Jump to content

miboy

Fan
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Źle napisałem, do kamery potrzebuje. Redmi działa z Mi Home.
 2. @rezmus Czy mógłbyś zmienić pliczek na taki aby w kamerce CMSXJ11A można było mieć podgląd przez cały czas? W sensie mam włączoną jako LIVE ale po kilku minutach przechodzi w tryb eco w ramach oszczędzania baterii i obraz zanika i trzeba potwierdzić ponowny podgląd. Chodzi mi o brak tego potwierdzenia poprzez kliknięcie a cały czas mieć podgląd, przymierzam się też do kupienia Redmi AI Speaker i podchodzenie do niego będzie mnie wkurzało (o ile oczywiście zadziała z kamerką, ponoć powinien bo to z mi home idzie).
 3. Niech czaruje ✌️ baterie mam
 4. Mi chodzi żeby samo się świeciło w wybranych godzinach nocnych w pokoju córki bo w ciągu dnia też mogę pacnąć właśnie
 5. No właś[email protected] sprawdzał u mnie jako udostępnienie ale działa jedynie przez BLE i nie mógł podejrzeć
 6. Działa Ci podświetlenie tego budzika? W sensie jest opcja w jakich godzinach ma działać ale nie załącza się. Trzeba "pacnąć".
 7. Dane komórkowe czy Wifi?
 8. nic nie zmieniałem
 9. To znów się odezwę. U mnie pojawiły się powiadomienia ale tylko na Wifi a na danych nie mam wciąż.
 10. Aaaa ok. To jednak mam włączone ale nie mam powiadomień. Sprawdzę scenę od razmusa.
 11. Hmm pokaż zrzut z opcji
 12. No mi ten nowy nie wysyła nic gnojek
 13. @rezmus Hej, a jest opcja zrobienia sceny w nawilżaczu 2, że poinformuje iż jest mało wody? W sensie że spadł poziom na 30%?
 14. Mam autostart i wszystkie możliwe ustawienia na zawsze włączone właśnie I u mnie sceny działają normalnie wg scenariusza czasowego hehehe.
 15. Mam to samo. Czy to mod Mi Home czy original i zrobione wszystkie możliwe ustawienia. Brak jakichkolwiek powiadomień ze wszystkich urządzeń. Tylko nie pamiętam czy na miui 11 było ok czy już od 12 padło.
×
×
 • Create New...