Jump to content

adamk99

Fan
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

Personal Information

 • Place
  Ropicz Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mylisz się. Miałem Stratosa 1 i przesiadłem się na Huawei Watch GT. Skok do przodu jeżeli chodzi o pomiar tętna (zdecydowanie dokładniejszy i przewidywalny) i czas pracy na baterii nawet do 14 dni. Nie wróciłbym do Stratosa. Watch GT ma to co trzeba i tyle.
 2. Witam !! Czy ktoś wie jak wyczyścić osłonę wirnika i sam wirnik?? Przez lata użytkowania naskładało się trochę "lepkiego" kurzu. Nie wiem jak się za to zabrać. Może ktoś już wykonywał taką operację. Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
 3. U mnie dalej brak odpowiedzi. Kamera zablokowana, chociaż nagrywa sceny określone w automatyzacji (np. czujka ruchu wykryje ruch, kamera nagrywa i nagranie można odtworzyć z komunikatu). Brak bieżącego podglądu. Wygląda na to, że Chińczycy olali moją prośbę. Jeszcze nadzieja w ewentualnej aktualizacji softu. Miałem tak z inną kamerą i po aktualizacji zaskoczyła.
 4. adamk99

  Router LTE

  Talk zazwyczaj jest, dzielone po połowie. Przejrzyj dobrze specyfikację. Ja w Huawei też tak mam.
 5. adamk99

  Router LTE

  Ale po 32 na 2,4 i 5 GHz
 6. Ok dzięki, czytałem o tym. Mam teraz jednak dwie wersje Mi Home na Chiny i Europę i juz się do tego przyzwyczaiłem. Ale...zastanowię się nad tym rozwiązaniem.
 7. W Mijia Roborock S50 Vacuum Cleaner 2 ustawiasz to w opcjach aby zapamiętywał mapę. Po ostatniej aktualizacji u mnie to działa trochę gorzej. Zapamiętuje ale jak tam odkurzacz na inny poziom nie tworzy nowego obszaru tylko stara się nadpisywać na zapisanej mapce. Wcześnie tego problemu nie miałem.
 8. Witam !! Potrzebuję bramki ale na serwer Europejski. Czy koledzy wiedzą, gdzie taka zakupić ?? Ostatnio ściągnąłem sobie z Chin Gateway 2, jednak nie mogę jej zainstalować na serwerze Europejskim. Chciałbym podpiąć do niej wyłącznik dla oczyszczacza powietrza. Proszę o pomoc ????
 9. Dodam tylko, że wystarczy zmienić identyfikator SSID , hasło i sposób szyfrowania. Działa bez MAC.
 10. Tak czy tak będę wiedział, czy bez adresu MAC jest to możliwe. Dzięki @rezmus. Jeżeli część się zaloguje to raczej pozostałe piwinny też.
 11. O widzisz ! Na to bym nie wpadł. Jest jakiś sposób aby wypróbować. Tylko mam dużo urządzeń a nie wiem, ile w hotspocie może zadziałać.
 12. Też mam dwa urządzenia, które musiałem umieścić na Clon Europa.
 13. Masz rację, faktycznie jakoś to tak działa. Jeszcze raz dziękuję !!!!
×
×
 • Create New...