Jump to content

dario33

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a takie pytanie - wszystkie rzeczy w apce mi home na telefonie mam w regionie china, jaki rom wgrać na stratosa bym mógł je obsługiwać bez problemu?
 2. Moja dziewczyna kupiła na ali dwa kolorki pasków i nakładek - poszukaj SIKAI VERGE na ali - prezentują się tak:
 3. dario33

  Dyskusja ogólna

  Panowie, chciałem dziewczynie na urodziny kupić Amazfit Verge. Na Banggood jest już wersja international. Czymś się (poza językiem) różnią wersje international od china? I czy ma apkę Mi home bo w sumie najbardziej mi na niej zależy?
 4. A czy wersja China różni się czymś od wersji Global? Właśnie jest fajna promka za 125 dolków czyli jakieś 450zł na banggood i się zastanawiam, czy na wersję chińską będzie można później wgrać rom global (w razie jakby dodali język PL w przyszłości )
 5. dario33

  Dyskusja ogólna

  a nie wiecie, czy będzie miał Mi home apkę?
 6. Hejka, rodzina pyta co chcę na święta - no a akurat na GB pojawił się Amazfit Stratos 2s. Poprzednią miałem w ulubionych i co jakiś czas odwiedzałem stronę ale dodali 2s w innej pozycji: https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009950020093.html?wid=1433363 To pytanie na dole w Q&A to moje pytanie. Troszkę zwątpiłem czy to oryginalny Xiaomi bo w nazwie produktu nie ma nawet słowa Xiaomi, oraz na starej ofercie ( https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_1541400.html ) ma BT 4.2 a tu jest 4.0 więc zapytałem GB o BT i o oryginalność produktu ale odpowiedź była taka: za wiele nie odpowiedzieli więc zapytałem tylko czy jest to Xiaomi (dwa pytania bo kilka dni czekałem na odpowiedź i myślalem, że olali) i dostałem dwie sprzeczne odpowiedzi: Co o tym myślicie? Jaka wersja BT występuje w Stratos'ie?
×
×
 • Create New...