Jump to content

marclobo

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy naprawdę uważasz, że chciałbym Was oszukać robiąc jednocześnie przelew z podziękowaniami za oprogramowanie? Czy chcąc nadużyć Waszego oprogramowania nie założyłbym innego konta i zrobił tego z innego IP? Proszę o kontakt na PW albo e-mail.
 2. Pamiętam o trzech, jeden jest mój, a dwa znajomych, którym wczytywałem ROM, ponieważ miałem już w tym doświadczenie. Drugie konto założyłem dzisiaj z maila [email protected] i zgadza się, że było to robione z mojego komputera z mojego IP. Robię to grzecznościowo, niezarobkowo i nie spodziewałem się, że są jakieś blokady na ilość zegarków, które można zaktualizować. Nie wiem jak mam Wam udowodnić, że to nie są żadne kombinacje. W tym momencie mam te wszystkie trzy zegarki przy sobie, więc może jest jakiś sposób na odblokowanie konta.
 3. Na swoim plus jeszcze później na dwóch.
 4. Witam, Próbowałem właśnie zainstalować znajomemu polski ROM, ale pokazała się informacja, że użytkownik jest zablokowany. Następnie założył sobie nowe konto na swojego e-maila i próbował to zrobić na swoim loginie, ale tym razem pojawia się informacja, że zegarek przypisany jest do innego konta. Mogę prosić o "przepisanie" na niego zegarka?
 5. Cześć, Pytanie moje dotyczy dodawania, bądź personalizacji ekranów poszczególnych aktywności sportowych. Na przykład w trybie biegania jest ekran: czas, odległość tętno, tempo itp. całego treningu, potem prędkość, wysokość, tempo i mapa. Zależy mi na dodaniu ekranu gdzie będą dane ostatniego odcinka (od zalapowania). W Polarze i Garminie można układać ekrany wedle uznania i potrzeb. Z góry dziękuje za wszelką pomoc.
×
×
 • Create New...