Jump to content

dario33

Fan
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, chciałbym zapytać, który smartwatch będzie najlepiej obsługiwał apkę Mi Home? Coś mi mówi, że stratos (choć może się mylę) a jeśli tak to która wersja global czy cn i jaki rom wgrać? Wszystkie urządzenia i lampy mam w mainland china. Wyczytałem, że nie obsługuje urządzeń Aqara, czy coś się zmieniło? Najbardziej w sumie zależy mi na lampach Yeelight i paskach led, czy z nimi jest kompatybilny?
 2. a takie pytanie - wszystkie rzeczy w apce mi home na telefonie mam w regionie china, jaki rom wgrać na stratosa bym mógł je obsługiwać bez problemu?
 3. Moja dziewczyna kupiła na ali dwa kolorki pasków i nakładek - poszukaj SIKAI VERGE na ali - prezentują się tak:
 4. Panowie, chciałem dziewczynie na urodziny kupić Amazfit Verge. Na Banggood jest już wersja international. Czymś się (poza językiem) różnią wersje international od china? I czy ma apkę Mi home bo w sumie najbardziej mi na niej zależy?
 5. A czy wersja China różni się czymś od wersji Global? Właśnie jest fajna promka za 125 dolków czyli jakieś 450zł na banggood i się zastanawiam, czy na wersję chińską będzie można później wgrać rom global (w razie jakby dodali język PL w przyszłości )
 6. a nie wiecie, czy będzie miał Mi home apkę?
 7. Hejka, rodzina pyta co chcę na święta - no a akurat na GB pojawił się Amazfit Stratos 2s. Poprzednią miałem w ulubionych i co jakiś czas odwiedzałem stronę ale dodali 2s w innej pozycji: https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009950020093.html?wid=1433363 To pytanie na dole w Q&A to moje pytanie. Troszkę zwątpiłem czy to oryginalny Xiaomi bo w nazwie produktu nie ma nawet słowa Xiaomi, oraz na starej ofercie ( https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_1541400.html ) ma BT 4.2 a tu jest 4.0 więc zapytałem GB o BT i o oryginalność produktu ale odpowiedź była taka: za wiele nie odpowiedzieli więc zapytałem tylko czy jest to Xiaomi (dwa pytania bo kilka dni czekałem na odpowiedź i myślalem, że olali) i dostałem dwie sprzeczne odpowiedzi: Co o tym myślicie? Jaka wersja BT występuje w Stratos'ie?
×
×
 • Create New...