Jump to content

KingMacio

Fan
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej. W ostatnim czasie mam problem z pomiarem tętna korzystając z Aplikacji Rower. Czasami pokazuję tętno 50 lub niższe w trakcie jazdy rowerem a czasem normalnie w granicach 115-135. Robiłem reset ale nie pomogło. Nie ma reguły, pozostałe zakładki sportowe liczą tętno bez zarzutów. Ktoś miał taki przypadek ?
 2. Ech, wygląda na to, że nie specjalnie warto instalować ten nowy soft. Zatem pozostanę na wersji 2.3.7.0 . Może w przyszłości będzie lepiej.
 3. W trakcie kolejnego ładowania problem nie występuję. Temat do zamknięcia.
 4. Po cało nocnym ładowaniu pokazuje 91% naładowania, zmiana ładowarki bez zmian, ładowanie przez USB tak samo. Restart zegarka też nie pomaga. Obecny rom 2.3.7.0 ale wcześniej na tym romie nie było problemu. Jakieś sugestie ?
 5. Zainstalowane, wszystko gra. Stawiam browarka
 6. Dzisiaj zainstalowałem wszystko ok troszkę irytują chińskie krzaczki w nazwach tarcz. Super robota. Piwko poleciało A i u mnie taka sytuacja komp z win7 po podłączeniu zegarka nie rozpoznaje zegarka, twierdzi że ma nie rozpoznane urządzenie USB, ale po uruchomieniu instalatora wszystko się instaluje a Windows ciągle nie widzi zegarka.
 7. Przy próbie zmiany ustawienia "Odblokowywanie ekranu" wyskakuje błąd i apk restartuje. Poza tym wszystko OK.
 8. C.C.C cena czyni cuda poza tym już kupiony
 9. Ta kolejność wynika z tego,że najpierw kupiłem sobie Stratosa i dzięki pomocy forum odblokowałem i wgrałem PL, a teraz córka kupiła sobie Pace bo troszkę mniejszy i chyba bardziej damski.
 10. Kurde jakoś nie widzę zawartości ukrytej
 11. Dobry wieczór. Moje pytanie czy Peace odblokowujemy tak samo jak Stratosa 2 ?
×
×
 • Create New...