Jump to content

miboy

Fan
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakby co to opisałem co jak tutaj https://miboy.pl/2020/03/12/amazfit-t-rex-instrukcja-wgrania-jezyka-polskiego/
 2. Tu ją opisywałem. U mnie wszystko działa do dziś od prawie 1.5 roku łącznie z powiadomieniami, nawet jak wieje mocno wiatr https://miboy.pl/2018/09/25/aqara-sensor-ruchu/ Nie wiem czy coś się zmieniło w ustawieniach jakby co.
 3. Tak, kolega rezmus podsyła mi różne nie publikowane mody ponieważ testujemy Roborocka S6 aby działał na lokalizacji China. Ale i tak coś nie działa z tym alarmem. Dziś wszedłem aby sprawdzić, on wyje a telefon brak push... Cóż, dzięki za checi ale trzeba pewnie poczekać na jakąś inną wersję.
 4. Było, było. Po prostu gdy doszło do naruszenia alarmu to normalnie dzwonił telefon i nie ustawiałem jakiego właśnie sygnału pod niego. Ale to był pewnie stary Mi Home jeszcze z 4 z przodu
 5. Wszystko załączone ale i tak brak dźwięku alarmu. W sensie tego długiego.
 6. Ok, tamto miałem ale w DFU nie miałem. Sprawdzę
 7. Wszystkie powiadomienia dźwiękowe właśnie tam mam włączone ale i tak gdy jest alarm załączony i gdy ktoś go przerwie to mam bez jakiegokolwiek dźwięku a wcześniej dzwoniło tak długo aż odblokowałem telefon.
 8. Tak, mam tak samo od kilku miesięcy. Fajnie było jak dzwoniło a teraz tylko to właśnie...
 9. Jakby był w pełni działający NFC w PL i już potwierdzone e-sim to uważam że sprzedaje Verge dla tej nowej wersji. Ale jeśli nie i pozostanie na ich systemie a nie Google to wg mnie chyba nie warto. Bo i tak jak chce się wyjść z domu i nawet biegając chciałbym kupić wodę a nie targać monet, karty lub telefonu.
 10. Właśnie wskoczyła nowa wersja 1.0, już z Fixem na baterię https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=79523082&postcount=194 P.S. Spadł mi zegarek z 1 metra ekranem na kostkę brukową, na szczęście dostała tylko krawędź obudowy. Zadałem pytanie na FB - Amzfit, gdzie kupię oryginalną cześć - odpowiedź - nie ma....To znaczy że co, popsuje się i do kosza? A jak walnie ekran....też do kosza? Chyba że macie jakieś linki gdzie kupić "na zapas". P.S.2 Mi też nie działa Mi Home, ale nie można z romu US wrzucić samej apki do CN? Podmienić jej, aby nie było wybierania głosowego?
 11. A sprawdzałeś jak dodać własny dźwięk dzwonka jako sygnał połączenia? Samo przerzucenie mp3 nie działa, nie znajduje utworu. Może trzeba przerobić na jakiś inny format?
 12. ok, ale szukam oryginałów właśnie aby podmienić kolor
 13. @pawelt a znalazłeś gdzieś oryginalne paski lub czy można podmienić obudowę na inny kolor?
×
×
 • Create New...