Jump to content

pawelt

Fan
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A nie prościej wgrywać tarcze, apki przez amazmod. Teraz są nowe apki na fona jak verge.it Amazface itd i one korzystają z pośrednictwa najnowszego amazmod. A tak na marginesie sprawdź w zegarku czy nie masz zabrudzonych styków do ładowania. Ew przywróć ustawienia fabryczne. I wtedy sprawdź czy działa podłączenie. Sprawdż na xda bo jest takie miłe narzędzie w dziale amazfit- tool all in one. przez niego można też wgrywć wszystko przez pdc. Dobra znalazłem https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/tool-tool-one-driversunlocktwrpfactory-t3874802
 2. Oki ale jakie firm, chociaż właściwie zasada jest ta sama, nadaj wszystkie możliwe uprawnienia apce na komórce, sprawdź czy masz wszystkie uprawnienia Bluetooth dot. zegarka. I to tyle mi działa bez problemu zarówno powiadomienia jak też telefony odbieram z nazwą rozmówcy z kontaktów. jak masz firm od saratogi wgraj z amazmod i wtedy dostaniesz wszystko dodatkowo. Watchdroid nie testowałem na tym firm bo na pace strasznie drenowały baterię.
 3. Ja zadam inne pytanie czy coś wiadomo o dalszym wsparciu bo pojawiły się wieści że wersja firm chińska 2660 jest na razie ostanią
 4. Jest już w sprzedaży i pisze 20 dni https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Amazfit-Verge-Lite-Wristband-GPSGLONASS-20-Days-Standby-AMOLED-Color-Screen-Smart-Watch-p-1489671.html?akmClientCountry=PL&utmid=9228&ID=41195&cur_warehouse=GWTR
 5. Bliżej mu do stratosa wersja z ecg, druga wersja bliżej jej do pace +rozwiązania z verge chociaż inne rozwiązania systemu. Ciekawe czy nie za wcześnie poszedłem z verge.
 6. Czyli na razie zostaję przy projekcie. A na marginesie mi home i tak jest niefunkcjonalny ze względu na niedziałającego asystenta głosowego w Polsce, liczyłem że w global dadzą starą wersję.
 7. Czyli verge nadal po angielsku. I jak się sprawuje bo ja jak moglem przeszedłem ma spolszczoną wersję heh przeze mnie i Kaudii. Masz już mi home?
 8. Nie wiem u mnie działało miałem polskie znaki i przede wszystkim wyłączyłem w notify właśnie konwersję
 9. Ano same wchodzą sprawdź uprawnienia apki na telefonie.
 10. Nie mam pojęcia bo u mnie samo z siebie się pokazało i tak już zostało. U mnie pokazuje całą historię. Sprawdź czy masz ostatnią wersję serwisu na zegarku.
 11. Jak dla mnie 2.8 jest świetna szybciej i pewniej się synchronizuje.
 12. pawelt

  Dyskusja ogólna

  Tu się zgodzę ten napis tragiczny. Ale trzeba robić to co napisałem. Po każdej instalacji restart i czekać aż zejdzie w amazfit. Mi działają inne. Niestety tarcze @francko76 nie działają wręcz restart. Ale reszta daje radę przynajmniej mam spolszczone co najmniej 3 ładnie wygląda android wear po polsku.
 13. pawelt

  Dyskusja ogólna

  ha a jednak włosi to rozgryźli co do apk https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/verge-app-watchface-t3930309 co ciekawe mając zainstalowany amazmod można instalować bezpośrednio na zegarku przez komórkę linki do apki na komórkę https://play.google.com/store/apps/details?id=it.vergeit.mobile&rdid=it.vergeit.mobile i bezpośrednio do strony z tarczami http://www.vergeit.it/#/apk W końcu greatfit mam po Polsku Ale i tutaj się zastanawiam bo te tarcze są tak samo widoczne w całości jak na pace albo w stratos po wygaszeniu zegarka czy to nie wypali wyświetlacza i jaki będzie to miało wpływ na zużycie energii. Ciekawe... Jeszcze jedno po instalacji za pomocą tej apki proponuję od razu zrestartować zegarek bo po prostu się wiesza, Później jest ok.
 14. Dzisiaj nie po wgraniu 1.0 ale zdaje się poprzednio przywracałem. Spróbuj zrobić tak, albo puść instalkę z factory reset. Albo w zegarku przywróć ustawienia fabryczne i za pomocą tej instalki wgraj tylko polskie ustawienia. @miboy Ten case w którym widać czerwone kreski jest dosyć niewielki. To kosztuje parę złoty.
×
×
 • Create New...