Skocz do zawartości

adramel

Fan
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. adramel

  Ładowarka do Amazfit stratos 2

  Tak trochę nie masz pojęcia jak odbywa się ładowanie urządzeń przez USB. Nowe ładowarki QC4 mogę dać powyżej 20W mocy ale tylko gdy po drugiej stronie jest urządzenie które jest w stanie wynegocjować taką moc. Bo to urządzenie negocjuje z ładowarką. Stacja ładująca do stratosa to nie jest żadna ładowarka tylko kabel USB z odpowiednim złączem. Nic więcej. To jakim prądem będzie ładowany Stratos zależy od tego ile zażąda od ładowarki (czyli tego gdzie wtyka się wtyczkę USB A.) Mam w domu miernik na USB który podłącza się między ładowarką i kablem (stacją). Stratos pobiera 5V i 0.3A, niezależnie gdzie się go podłączy. O ile tylko ładowarka jest w stanie dać te 5V i 0.3A. Jak ładowarka jest w stanie dać więcej to i tak da tylko 0.3A bo tyle wymaga Stratos. W przypadku badziewnych/uszkodzonych ładowarek może się zdarzyć że pomimo wynegocjowania 0.3A na zegarek pójdzie więcej i to może spowodować jego uszkodzenie. Ale to nie wina kabla a ładowarki. Wiec bezpieczniej ładować z dobrej ładowarki lub z komputera. Ale stacja ładująca do stratosa to tylko kabel z odpowiednimi końcówkami.
 2. adramel

  [ROM] Stratos CN_PL 2.3.0 by Kaudii

  Każdy ściąga po indywidualnym kluczu wiec może z automatu każdy dostanie nazwę po swoim nicku z forum?
 3. adramel

  Wyswietlacz

  Jak masz ustawione jasne podświetlenie to tak. Wyłącz podświetlenie i wyjdź na światło dzienne. Wtedy ekran stratosa ma optymalne warunki.
 4. adramel

  Tarcze do Amazfit Pace własnej konstrukcji

  Ktoś może wie co robi "WatchFaceItem type="support26w" ? Co oznacza ten support26w? I czym są pliki "color_map" w niektórych tarczach?
 5. adramel

  Zielony temat... potrzebuje troszke informacji

  Ja biorę tę wersję która ma wyższy numerek u autora;)
 6. adramel

  AmazMod

  Amazmod ma w Tweaking funkcje Screenshot. Ale chyba coś nie działa? Tylko w Results code wywala (chyba) bajty obrazka, ale nigdzie ich nie zapisuje. Da się jakoś używać tej funkcji tak by na telefonie mieć scrina z zegarka?
 7. adramel

  Podświetlenie tarczy

  Czyli chodzi ci o aktywowanie podświetlenia gestem? Trzeba by dopytać autora wątku ale ja to zrozumiałem jako automatyczną regulacje podświetlenia przy włączeniu (odblokowaniu) zegarka. Podświetlenie po geście "spojrzenia" na zegarek mam wyłączone bo to zupełnie bez sensu. Na ekranach amoled które są wiecznie wyłączone ma to sens ale nie na refleksyjnym ekranie Stratosa który jest zawsze widoczny w świetle otoczenia. Ekranu nie widać po ciemku wiec tu przydaje się minimalne podświetlenie.
 8. adramel

  Podświetlenie tarczy

  Nie czytasz uważnie. Oczywiście że od 6 do 22 działa. Ale w tych godzinach podświetlenie nie ma sensu bo jest jasno (powiedzmy że od 8 do 15) i widać bez podświetlenia co jest na wyświetlaczu. Podświetlenie psuje jakość obraz - "spłaszcza" kolory. A chodzi o coś odwrotnego - by podświetlenie NIE_DZIAŁAŁO gdy jest jasno, a działało gdy jest ciemno.
 9. adramel

  AmazFit Watch - Disconnected

  Wgrałem nowszą wersję twojego romu. Jak na razie na tarczach apk jest ok, nie rozłącza sie. Jutro spróbuje z moją piękną tarczą;) Przy okazji wrzuciłem TWRP i wykonałem kopie świeżego systemu by w razie czego przywrócić. BTW, jakich problemów? Problem tylko ten jeden - z rozłączaniem. Owszem, jest kilka rzeczy które widziałbym inaczej rozwiązanych, ale to raczej nie są problemy.
 10. adramel

  Podświetlenie tarczy

  Tyle że to tak nie działa. Można ustawić czas w jakim automatyczne działa ale już nie - czasu nie działania. Ustawiłem by działo od 18 do 7 i nic. Zegarek świeci.
 11. adramel

  Podświetlenie tarczy

  Nie spotkałem się z czymś takim. Najlepiej by podświetlenie było wyłączna na podstawie czujnika światła. Jasno - wyłącza, ciemno włącza. Nie wiadomo czemu jest prawie odwrotnie. Czy jaśniej na zewnątrz tym wyższe podświetlenie - psując nasycenie kolorów;(
 12. adramel

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  Od kilkunastu dni jest dostępna wersja 2.3.0.
 13. Witam Zaczął mi się rozłączać zegarek. W zasadzie tak nagle. Zrobiłem sobie nową tarcze w wfz i po uaktywnieniu tej tarczy co kilkanaście minut zegarek rozłącza się z telefonem. Nigdy wcześniej tak się nie działo. Dopiero po resecie, albo wejściu w Ustawienia/Połączenia/BT odzyskuje połączenie z telefonem (wygląda że BT jest wyłączony i dopiero po wejściu w ustawienia zegarek go włącza). I dzieje się tak na każdej tarczy, apk również. Ustawiłem tarcze w apk na noc, zresetowałem zegarek. Załapał połączenie. W nocy automatycznie wszedł w tryb offline i nad ranem wyszedł z tego tryby. Połączył się i tak po ~40 minutach znowu zgubił połączenie. Tarcze wfz raczej nie mają wpływu na stabilność połączenie, wiec co się mogło stać? Co mogę zrobić prócz wgraniu softu na czysto? System Kaudii 2.0.41.0 PL 2.2.0
 14. adramel

  [ROM] Stratos CN_PL 2.3.0 by Kaudii

  Czy jest możliwość poprawienie sposobu działania czujnika światła? Teraz to działa on trochę na odwrót - gdy jest jasno i zegarek nie potrzebuje podświetlenia automat ustawia jasne podświetlenie. Czy dało by się zrobić odwrotnie? Jak jest ciemno ustawia minimalne podświetlenie a jak jest jasno to podświetlenie jest wyłączane całkowicie? Podświetlenie bardzo psuje i spłaszcza kolory.
×