Jump to content

zibi 79

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zibi 79

  Amazfit

  Aha no tak,dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Pozdrawiam.
 2. zibi 79

  Amazfit

  Witam serdecznie wszystkich. Dostałem wczoraj zegareczek jednak nie Stratos tylko Pace i zapoznaje się z nim:) Proszę o podpowiedź Was Specy w temacie. Jak wchodzę w opcje aktywność sportowych na górze mam symbol baterii i GPS A pod spodem wartości godz/km które się zmieniają ..co to ? Dzięki wielkie za podpowiedź,naradzie jestem zielony i proszę o zrozumienie. Ps.Macie jakieś przecieki kiedy może być Język polski w aktualizacji. Bo wgranie tak jak już pisałem to dla mnie na tą chwilę ,,magia,,:) Pozdrawiam wszystkich..
 3. Dzięki Panowie, muszę dobrze obejrzeć te opisy jak i co...choć będzie to dla mnie magia:) Boje się żeby nie ,,uceglić,, zegara:( Mogę prosić któregoś kolegę o namiary na mesengera chciałbym troszkę podpytać jeszcze przed całymi akcjami, dziękuję z góry.. Pozdrówki
 4. Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanko do Was ekspertów,czy ktoś pomógł by mi wgrać Polskiei menu,nie ukrywam że słaby jestem w takie akcje,a przymierzam się do zakupu Stratosa .. Z góry dziękuję, pozdrawiam. Zibi.
×
×
 • Create New...