Jump to content

Korek

Fan
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Jakoś ten AMF nie przypadł mi do gustu. Amazmod w jakiś sposób rozwiązuje mój problem, powiadomienia stockowe można rozgrupowywać, jednak mam wrażenie drenażu baterii
  2. Czy ten język trzeba dodawać jakoś ręcznie? Nie widzę opcji zmiany w ustawieniach aplikacji.
  3. Trochę się podepnę do tematu w związku z powiadomieniami sms. Mianowicie chciałem się podpytać jak wygląda to u was. Problem pojawia się przy większej ilości nieprzeczytanych wiadomości, gdy jest 1 sms wszystko jest cacy. Po otrzymaniu drugiej wiadomości od tego samego nadawcy pojawia sie w nawiasie liczba, że są 2 wiadomości, ale nie można przewinać na tą poprzednia i myślałem, że tak to po prostu jest. Natomiast gdy kiedyś nie odczytałem 3 wiadomości ku mojemu zdziwieniu mogłem przewijać między smsami, ale wyświetla się tylko pierwszy i ostatni. Chciałbym się dowiedzieć czy u Was wygląda to podobnie? Zegarek to co prawda stratos, więc może trochę nie ten dział, ale wydaje mi sie, że powiadomienia wyglądają i działają podobnie. Używam romu z forum, telefon mi8.
  4. Witam, mam pytanie odnośnie MiHome na zegarku, mianowicie gdy chcę uruchomić aplikację tylko chwilowo oddala się na tarczy, z widniejącą informacją o możliwości kontrolowania innego urządzenia. Czy to trzeba jakoś ręcznie połączyć, nigdzie nie widzę tego w opcjach. Telefon to mi8, urządzenie to odkurzacz roborock.
×
×
  • Create New...