Jump to content

dabu

Amateur
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Kaudii może . Przed wgraniem roota odinstalowałem wszystkie aplikacjie do zegarka. Ale zrobiłem jak radził lector "menu zegarka zrób reset do ustawień fabrycznych" myslałem , ze to mi wróci do ustawień z językiem angielskim . Początkowych . Ale się udało . j. polski jest . Nawet kroki mi teraz liczy i pokazuje na zegarku . Gps złapało . sms odczytuje . Więc chyba się udało. Zobaczym jak dalej będzie sie spisywał . Dzięki Panowie za pomoc .
  2. Witam . Mam pytanie ? Kupiłem amazfit pace kilka miesięcy temu , uzywałem przez 2 miesiące w wersji angielskiej . Póżniej zegarka nie uzywałem . Dziś postanowiłem wgrać j. polski. Postępowałem zgodnie z poradnikami tego forum. Najpierw. 1.odblokowany Bootloader 2.pózniej instalacjia WOS_2.0_PL_1.4.0_by_Kaudii.exe ( wszystko poszło dobrze . Zegarek się włączył , j. polski jest . Człowiek zadowlony . 3. sciągnąłem i zainstalowałem na telefonie aplikacjie 2.8.0 dev. Problem pojawił się tutaj po zainstalowaniu i wwybraniu w aplikacji Amazfit Watch zegarka Pace wyskakuje mi skanowanie tego kodu QR skąd go wziąć , nie da rady sparować zegarka z telefonem . Czy coś żle zrobiłem ?
  3. Witam. Kupiłem amazfit pace . Chciałbym zeby był jezyk polski . Jestem totalni zielny w tym . Zaczołem robić tak ja z pierwszej strony na filmiku w celu odblokowania tego BOOTLOADER Utknołem w punkcje tego hasła co ma przyjsć na meila . Gdzie mam podać tego meila zeby mi to przyszło na poczte ?
×
×
  • Create New...