Skocz do zawartości

Korek

Fan
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny
 1. Korek

  Problem z powiadomieniami?

  Jakoś ten AMF nie przypadł mi do gustu. Amazmod w jakiś sposób rozwiązuje mój problem, powiadomienia stockowe można rozgrupowywać, jednak mam wrażenie drenażu baterii
 2. Korek

  AmazMod

  Czy ten język trzeba dodawać jakoś ręcznie? Nie widzę opcji zmiany w ustawieniach aplikacji.
 3. Korek

  Problem z powiadomieniami?

  Trochę się podepnę do tematu w związku z powiadomieniami sms. Mianowicie chciałem się podpytać jak wygląda to u was. Problem pojawia się przy większej ilości nieprzeczytanych wiadomości, gdy jest 1 sms wszystko jest cacy. Po otrzymaniu drugiej wiadomości od tego samego nadawcy pojawia sie w nawiasie liczba, że są 2 wiadomości, ale nie można przewinać na tą poprzednia i myślałem, że tak to po prostu jest. Natomiast gdy kiedyś nie odczytałem 3 wiadomości ku mojemu zdziwieniu mogłem przewijać między smsami, ale wyświetla się tylko pierwszy i ostatni. Chciałbym się dowiedzieć czy u Was wygląda to podobnie? Zegarek to co prawda stratos, więc może trochę nie ten dział, ale wydaje mi sie, że powiadomienia wyglądają i działają podobnie. Używam romu z forum, telefon mi8.
 4. Korek

  [ROM] Stratos US_PL 2.0.1 by Kaudii

  MiHome nie znajduje zegarka
 5. Korek

  [ROM] Stratos US_PL 2.0.1 by Kaudii

  Witam, mam pytanie odnośnie MiHome na zegarku, mianowicie gdy chcę uruchomić aplikację tylko chwilowo oddala się na tarczy, z widniejącą informacją o możliwości kontrolowania innego urządzenia. Czy to trzeba jakoś ręcznie połączyć, nigdzie nie widzę tego w opcjach. Telefon to mi8, urządzenie to odkurzacz roborock.
×