Jump to content

adramel

Fan
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W Stratosie3 Huami nie opanowało jeszcze zmiany tarczy z poziomu aplikacji. Robisz to tylko z poziomu zegarka, przytrzymując palcem aktywną tarcze lub wybierając opcje z Ustawień. Masz też dodatkowo w zegarku SklepBaidu z kilkoma tarczami.
 2. Podejrzewam że to z powodu oszczędzania baterii. Mój też szybko "gubi" telefon.
 3. Znalazłem sposób: https://forum.android.com.pl/topic/12580-tutorial-edycja-plików-apk/?
 4. Witam Pytanie do tych co potrafią grzebać w romie. Pewnie musicie zmieniać zawartość plików apk np by dołożyć swoje tłumaczenie. Czy po zmianie trzeba jakoś specjalnie przekompilować i podpisać apk? Próbowałem zamienić pare grafik w HuamiWatchFace.apk odpowiedzialnej ze wyświetlanie tarcz. Działa ale tylko do resetu zegarka. Po resecie już aplikacja się nie uruchamia bo ekran zegarka jest czarny, nie wyświetla tarcz. Kaudii, czy po zamianie plików png w apk trzeba coś jeszcze zrobić by to wszystko działało?
 5. Pozmieniałem kilka rzeczy;)
 6. To nie tak. Launcher ma wbudowaną obsługę tarcz w wfz. Te tarcza mają swoje zdefiniowane wigdety i ikony. Większość wigdetów jest przegotowana to czarnego tła którego osobiście nie lubie. Jasne/białe tła są ładniejsze. Tyle że zbiór widgetów na białe tła jest organiczony do jednego brzydkiego modelu. Ale chyba znalazłem. Nie pomyślałem by szukać po apk, i szukałem samych grafik. Znalazłem data\app\tk.lfom.sfwatchface-1\base.apk Spróbuje teraz podmienić ikonki i z powrotem skompilować i podpisać apke. EDIT: Pudło, to tarcza SuperFit;) EDIT2: Teraz już na 100% znalazłem system\app
 7. Daj znać jak znajdziesz. Dzięki!
 8. A możesz podać lokalizacje? Nie wiem czy dokładnie się wyraziłem, chodzi mi o widgety do tarczy a nie te z menu zegarka.
 9. Witam Czy ktoś grzebiący w romie zauważył może czy jest dostęp do grafik widgetu pogodowego? Tak by je można było je sobie podmienić na własne? Przeszukałem przez adb całą pamięć zagarka i nie znalazłem żadnych plików png/gif. Ale chyba grafiki są zapisane jako pliki graficzne? Może Kaudii to wiesz?
 10. Witam Wczoraj mój zegarek zgłosił że pojawiła się nowa wersja softu 2.0.83.0 . Czy ktoś wie jakie zmiany wprowadzono? Czy dodano obsługę nowych widgetów w wfz która pojawiła się kilka dni temu dla Stratosa 3?
 11. Zegarek Huaweia ma ekran OLEDowych który jest świetny do telefonów ale nie nadaje się do zegarków. Używałem kilkanaście dni GTRa. Dwie tarcze do wyboru w AoD to zdecydowanie ściema. Huawei ma tak samo. Albo czarna plama albo b.prymitywna tarcza AoD. No i oczywiście śladu nie zostaje po 14 dniach pracy. W dodatku AoD świeci w nocy, wiec trzeba go na noc wyłączać. A jak chcesz po ciemku sprawdzić godzine to włącza ci się latarka i razi w oczy. Nie, dziękuje za taki pimp. Chcesz reklamować Hujaweja idź gdzie indziej. Jak nie masz stratosa to nie jest forum dla ciebie.
 12. Stratos "2" dostał. Wiec i może 3 też dostanie. Tym bardziej że nieoficjalny Pacyfikator ma już wszystko przetłumaczone. Wiec wystarczy że Huami ukradnie tłumaczenie i będzie.
 13. Witam Ktoś już testuje PACEficatora dla Stratosa? Dostępny jest polski język, także w UltraMode. https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/paceficator-project-stratos-3-multi-t4033223
 14. Musi być połączenie Wifi 2.4G
×
×
 • Create New...