Skocz do zawartości

kruszka49

Amator
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny
 1. kruszka49

  [SCENA] Obsługa żarówek i nie tylko

  Szkoda, że została przeniesiona. Wolałem wcześniejszą. Teraz jest ukryta i też nie wczytują się pod razu stacje coś. Posiadam czujniki aqara. Nie ma w mi home widgetów do scen? Jedynie skrót do ekranu głównego lub siatki aplikacji?
 2. kruszka49

  [SCENA] Obsługa żarówek i nie tylko

  Ok, wielkie dzięki 😉 Tak zrobię. Szukałem też warunków, że światło się włączy jeśli będzie ciemno i wykryje ruch oraz jeśli będzie wyłączona żarówka. I nie udawało mi się. Jeszcze miałbym pytanie do mi home. Bo po niedawnej aktualizacji usunęło mi z mi Control hub zakładkę radia i muszę je włączać dopiero po wejściu w urządzenia i tam wejsc w network radio i dopiero po chwili wyświetlają mi się dodane do ulubionych radia. Da się inaczej?
 3. kruszka49

  [SCENA] Obsługa żarówek i nie tylko

  Mam problem ze zrobieniem odpowiedniej sceny. Posiadam żarówkę yeelight i czujnik ruchu aqara. Włączam żarówkę poprzez aplikację yeelight, a dokładniej widget na pulpicie. Ustawiłem scenę aby czujnik ruchu przy wykryciu ruchu i braku światła włączył na 5 minut "oświetlenie nocne". Wszystko ładnie działa ale jest problem. Bo gdy włączę ręcznie żarówkę z innym trybem oświetlenia, np mocniejszym, jasnym światłem to po wykryciu ruchu włącza mi oświetlenie nocne. Nie wiem jak ustawić warunek, a może powiązać sceny, aby przy włączonym ręcznie oświetleniu, czujnik ruchu nie działał.
×