Jump to content

adramel

Fan
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. adramel

  Przecieki

  Dali by wiekszy ekran w Bip2 o wyższej rozdzielczości (wiecej DPI) w takiej samej wielkości obudowy to bym zamienił z Stratosa. Jak ekran będzie ten sam to nie jestem zainteresowany. Tak z 512x512pix było by idealne na 8 kolorów.
 2. W normalnej. Właśnie z takiej konfiguracji, tyle że bez miernika. Z tego powerbanku. Nie wiem co się stało bo był normalnie wciśnięty. Załadował się w pół godziny do ~70%, chciałem coś sprawdzić wiec dotknąłem ekranu a ten był strasznie gorący. Szybko odłączyłem z ładowarki ale po odłączeniu od razu się wyłączył. I już nie włączył. Jeden pin był lekko nadtopiony. Wrzucałem zdjęcie. Nowego ładuje zawsze przez miernik. A tak z ciekawostek: jak ładuje na wyłączonym to miernik zlicza ~285mAh, na włączonym 330mAh., ale czasy ładowanie są bardzo zbliżone - 2h(power bank odcina ładowanie gdy stwierdzi niski/zerowy pobór prądu)
 3. Od czasu jak zjarałem pierwszego Stratosa zawsze ładuje poprzez miernik. Tak żeby widzieć ile prądu wchodzi w zegarek.
 4. Nie ma znaczenia czy zegarek jest CN czy EU. Wgrywasz do niego nowy modowany soft i tyle.
 5. A do czego używasz zegarka? Jakieś treningi? Ograniczyłeś podświetlenie? A przez co jak nie przez BT ma być zegarek podłączony?
 6. Kupiłem Pace na allegro. I to co koledzy powyżej. Numer przypisany do innego usera a konto zablokowane. Można prosić o przepisanie numeru na mnie? To mój czwarty zegarek. 1 Pace, którego sprzedałem bo był brzydki. Potem 2 Stratos którego spaliłem, ale kupiłem 3 nowego którego używam i teraz kupiłem używanego 4 Pace tak do zabawy (za grosze bo z pękniętym ekranem). Właśnie ten ostatni Pace jest na innego usera. BTW, kupiłem go z zablokowanym bootloaderem, wiec nie mógłby do niego wgrany inny soft? 6 kwietnia go odblokowywałem. " Użytkownik zablokowany! adramel posiadasz blokadę w generatorze kodów, w dodatku wykorzystujesz numer seryjny przypisany do innego użytkownika. W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum.
 7. Raczej nie do przeskoczenia. Chyba że byś jechał po idealnie równej drodze i nie kręcił kierownicą. W czasie jazdy rowerem tez liczy kroki i piętra. Na identycznej strasie jaką codziennie jeżdżę do pracy za każdym razem mam inny wynik. Inna ilość "kroków" i zaliczonych pięter.
 8. Oddaj do gwarancji. Ja tak spaliłem mego pół rocznego Stratosa z chin. Po 2 miesiącach miałem nowego.
 9. Z 1277 tak. Odinstalować starą i ściągnąć instaler najnowszej https://github.com/AmazMod/AmazMod/releases Amazmod.service.installer.ver.1891.exe Nowsze wersje potrafią się same aktualizować ale 1277 jeszcze się tego nie nauczyła. AmozeMod trzeba wybrać aplikacje do SMS (u mnie Wiadomości googlowe) i wyłączyć powiadomienia z AmazWatcha by się nie dublowały (można z poziomu AmazMod).
 10. Tak "od zawsze". Nie zauważyłem by miał wpływ na baterie. Mój Stratos trzyma 5-6 dni z ciągłym pomiarem pulsu. A mocne ściemnienie podświetlenia jakie oferuje AmazMod to dla mnie absolutne "Must have". W nocy nie razi w oczy w dzień praktycznie nie widać podświetlenia. A mocne podświetlenie psuje kolory zegarka.
 11. Dodam tylko że AmazMod jest darmowy i też ma podświetlana powiadomienia na białym tle. A co do niedopracowanego firmweru to masz racje. Huami robi świetny sprzęt ale programiści to ostatnie łajzy. Odwalają tylko byle jak swoją robotę. A najgorsze jest to że nawet nie udostępniają dokumentacji innym i niezależni developorzy muszą na ślepą kombinować. Pace/Stratos ma już (prawie/ponad?) dwa lata a ci nie potrafią nawet do obsługi tarcz wzf dodać cyfrowego sekundnika. To już BIP ma 1000x lepszą edycję tarcz. Można praktycznie wszystko co się wymyśli zrobić.
 12. AmazMod włącza chyba podświetlenie. Chyba bo mam ustawione tak słabe te podświetlenie że w dzień w ogóle nie przeszkadza bo jest całkowicie niewidoczne. Można też zamienić kolory powiadomień i otrzymywać je na białym tle. Nawet bez podświetlenie są widoczne w słabym świetle.
 13. Przy powiadomieniu ekran się nie wybudza. Jest tylko wyświetlane powiadomienie. Podświetlenie nie jest aktywowane. Możesz w preferencjach zegarka ustawić automatyczne podświetlenie po geście podniesienia nadgarstka.
 14. Stratos to zegarek. A to forum to forum poświęcone właśnie temu urządzeniu. Wiec wygląda że pomyliłeś fora kolego.
×
×
 • Create New...