Jump to content

mayday79

Amateur
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Ok, o ładowarce, jej mocy i ładowaniu czytałem w innych wątkach. Zgadza się że zostało tam napisane że zegarek więcej nie weźmie. Zastosowanie ładowarki o tej mocy 1A to byłoby tylko takie dmuchane na zimne. W pierwszym moim poście w tym wątku spytałem o modyfikacje podstawki. Warto w to inwestować? Chyba jak każdemu z was tak i mnie nie uśmiecha się zepsuć gadżet za kilkaset złotych z uwagi na złe ładowanie i wpinanie w "oryginalną" ładowarkę. Będę musiał potestować sposób podany przez kolegę pawcio81.
  2. Dzięki za szybką odpowiedź:) Poszukam ładowarki o wskazanych i wymaganych parametrach. Trochę mnie uspokoiłeś. Z tym mocowaniem zegarka w ładowarce faktycznie się Huami / Xiaomi nie do końca popisało, powinno odbywać się to bez "kombinowania".
  3. Witam wszystkich:) Od kilku dni posiadam Stratos'a, -zakupiony w Proline- z którego jestem póki co bardzo zadowolony:) ale im więcej czytam o problemach z jakimi się tu spotykacie tym bardziej mój entuzjazm gaśnie...;( Najbardziej póki co martwi mnie ładowanie zegarka w nie do końca dopasowanej wg waszych opinii ładowarce. W związku z powyzszym mam pytanie odnośnie modyfikacji ładowarki poprzez dodanie podstawki z wydruku 3d : - jaki jest koszt wydruku takowej podstawki ? - co dokładnie należy spiłować w ładowarce by umieszczenie zegarka nie powodowało uszkodzenia zaczepów i pinów ładowania w ładowarce / zegarku ?
×
×
  • Create New...