Jump to content

miboy

Fan
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko załączone ale i tak brak dźwięku alarmu. W sensie tego długiego.
 2. Ok, tamto miałem ale w DFU nie miałem. Sprawdzę
 3. Wszystkie powiadomienia dźwiękowe właśnie tam mam włączone ale i tak gdy jest alarm załączony i gdy ktoś go przerwie to mam bez jakiegokolwiek dźwięku a wcześniej dzwoniło tak długo aż odblokowałem telefon.
 4. Tak, mam tak samo od kilku miesięcy. Fajnie było jak dzwoniło a teraz tylko to właśnie...
 5. Jakby był w pełni działający NFC w PL i już potwierdzone e-sim to uważam że sprzedaje Verge dla tej nowej wersji. Ale jeśli nie i pozostanie na ich systemie a nie Google to wg mnie chyba nie warto. Bo i tak jak chce się wyjść z domu i nawet biegając chciałbym kupić wodę a nie targać monet, karty lub telefonu.
 6. Właśnie wskoczyła nowa wersja 1.0, już z Fixem na baterię https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=79523082&postcount=194 P.S. Spadł mi zegarek z 1 metra ekranem na kostkę brukową, na szczęście dostała tylko krawędź obudowy. Zadałem pytanie na FB - Amzfit, gdzie kupię oryginalną cześć - odpowiedź - nie ma....To znaczy że co, popsuje się i do kosza? A jak walnie ekran....też do kosza? Chyba że macie jakieś linki gdzie kupić "na zapas". P.S.2 Mi też nie działa Mi Home, ale nie można z romu US wrzucić samej apki do CN? Podmienić jej, aby nie było wybierania głosowego?
 7. A sprawdzałeś jak dodać własny dźwięk dzwonka jako sygnał połączenia? Samo przerzucenie mp3 nie działa, nie znajduje utworu. Może trzeba przerobić na jakiś inny format?
 8. ok, ale szukam oryginałów właśnie aby podmienić kolor
 9. @pawelt a znalazłeś gdzieś oryginalne paski lub czy można podmienić obudowę na inny kolor?
 10. oki proszę o usunięcie a ja zaloguje się na milenium dzięki
 11. tak, nie pamiętałem hasła i założyłem nowe, to jakiś problem? user - milenium jak mam teraz zrobić update na nowy ROM? można go odblokować?
 12. hej, chciałem wgrać nowy ROM a tu taki napis Prośba o pomoc Zablokowany numer seryjny!
 13. Testowałem go maksymalnie pod reckę przez 12 dni i padła bateria. Wkrótce coś tam opiszę Jeśli pytasz odnośnie słońca to miałem go teraz na wakacjach. Zero widoczności a szkoda Mam też Amazfita 2 i tu jest rewelacja w każdych warunkach. Opiszę na miboy.pl
×
×
 • Create New...