Jump to content

adamk99

Fan
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

Personal Information

 • Place
  Ropicz Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam !! Potrzebuję bramki ale na serwer Europejski. Czy koledzy wiedzą, gdzie taka zakupić ?? Ostatnio ściągnąłem sobie z Chin Gateway 2, jednak nie mogę jej zainstalować na serwerze Europejskim. Chciałbym podpiąć do niej wyłącznik dla oczyszczacza powietrza. Proszę o pomoc 🙂
 2. Dodam tylko, że wystarczy zmienić identyfikator SSID , hasło i sposób szyfrowania. Działa bez MAC.
 3. Tak czy tak będę wiedział, czy bez adresu MAC jest to możliwe. Dzięki @rezmus. Jeżeli część się zaloguje to raczej pozostałe piwinny też.
 4. O widzisz ! Na to bym nie wpadł. Jest jakiś sposób aby wypróbować. Tylko mam dużo urządzeń a nie wiem, ile w hotspocie może zadziałać.
 5. Też mam dwa urządzenia, które musiałem umieścić na Clon Europa.
 6. Masz rację, faktycznie jakoś to tak działa. Jeszcze raz dziękuję !!!!
 7. No cóż dzięki panowie za pomoc. Spróbuje tak zrobić. Tylko jak robić fizyczny reset przy żarówkach Light i Agara? Czy póżniej zadziałają. Czytałem o róznych problemach.
 8. No to kupa roboty by mnie czekała. Może jednak da się bez zmiany adresu MAC? Czyli musiałbym cofać zezwolenie do każdego urządzenia. Inaczej: pierwsze usunąć wszystkie użądzenia podpiete pod bramki ZiGbe. Pożniej cofać zezwolenia do bramek i pozostałych wifi.
 9. Haawei B529 ta kostka z T-Mobile.
 10. Zmiany mac routera? To może byc problem 😞 W informacji o sieci urządzen widzę adres mac ale urządzeń każdy inny. Jak mozna ten mac zmienić?
 11. A jak będzie z nowszymi wersjami MiHome. Raczej nie będzie można zainstalować ??
 12. Witam ! Mam pytanie, jeżeli wymienię router na nowy (być może taki sam model) i ustawię w nim taki sam identyfikator SSID , tryb zabezpieczeń oraz hasło, to w Mi Hom powinny mi pozostać wszystkie zainstalowane urządzenia Xiaomi ? Myślę, że nie muszę wszystkiego odinstalowywać i instalować na nowo. W obecnym routerze mam spalone wyjście ethernet a dla większego zasięgu chcę ustawić aces point. Proszę kolegów o odpowiedz i ewentualne uwagi. Myślę, że po winno to działać na każdym routerze przy spełnieniu warunków o których pisałem, nie mam jednak doświadczenia w tym zakresie.
 13. Witam kolegów. Po zmianie czau na letni moje urządzenia zaczęły pracować z nieco dużą nieprzewidywalnością. Do tej pory miałem ustawioną strefę czasową Amsterdam CET. Wczoraj przestawiłem na Brazzaville GMT + 01:00 I DZIEJĄ SIĘ NIEPRZEWIDYWALNE RZECZY. W automatyzacji, niektóre urządzenia włączają się i wyłączają o żądanej godzinie a inne (większość) fiksują. Bezproblemowo natomiast działają czasomierze w urządzeniach, które mają taka funkcję w opcjach. Moje pytanie w związku z tym brzmi, jak koledzy poradziliście sobie ze zmianą czasu u siebie. Jaką strefę czasową macie ustawioną??? Pozdrawiam
 14. Dzięki rozumiem. Pozostaje jeszcze dość wysoka cena.
×
×
 • Create New...