Skocz do zawartości

okko19

Fan
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. okko19

  [ROM] Stratos US_PL 2.0.1 by Kaudii

  Czy coś wiadomo o oficjalnym ROMie w J.polskim? Wiadomo czy i kiedy będzie?
 2. okko19

  Update ROMu

  Czy coś wiadomo już kiedy wyjdzie oficjalny rom z j.polskim?
 3. Pojawiła się aktualizacja do wersji 2.6.3 ale z samymi chińskimi znakami. Ktoś może aktualizował i wie czy jest j.polski ?
 4. Nie ma żadnych przybliżonych dat kiedy będzie dostępny oficjalny ROM z polskim językiem?
 5. no tak: instaluje 2.6.2.-dev beta (tu jest j.polski) w "w sprawdź dostępność aktualizacji" wyskakuje info o dostępnej aktualizacji: 2.6.2 i jak się pobierze i zainstaluje to nie ma j.polskiego
 6. Po instalacji aplikacja pokazuje że jest aktualizacja do wersji 2.6.2 gdzie brak jest polskiego języka. Język dostępny jest tylko w wersji beta czy tylko u mnie po aktualizacji jest INACZEJ?
 7. okko19

  Update ROMu

  A nie zauważyłem żeby źle zliczał kroki - wyniki mam porównywalne z Samsung Health w SGS8 (przy 10 000 kroków różnica między zegarkiem a telefonem to jakieś ok 20 kroków)
 8. okko19

  Update ROMu

  Witajcie, Czy jest już dostępna wersja 2.3.5.0 pl?
 9. okko19

  System nie wykrywa zegarka amazfit 2

  Wgrany ROM 2.3.4.0 w wersji polskiej. Dzięki za cierpliwość i pomoc! Warto dodać że po zmianie ROMU trzeba zmienić też język bo nie zmienia się z automatu!
 10. okko19

  [ROM] Stratos US_PL 2.0.1 by Kaudii

  pobieram
 11. okko19

  System nie wykrywa zegarka amazfit 2

  Fajnie dzięki poleciało. Jeszcze jedno pytanie (mam nadzieje że ostatnie) wersja ROMu u mnie to 2.3.5.0 - czy jak pobiorę starszą wersje (2.0.1) spolszczoną to zaktualizuje się do ostatniej wydanej przez Ciebie czy mam szukać 2.3.4.0. lub 2.3.5.0 po forach bo nie mogę znaleźć na forum innej
 12. okko19

  System nie wykrywa zegarka amazfit 2

  ok mam dzięki. fastboot się świeci na zegarku. czy to musi zniknąć czy mogę/mam działać dalej jak to się wyświetla na zegarku? cały czas mam wyświetlone na zegarku Fastboot i chińskie znaczki(od ok 10 minut nie znika)... w trakcie dostałem maila z kodem i wkleiłem: na zegarku nadal świeci się Fastboot...
 13. okko19

  System nie wykrywa zegarka amazfit 2

  No tak instaluję: i podsumowanie: po czym automatycznie odpala się okienko cmd: coś robię źle?
 14. okko19

  System nie wykrywa zegarka amazfit 2

  Witam, Dziś dotarł do mnie Amazfit 2 Stratos. Chciałem wgrać menu PL więc odpalam film na YT i lecę po kolei i już na początku problem. Mianowicie instaluję Minimal ADB And Fastboot V1.4.3 podłączam zegarek do kompa odpalam cmd jako administrator przechodzę do C:\> i wpisuję adb i wyskakuje: Co robię źle bo inastalacji tego minimal adb and fastboot raczej nie da się popsuć... W manager urządzeń wyświetla się zegarek jako Amazfit Stratos więc wydaje się wszystko OK.
×