Jump to content

adramel

Fan
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Jest jakiś sposób (polecenie adb?) by mieć dostęp do zegarka bez jego parowania? Tak by wyłączyć ekran z QR kodem i dostać się do tarczy i menu?
 2. Spotify na 100% nie. Bezpośrednio pdf też się nie da. Trzeba by je najpierw na grafiki przerobić i oglądać jak obrazki.
 3. Witam Czy próbował ktoś kompilować na własną rękę ze źródeł tarcze GreatFit? Zainstalowałem AndroidStudio, wgrałem źródła daje MakeProject a potem Build Bundles / APK(s). W GreatFit-master\app\build\outputs\apk\debug znajduję app-debug.apk którą próbuje wrzucić w zegarek ale: c:\temp\M8>adb install app-debug.apk 1410 KB/s (2953525 bytes in 2.044s) pkg: /data/local/tmp/app-debug.apk Failure [INSTALL_FAILED_DEXOPT] Oczywiście jestem noga w programowaniu na android znam tylko trochę C i jave. Docelowo chce pozmieniać trochę układ i czcionki tarczy ale na razie nie potrafię nawet skompilować źródła;( EDIT Coś było nie tak z zegarkiem bo zauważyłem że inne, prawidłowo skompilowane apki też nie chciały się instalować. Factory reset i skompilowany GreatFit się zainstalował.
 4. AmazMod ma fajne powiadomienia na białym tle z możliwością uaktywnienia podświetlenia. Te "1" z AmazMod to zupełnie inny poziom niż 1 z zegarka. Jest dużo ciemniejszy, ledwo co świeci. Ale na tyle by po ciemku swobodnie odczytać tarczę. A korzystanie z twojej wersji jak dla mnie ma wiele sensu. Mogłem się swobodnie cofnąć do 2.3.7 która dla mnie działa najlepiej. I nie, nie każdy może sobie zrobić sam własną wersje romu;) Pytałem z ciekawości, bo może są jakieś korzyści z jaśniejszego podświetlenia z którego nie zdawałem sobie sprawy. I faktycznie - automatyczne podświetlenie jest skonfigurowane w zupełnie absurdalny sposób - jakby to był ekran OLEDowy.
 5. Tak przez ciekawość, jaki cel ma podświetlenie na 2? Dla mnie to tylko psuje kolory tarczy i ogranicza czytelność poprzez spadek kontrastu. No i obciąża baterie. A w nocy strasznie wali po gałach, wiec wybudzając się w nocy na sika nie da się nawet sprawdzić godziny. W amazmod można ustawić "inny" poziom 1, który w dzień praktycznie jest niewidoczny, ale w ciemniejszych miejscach wystarczająco doświetla tarczę tak że widać wszystko wyraźnie. A w nocy nie oślepia.
 6. Dali by wiekszy ekran w Bip2 o wyższej rozdzielczości (wiecej DPI) w takiej samej wielkości obudowy to bym zamienił z Stratosa. Jak ekran będzie ten sam to nie jestem zainteresowany. Tak z 512x512pix było by idealne na 8 kolorów.
 7. W normalnej. Właśnie z takiej konfiguracji, tyle że bez miernika. Z tego powerbanku. Nie wiem co się stało bo był normalnie wciśnięty. Załadował się w pół godziny do ~70%, chciałem coś sprawdzić wiec dotknąłem ekranu a ten był strasznie gorący. Szybko odłączyłem z ładowarki ale po odłączeniu od razu się wyłączył. I już nie włączył. Jeden pin był lekko nadtopiony. Wrzucałem zdjęcie. Nowego ładuje zawsze przez miernik. A tak z ciekawostek: jak ładuje na wyłączonym to miernik zlicza ~285mAh, na włączonym 330mAh., ale czasy ładowanie są bardzo zbliżone - 2h(power bank odcina ładowanie gdy stwierdzi niski/zerowy pobór prądu)
 8. Od czasu jak zjarałem pierwszego Stratosa zawsze ładuje poprzez miernik. Tak żeby widzieć ile prądu wchodzi w zegarek.
 9. Nie ma znaczenia czy zegarek jest CN czy EU. Wgrywasz do niego nowy modowany soft i tyle.
 10. A do czego używasz zegarka? Jakieś treningi? Ograniczyłeś podświetlenie? A przez co jak nie przez BT ma być zegarek podłączony?
 11. Kupiłem Pace na allegro. I to co koledzy powyżej. Numer przypisany do innego usera a konto zablokowane. Można prosić o przepisanie numeru na mnie? To mój czwarty zegarek. 1 Pace, którego sprzedałem bo był brzydki. Potem 2 Stratos którego spaliłem, ale kupiłem 3 nowego którego używam i teraz kupiłem używanego 4 Pace tak do zabawy (za grosze bo z pękniętym ekranem). Właśnie ten ostatni Pace jest na innego usera. BTW, kupiłem go z zablokowanym bootloaderem, wiec nie mógłby do niego wgrany inny soft? 6 kwietnia go odblokowywałem. " Użytkownik zablokowany! adramel posiadasz blokadę w generatorze kodów, w dodatku wykorzystujesz numer seryjny przypisany do innego użytkownika. W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum.
 12. Raczej nie do przeskoczenia. Chyba że byś jechał po idealnie równej drodze i nie kręcił kierownicą. W czasie jazdy rowerem tez liczy kroki i piętra. Na identycznej strasie jaką codziennie jeżdżę do pracy za każdym razem mam inny wynik. Inna ilość "kroków" i zaliczonych pięter.
 13. Oddaj do gwarancji. Ja tak spaliłem mego pół rocznego Stratosa z chin. Po 2 miesiącach miałem nowego.
 14. Z 1277 tak. Odinstalować starą i ściągnąć instaler najnowszej https://github.com/AmazMod/AmazMod/releases Amazmod.service.installer.ver.1891.exe Nowsze wersje potrafią się same aktualizować ale 1277 jeszcze się tego nie nauczyła. AmozeMod trzeba wybrać aplikacje do SMS (u mnie Wiadomości googlowe) i wyłączyć powiadomienia z AmazWatcha by się nie dublowały (można z poziomu AmazMod).
×
×
 • Create New...