Jump to content

miboy

Automatic
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About miboy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam lokalizację China, bramkę V2 bodajże, tę z radiem z napisem mi oraz znaczkiem Mijia. Byłem blisko tego zegarka. BTW część produktów sama poprawiła czas ale jak lampy ale np. Yeelight lightstrip miał błędy w harmonogramie zapalania się, pokazywał zamiast 18 to 11. Odnośnie zegarka Qingpinq za 2 razem zmienił czas jak się z nim połączyłem.
 2. Ja z nim łączyłem się 3 razy i też nie chciał. Zdjąłem tylną klapkę, ekran zgasł, znów się połączyłem i zmienił się czas.
 3. Mam to samo od kilku tygodni, wcześniej działało. Tak jak pisze @rezmus trzeba czekać.
 4. Nie pamiętam już ale tak chyba, tylko że przełączała się na jakąś zewnętrzna apkę chińską. Muza szła przez BT. Grał fajnie. Musiałbyś zerknąć na post co robiłem wyprzedaż, może tam jest osoba co go kupiła to więcej Ci powie.
 5. Miałem pierwszy model, stał, kurzył się. Sprzedałem na wyprzedaży na FB, chyba za 100 zl. Dawno temu o nim pisałem. https://miboy.pl/2017/11/12/xiaomi-ai-bluetooth-speaker/
 6. A jak mam 1 tę chińską to też nie pójdzie? Model CMSXJ11A.
 7. Dokładnie jak rezmus pisze. Ja mam moda. Ale co chwilę testując produkty instaluje org i tak w kółko
 8. Ten jest ok. Mam od dawna. Napisz do Kaudii po polski głos
 9. Miałem to samo. Całkowity reset fona do ustawień fabrycznych przez twrp i wgranie jeszcze raz romu. Teraz wszystko hula.
 10. Jest podgląd danych tego budzika jak tutaj
 11. Źle napisałem, do kamery potrzebuje. Redmi działa z Mi Home.
 12. @rezmus Czy mógłbyś zmienić pliczek na taki aby w kamerce CMSXJ11A można było mieć podgląd przez cały czas? W sensie mam włączoną jako LIVE ale po kilku minutach przechodzi w tryb eco w ramach oszczędzania baterii i obraz zanika i trzeba potwierdzić ponowny podgląd. Chodzi mi o brak tego potwierdzenia poprzez kliknięcie a cały czas mieć podgląd, przymierzam się też do kupienia Redmi AI Speaker i podchodzenie do niego będzie mnie wkurzało (o ile oczywiście zadziała z kamerką, ponoć powinien bo to z mi home idzie).
 13. Niech czaruje ✌️ baterie mam
 14. Mi chodzi żeby samo się świeciło w wybranych godzinach nocnych w pokoju córki bo w ciągu dnia też mogę pacnąć właśnie
 15. No właś[email protected] sprawdzał u mnie jako udostępnienie ale działa jedynie przez BLE i nie mógł podejrzeć
×
×
 • Create New...