Jump to content

kruszka49

Amateur
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Mam identycznie. Też po ostatniej aktualizacji, w czwartek, usunęło mi purifier 2s (kupony w oficjalnym sklepie xiaomi w Polsce) z moich urządzeń w mi home. Słyszałem, że blokują europejskie dystrybucję na chińskim serwerze. Nie doszukałem się rozwiązania. Nie byłoby problemu gdyby można było na europejski serwer dodać resztę urządzeń. A tak nie można połączyć.
  2. Szkoda, że została przeniesiona. Wolałem wcześniejszą. Teraz jest ukryta i też nie wczytują się pod razu stacje coś. Posiadam czujniki aqara. Nie ma w mi home widgetów do scen? Jedynie skrót do ekranu głównego lub siatki aplikacji?
  3. Ok, wielkie dzięki ???? Tak zrobię. Szukałem też warunków, że światło się włączy jeśli będzie ciemno i wykryje ruch oraz jeśli będzie wyłączona żarówka. I nie udawało mi się. Jeszcze miałbym pytanie do mi home. Bo po niedawnej aktualizacji usunęło mi z mi Control hub zakładkę radia i muszę je włączać dopiero po wejściu w urządzenia i tam wejsc w network radio i dopiero po chwili wyświetlają mi się dodane do ulubionych radia. Da się inaczej?
  4. Mam problem ze zrobieniem odpowiedniej sceny. Posiadam żarówkę yeelight i czujnik ruchu aqara. Włączam żarówkę poprzez aplikację yeelight, a dokładniej widget na pulpicie. Ustawiłem scenę aby czujnik ruchu przy wykryciu ruchu i braku światła włączył na 5 minut "oświetlenie nocne". Wszystko ładnie działa ale jest problem. Bo gdy włączę ręcznie żarówkę z innym trybem oświetlenia, np mocniejszym, jasnym światłem to po wykryciu ruchu włącza mi oświetlenie nocne. Nie wiem jak ustawić warunek, a może powiązać sceny, aby przy włączonym ręcznie oświetleniu, czujnik ruchu nie działał.
×
×
  • Create New...