Jump to content

tygrys951

Sponsor
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About tygrys951

Personal Information

 • Place
  bytom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tygrys951

  Mi Home

  Jesteście w stanie na tym nowym MI HOME zalogować się na chiński serwer bo mnie cały czas wylogowuje.
 2. tygrys951

  Sprzęt

  Dotyczy air purifera Polecam nawet te sceny z pomiarem z wewnętrznego czujnika zanieczyszceń działają. jak weźmiesz priority linę -DPD bez VAT ale ponad miesiąc. Urządzenie ma tylko taka przypadłość że na głównym oknie jakość powietrza masz w AQI a sceny ustawiasz w migrogramach na m sześcienny. Sam system auto średnio działa jak dla mnie ale kilka scen by włączał się na turbo po przekroczeniu zadanej wartości i wyłączenie jak wróci do zadanej i wszysko śmiga.
 3. Czy ta kamerka to jest model xiaomi mijia 1080p Ip camera. Czy ten pomost umożliwia dodawanie automatyki do urządzeń bluetooth
 4. Skrypt zamyka konsolę na wpisie pause>null "echo. Naciśnij Enter, aby kontynuować. pause >nul" Zmiana tego wpisu na samo pause powoduje że skrypt przechodzi. Windows 7 X64. To samo tyczy się ROOTandROM
 5. Z antywirem czy bez to samo. A jeszcze w tym skrypcie przydało by się czyszczenie zegarka bo i tak po instalacji trzeba to zrobić. Ciężko określić na czym się wywala bo się od razu się zamyka.
 6. Ten sam problem windows 7 x64 bit. Wykonałem ręcznie komendy z pliku GoToOryginal-XFP i poszło ok.
 7. Na wersji 1.2.47 nie ma problemu z synchronizacja a na wersji 1.2.45 cały tydzień bez zapisu snu i nic nie pomogło, restarty, przywracanie ustawień. Jak to xiaomi( a może chińczyk) a mam z nimi do czynienia od redmi 1. Jak decydujemy się na wersje dev to trzeba darzyć do tego by mieć je aktualizowane co tydzień , bo raz coś naprawią a co innego spieprzą. Ale w końcu to dev. Sen tu raczej nic nie pomoże. A jeszcze pytanie co do problemów z synchronizacją czy nie tyczy się ona tylko wersji US zegarka.
 8. Z tą synchronizacją to raczej błąd romu 1.2.45. Piszą o tym na forum huami i w wersji 1.2.47 jest "Fixed the problem of "partial data synchronization failed""
 9. Link do romu w wersji 1.2.47, ma język angielki ale nie pełny (sporo po włosku).
 10. Dobra robota. Mała kwota poszła.
×
×
 • Create New...