane urządzenie USB, ale po uruchomieniu instalatora wszystko się instaluje a Windows ciągle nie widzi zegarka.
 6. Przy próbie zmiany ustawienia "Odblokowywanie ekranu" wyskakuje błąd i apk restartuje. Poza tym wszystko OK.
 7. C.C.C cena czyni cuda poza tym już kupiony
 8. Ta kolejność wynika z tego,że najpierw kupiłem sobie Stratosa i dzięki pomocy forum odblokowałem i wgrałem PL, a teraz córka kupiła sobie Pace bo troszkę mniejszy i chyba bardziej damski.
 9. Kurde jakoś nie widzę zawartości ukrytej
 10. Dobry wieczór. Moje pytanie czy Peace odblokowujemy tak samo jak Stratosa 2 ?
 11. Na stronie nr 1 tego wątku jest instrukcja jak wszystko przeczytasz uważnie i wykonasz wszystkie polecenia to zobaczysz ukrytą zawartość na samym dole z linkiem i kodem. Powodzenia. Też się plątałem bo chciałem szybko, szybko...
×
×
 • Create New...