Skocz do zawartości

tygrys951

Sponsor
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

28 Doskonały

O tygrys951

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  bytom

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. tygrys951

  Mi Home

  Jesteście w stanie na tym nowym MI HOME zalogować się na chiński serwer bo mnie cały czas wylogowuje.
 2. tygrys951

  Sprzęt

  Dotyczy air purifera Polecam nawet te sceny z pomiarem z wewnętrznego czujnika zanieczyszceń działają. jak weźmiesz priority linę -DPD bez VAT ale ponad miesiąc. Urządzenie ma tylko taka przypadłość że na głównym oknie jakość powietrza masz w AQI a sceny ustawiasz w migrogramach na m sześcienny. Sam system auto średnio działa jak dla mnie ale kilka scen by włączał się na turbo po przekroczeniu zadanej wartości i wyłączenie jak wróci do zadanej i wszysko śmiga.
 3. tygrys951

  Sceny Mi Home

  Czy ta kamerka to jest model xiaomi mijia 1080p Ip camera. Czy ten pomost umożliwia dodawanie automatyki do urządzeń bluetooth
 4. tygrys951

  Go To Oryginal - Xiaomi Fans Polska

  Skrypt zamyka konsolę na wpisie pause>null "echo. Naciśnij Enter, aby kontynuować. pause >nul" Zmiana tego wpisu na samo pause powoduje że skrypt przechodzi. Windows 7 X64. To samo tyczy się ROOTandROM
 5. tygrys951

  Go To Oryginal - Xiaomi Fans Polska

  Z antywirem czy bez to samo. A jeszcze w tym skrypcie przydało by się czyszczenie zegarka bo i tak po instalacji trzeba to zrobić. Ciężko określić na czym się wywala bo się od razu się zamyka.
 6. tygrys951

  Go To Oryginal - Xiaomi Fans Polska

  Ten sam problem windows 7 x64 bit. Wykonałem ręcznie komendy z pliku GoToOryginal-XFP i poszło ok.
 7. tygrys951

  Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Na wersji 1.2.47 nie ma problemu z synchronizacja a na wersji 1.2.45 cały tydzień bez zapisu snu i nic nie pomogło, restarty, przywracanie ustawień. Jak to xiaomi( a może chińczyk) a mam z nimi do czynienia od redmi 1. Jak decydujemy się na wersje dev to trzeba darzyć do tego by mieć je aktualizowane co tydzień , bo raz coś naprawią a co innego spieprzą. Ale w końcu to dev. Sen tu raczej nic nie pomoże. A jeszcze pytanie co do problemów z synchronizacją czy nie tyczy się ona tylko wersji US zegarka.
 8. tygrys951

  Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Z tą synchronizacją to raczej błąd romu 1.2.45. Piszą o tym na forum huami i w wersji 1.2.47 jest "Fixed the problem of "partial data synchronization failed""
 9. tygrys951

  Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Link do romu w wersji 1.2.47, ma język angielki ale nie pełny (sporo po włosku).
 10. tygrys951

  Witamy na nowym forum

  Dobra robota. Mała kwota poszła.
×