Skocz do zawartości

Cinek

Fan
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Dobry

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Pzn

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cinek

  Pomiar Vo2 max

  Czyli muszę zrobić kilka testów biegowych.
 2. Cinek

  Pomiar Vo2 max

  Witam, Zegarek ma opcję pomiaru VO2 max, wskaźnik dużo mówi o wytrenowaniu i kondycji. Zauważyłem, że w zasadzie od początku użytkowania czyli od wiosny, cały czas mam ten sam poziom. Nic się nie zmienia mimo codziennych treningów. Z tego co wyczytałem, aby zegarek zmierzył/zaktualizował VO2max, należy biec na powietrzu z obciążeniem 75 % maksymalnego tętna przez ok 15 min. Jak to u Was wygląda? Zastanawiam się nad resetem ustawień bez przywracania danych ale wtedy przepadną wszystkie statystyki w zegarku. W aplikacji chyba będą? Na nowo zegarek powinien wyliczyć VO2max. Robiłem reset z przywracaniem danych ale wtedy zegarek pokazywał stare dane i VO2 max się nie zmieniał.
 3. Czy ktoś ma nowy soft 2.3.5.0 i ma problem z synchro? Problem nie występuje na wersji apk 2.5.2. Wszystkie powyżej mają problem z synchronizacją danych po ostatniej aktualizacji softu.
 4. Cinek

  Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  Najtaniej jak widziałem to ok 450 zl ale wtedy dolar był po 3.30.
 5. Cinek

  [ROM] Stratos US_PL 1.0.4 by Kaudii

  Bardzo przydatna rzecz ta autopauza. Pytanie czy warto wracać tylko dla tej funkcji?
 6. Cinek

  Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  Tak, 123 zł w sumie
 7. Cinek

  Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  Zamawiałem 24.04 odebrałem 22.05. Przez urząd celny opóźnienie ok 7 dni.
 8. Cinek

  Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  Ja zamawiałem z JB i dziś odebrałem, cło 120 zł... Panie na poczcie 20 min mnie obsługiwały bo nie wiedziały co i jak
 9. Cinek

  Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  Dzięki za info. Oby obyło się jak u Was, szybko gładko i bez vat. Bu już tu papiery organizuje żeby przyśpieszyć operację 😀
 10. Cinek

  Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  A mi Panowie dziś pojawił się status: Kontrola celna 2018-05-11 10:26 PP Poznań P102 I co taraz? Czekać na list od nich czy wysyłać mailem dokumenty?
 11. Cinek

  Amazfit Watch 2.3.0-play z GP - wersja PL

  Jazda z tymi aplikacjami. Zainstalowałem w końcu. Synchronizuje się niby ze Stravą ale dane nie przechodzą. To też wina 'wychwytywania'?
 12. Cinek

  Amazfit Watch 2.3.0-play z GP - wersja PL

  Chciałem zainstalować tą wersję apk ale nie mogę się zalogować ani przez google ani przez FB. Wyskakuje jakiś błąd 'null'. Wersja CN śmiga bez problemu. Oczywiście Hola vpn odpalony.
 13. Cinek

  % maksymalnego tętna

  Nie widziałem nigdzie takiej opcji
 14. Cinek

  Amazfi 2

  Wgrać wybrany Rom
 15. Cinek

  Amazfit 2 rom

  Kurde, znów to samo. Ponownie chciałem wgrać ROM+2.0.12.1+Amazfit+Watch+2+A1609+(Everest)+CN-EN i bootloop. Podczas instalacji wyskoczył błąd w stylu - "too many links... Edit: Może się komuś przyda. Miałem wersję CN 2.0.13.0, chciałem wgrać język EN albo PL więc wybrałem soft FULL deodex 2.0.12.1. I się zaczęła jazda z zawieszką podczas bootowania, zegarek przestał być wykrywany przez kompa w trybie fastboot. Wgrałem wersję China 2.0.7.5. Tu też były problemy bo instalacja stawała z powodu niewykrywania zegarka w fastboot. Zmieniłem w końcu porty usb, ubiłem ADB i ponowna próba. Poszło! Jednak przy próbie wgrania 2.0.13.0 CN EN deodex znów to samo. Kolejny powrót do China 2.0.7.5. Aktualizacja ota do 2.0.11.0, co ciekawe, do 2.0.12.0 już się nie udało, wyskakiwał trójkąt na zegarku z jakimś chińskim napisem (translator przetłumaczył jako "źle" ). Mając do czynienia z flashowaniem telefonów od kilku lat stwierdziłem, że któryś z instalatorów mógł namieszać w partycjach. Bywa czasem tak przy instalacji starszych romów na nowsze. Chłopaki wrzucili dziś świeży rom 2.3.2.7. Chwała im bo to uratowało mój zegarek. Dopiero ten rom zainstalował się poprawnie. Czyta się to chwilę a zabawa zajęła jakieś 5h.
×