Jump to content

adamk99

Fan
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

Personal Information

 • Place
  Ropicz Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie dalej brak odpowiedzi. Kamera zablokowana, chociaż nagrywa sceny określone w automatyzacji (np. czujka ruchu wykryje ruch, kamera nagrywa i nagranie można odtworzyć z komunikatu). Brak bieżącego podglądu. Wygląda na to, że Chińczycy olali moją prośbę. Jeszcze nadzieja w ewentualnej aktualizacji softu. Miałem tak z inną kamerą i po aktualizacji zaskoczyła.
 2. adamk99

  Router LTE

  Talk zazwyczaj jest, dzielone po połowie. Przejrzyj dobrze specyfikację. Ja w Huawei też tak mam.
 3. adamk99

  Router LTE

  Ale po 32 na 2,4 i 5 GHz
 4. Ok dzięki, czytałem o tym. Mam teraz jednak dwie wersje Mi Home na Chiny i Europę i juz się do tego przyzwyczaiłem. Ale...zastanowię się nad tym rozwiązaniem.
 5. W Mijia Roborock S50 Vacuum Cleaner 2 ustawiasz to w opcjach aby zapamiętywał mapę. Po ostatniej aktualizacji u mnie to działa trochę gorzej. Zapamiętuje ale jak tam odkurzacz na inny poziom nie tworzy nowego obszaru tylko stara się nadpisywać na zapisanej mapce. Wcześnie tego problemu nie miałem.
 6. Witam !! Potrzebuję bramki ale na serwer Europejski. Czy koledzy wiedzą, gdzie taka zakupić ?? Ostatnio ściągnąłem sobie z Chin Gateway 2, jednak nie mogę jej zainstalować na serwerze Europejskim. Chciałbym podpiąć do niej wyłącznik dla oczyszczacza powietrza. Proszę o pomoc 🙂
 7. Dodam tylko, że wystarczy zmienić identyfikator SSID , hasło i sposób szyfrowania. Działa bez MAC.
 8. Tak czy tak będę wiedział, czy bez adresu MAC jest to możliwe. Dzięki @rezmus. Jeżeli część się zaloguje to raczej pozostałe piwinny też.
 9. O widzisz ! Na to bym nie wpadł. Jest jakiś sposób aby wypróbować. Tylko mam dużo urządzeń a nie wiem, ile w hotspocie może zadziałać.
 10. Też mam dwa urządzenia, które musiałem umieścić na Clon Europa.
 11. Masz rację, faktycznie jakoś to tak działa. Jeszcze raz dziękuję !!!!
 12. No cóż dzięki panowie za pomoc. Spróbuje tak zrobić. Tylko jak robić fizyczny reset przy żarówkach Light i Agara? Czy póżniej zadziałają. Czytałem o róznych problemach.
 13. No to kupa roboty by mnie czekała. Może jednak da się bez zmiany adresu MAC? Czyli musiałbym cofać zezwolenie do każdego urządzenia. Inaczej: pierwsze usunąć wszystkie użądzenia podpiete pod bramki ZiGbe. Pożniej cofać zezwolenia do bramek i pozostałych wifi.
 14. Haawei B529 ta kostka z T-Mobile.
×
×
 • Create New...