Jump to content

tygrys951

Sponsor
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About tygrys951

Personal Information

 • Place
  bytom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tygrys951

  Mi Home

  Jesteście w stanie na tym nowym MI HOME zalogować się na chiński serwer bo mnie cały czas wylogowuje.
 2. tygrys951

  Sprzęt

  Dotyczy air purifera Polecam nawet te sceny z pomiarem z wewnętrznego czujnika zanieczyszceń działają. jak weźmiesz priority linę -DPD bez VAT ale ponad miesiąc. Urządzenie ma tylko taka przypadłość że na głównym oknie jakość powietrza masz w AQI a sceny ustawiasz w migrogramach na m sześcienny. Sam system auto średnio działa jak dla mnie ale kilka scen by włączał się na turbo po przekroczeniu zadanej wartości i wyłączenie jak wróci do zadanej i wszysko śmiga.
 3. tygrys951

  Sceny Mi Home

  Czy ta kamerka to jest model xiaomi mijia 1080p Ip camera. Czy ten pomost umożliwia dodawanie automatyki do urządzeń bluetooth
 4. Skrypt zamyka konsolę na wpisie pause>null "echo. Naciśnij Enter, aby kontynuować. pause >nul" Zmiana tego wpisu na samo pause powoduje że skrypt przechodzi. Windows 7 X64. To samo tyczy się ROOTandROM
 5. Z antywirem czy bez to samo. A jeszcze w tym skrypcie przydało by się czyszczenie zegarka bo i tak po instalacji trzeba to zrobić. Ciężko określić na czym się wywala bo się od razu się zamyka.
 6. Ten sam problem windows 7 x64 bit. Wykonałem ręcznie komendy z pliku GoToOryginal-XFP i poszło ok.
 7. Na wersji 1.2.47 nie ma problemu z synchronizacja a na wersji 1.2.45 cały tydzień bez zapisu snu i nic nie pomogło, restarty, przywracanie ustawień. Jak to xiaomi( a może chińczyk) a mam z nimi do czynienia od redmi 1. Jak decydujemy się na wersje dev to trzeba darzyć do tego by mieć je aktualizowane co tydzień , bo raz coś naprawią a co innego spieprzą. Ale w końcu to dev. Sen tu raczej nic nie pomoże. A jeszcze pytanie co do problemów z synchronizacją czy nie tyczy się ona tylko wersji US zegarka.
 8. Z tą synchronizacją to raczej błąd romu 1.2.45. Piszą o tym na forum huami i w wersji 1.2.47 jest "Fixed the problem of "partial data synchronization failed""
 9. Link do romu w wersji 1.2.47, ma język angielki ale nie pełny (sporo po włosku).
 10. Dobra robota. Mała kwota poszła.
×
×
 • Create New...