Jump to content

okko19

Fan
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie, Mam pytanie. od wczoraj mój zegarek w trybie czuwania czyli przy niepodświetlonym ekranie bez ruchu ustawia na głównym wyświetlaczu alert "chód, wtszukiwanie..." zamiast pokazywać tarczę zegarka wraz z godziną etc. Po naciśnięciu dowolnego guzika pokazuję się na chwile prawidłowa tarcza jednak po chwili znów znika i jest owe wyszukiwanie chodu. I nie znika to samoczynnie. W jaki sposób zlikwidować to wyszukiwanie chodu bo jest to irytujące.
 2. Czy coś wiadomo o oficjalnym ROMie w J.polskim? Wiadomo czy i kiedy będzie?
 3. Czy coś wiadomo już kiedy wyjdzie oficjalny rom z j.polskim?
 4. Pojawiła się aktualizacja do wersji 2.6.3 ale z samymi chińskimi znakami. Ktoś może aktualizował i wie czy jest j.polski ?
 5. Nie ma żadnych przybliżonych dat kiedy będzie dostępny oficjalny ROM z polskim językiem?
 6. no tak: instaluje 2.6.2.-dev beta (tu jest j.polski) w "w sprawdź dostępność aktualizacji" wyskakuje info o dostępnej aktualizacji: 2.6.2 i jak się pobierze i zainstaluje to nie ma j.polskiego
 7. Po instalacji aplikacja pokazuje że jest aktualizacja do wersji 2.6.2 gdzie brak jest polskiego języka. Język dostępny jest tylko w wersji beta czy tylko u mnie po aktualizacji jest INACZEJ?
 8. A nie zauważyłem żeby źle zliczał kroki - wyniki mam porównywalne z Samsung Health w SGS8 (przy 10 000 kroków różnica między zegarkiem a telefonem to jakieś ok 20 kroków)
 9. Witajcie, Czy jest już dostępna wersja 2.3.5.0 pl?
 10. Wgrany ROM 2.3.4.0 w wersji polskiej. Dzięki za cierpliwość i pomoc! Warto dodać że po zmianie ROMU trzeba zmienić też język bo nie zmienia się z automatu!
 11. Fajnie dzięki poleciało. Jeszcze jedno pytanie (mam nadzieje że ostatnie) wersja ROMu u mnie to 2.3.5.0 - czy jak pobiorę starszą wersje (2.0.1) spolszczoną to zaktualizuje się do ostatniej wydanej przez Ciebie czy mam szukać 2.3.4.0. lub 2.3.5.0 po forach bo nie mogę znaleźć na forum innej
 12. ok mam dzięki. fastboot się świeci na zegarku. czy to musi zniknąć czy mogę/mam działać dalej jak to się wyświetla na zegarku? cały czas mam wyświetlone na zegarku Fastboot i chińskie znaczki(od ok 10 minut nie znika)... w trakcie dostałem maila z kodem i wkleiłem: na zegarku nadal świeci się Fastboot...
 13. No tak instaluję: i podsumowanie: po czym automatycznie odpala się okienko cmd: coś robię źle?
 14. Witam, Dziś dotarł do mnie Amazfit 2 Stratos. Chciałem wgrać menu PL więc odpalam film na YT i lecę po kolei i już na początku problem. Mianowicie instaluję Minimal ADB And Fastboot V1.4.3 podłączam zegarek do kompa odpalam cmd jako administrator przechodzę do C:\> i wpisuję adb i wyskakuje: Co robię źle bo inastalacji tego minimal adb and fastboot raczej nie da się popsuć... W manager urządzeń wyświetla się zegarek jako Amazfit Stratos więc wydaje się wszystko OK.
×
×
 • Create New...