Skocz do zawartości

adamk99

Fan
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Dobry

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Ropicz Polska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. adamk99

  Tarcze APK

  A właśnie o tym nie pomyślałem.
 2. adamk99

  Tarcze APK

  Witam ! Ostatnio zainstalowałem kilka tarcz apk. W większości zauważyłem dziwną (albo normalną) przypadłość. Przy włączonym sekundniku gdy ekran się blokuje wskakuje inna tarcza. Przy wyłączonym, tarcza znika i ekran jest ciemny, tak jak w Samsung gear. Czy to jest prawidłowe zachowanie tych tarcz?
 3. adamk99

  Własne strefy HR

  Nie wpadłem na takie rozwiązanie. Odmłodziłem sie o 19 lat i mam to o co mi chodziło 🙂
 4. adamk99

  Mi Home

  Dzisiaj stała się dziwna rzecz. W powiadomieniach pojawiła mi się znowu chińszczyzna oraz godzina czasu chińskiego. Nasi przyjaciele znowu coś namieszali. Od jakiegoś czasu miałem jasne informacje " wejście is open, dorbel notifications" lub "drewutnia ...." itd. Dzisiaj wskakuje godzina czasu chińskiego i krzaczki. Wiecie co się stało ???
 5. adamk99

  Własne strefy HR

  Po ostatniej aktualizacji opcja ta juz znikła :-(. Już nie ma tego w apce. Teraz weszła 2.5.0.1 Algorytm 1.1.09. Było w zakładce "My information" ze znaczkami chińskimi. Szkoda, miałem nadzieję, że po nastepnej aktualizacji softu zegarka opcja ta zagra w całości.
 6. adamk99

  Własne strefy HR

  Witam !! Po ostatniej aktualizacji apki Amazfit Wath pojawiła się opcja wprowadzenia własnych stref tętna. Tak też uczyniłem. Zsynchronizowałem z zegarkiem i...: 1. W aplikacji tętno pokazywane jest w ustawionych strefach. 2. W zegarku w czasie treningu odczyty tętna i przypisane kolory dla stref lecą po staremu. 3. Alerty w strefach tez ustawione są po staremu czyli automatycznie. Innymi słowy przypisane ręcznie strefy tętna odczytywane są wyłącznie w aplikacji. Czy ktoś z Was poradził sobie z tym ??
 7. adamk99

  Mi Home

  Ja dalej widzę 5.1.36
 8. adamk99

  Problem z dodawaniem urządzeń

  Przypnę się do tego tematu, ponieważ problem jest podobny.. Ja ostatnio miałem zanik prądu. Wszystko offline. Po powrocie napięcia część urządzeń wskoczyło na online a część pozostało offline. Te pozostałe po resecie udało mi sie dodać do systemu, oprócz dwustopniowego włącznika agary. Właściwie włącznik się dodaje jednak nie działa. System pokazuje go jako online. Przypisuję mu dwie funkcję 1. ON/Off żarówka RGB, 2) Zmiana temperatury barwy żarówka RGB. Przed zanikiem prądu śmigało wszystko bez zarzutu. Teraz włącznik nie działa. Włącznik jest online, przypisane funkcje są widoczne w automation jako włączone i nic. Nie pomogła tez wymiana baterii. W zapasie mam też okrągły włącznik Mi Wireless - on też mi nie zadziałał z tą żarówką. W czym problem ?? Macie jakieś pomysły?? Dodam tylko, że żarówka dopisana jest do grupy z lampą xiaomi i lampką nocna xiaomi i po włączeniu sceny działa. Działa też po włączeniu w ikonce Mi Home.
 9. adamk99

  Mi Home

  No właśnie China. Myślałem, że coś się zmieniło w tym temacie i moana ustawić Europę.
 10. adamk99

  Mi Home

  A czemu rekomendowany Europa? Coś się zmieniło ??
 11. adamk99

  Amazfi 2

  Tym razem odczyt z Polara H7. Jak napisał kolega wyżej nie zawodzi.
 12. adamk99

  Amazfi 2

  U mnie test na bieżni wypadł bardzo dobrze. Po zrobieniu 3 km (bieżnia) zegarek pokazał 3,26 km. Oczywiście wynik skalibrowałem. Zobaczę jak będzie następnym razem. Nie uzywałem pasa HR i odziwo odczyt tętna wyszedł bardzo wiarygodnie. Zegarek podciągnąłem wyzej nadgarstka i dobrze docisnąłem. Och Stratosie jesteś nieprzewidywalny
 13. adamk99

  Amazfi 2

  No pewnie tak się stało. Też tak myślę.
 14. adamk99

  Amazfi 2

  Dodam tylko, że u mnie podczas dzisiaj biegu z pasem polara H7 pomiar pulsu działał idealnie do momentu gdy bateria w Stratosie zeszła 10%. Od tego momentu pomiar zaczął wariować. Uznałem więc, że wina leży w małym poziomie naładowania baterii. Podobnie dzieje się, gdy bateria w pasie HR jest wyczerpana. Jeżeli mieliście takie przypadki proszę o potwierdzenie.
 15. adamk99

  Blokada ekranu

  Z tego co wiem to nie ma takiej możliwości. Temat już był wysyłany do Amazfit.
×