Skocz do zawartości

adramel

Fan
 • Liczba zawartości

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. AmazMod (usługa na zegarku) też ma możliwość zmiany wielkość czcionek, ale tylko dla powiadomień i % ładowania.
 2. Albo pewnie zwykły reset zegarka. Czasami zmiana tarcz wfz/apk powoduje takie cuda.
 3. Na pewno uruchomiłeś stronę z "Akceptuje i instaluje" w tej samej przeglądarce w której jesteś zalogowany? U mnie instalator odpala stronę w Egde i muszę ręcznie przekopiować jej adres do chroma z którego korzystam do forum.
 4. Pozbyłem się problemu z niedziałającymi przyciskami, ograniczeniem do 2 widgetów i źle działającym (wprowadzania danych???) treningiem Orbitrek. Po prostu wgrałem starszą wersję. Nie wiem w jakim kierunku idzie te Huami, ale nie jest to dobry kierunek. Przecież w pierwszym poście jest link do instalatora. O co chodzi?
 5. adramel

  "Zjarany" Stratos

  Odpisał by odesłać sprzedawcy.
 6. adramel

  "Zjarany" Stratos

  Chińczyk odpisał by mu odesłać do chin. Ma to sens? Nie odrzucą mi reklamacji z uwagi na nie wiem co - uszkodzenie mechaniczne? Ile średnio kosztuje wysyłka do chin?
 7. No i zabiłem mojego Stratosa. Ładowałem w oryginalnej ładowarce z USB komputera. Przy około 70% naładowania zrobiłem reset z poziomu AmazMod. Zagarek się wyłączył ale już nie włączył. Po chwili czekanie wyjąłem go z ładowarki - był bardzo gorący, a lewy styk ładowania nadtopiony. Teraz jak już ostygł spróbowałem go uruchomić przytrzymując górny przycisk. Bez reakcji. Także nie reaguje na podłączenie do ładowarki. Ani na oryginalną ani na zamiennik. Ciemny. Są jakieś sposoby na reanimacje trupa? Chyba właściwe pytanie to: jak reklamować na ali;( Otworzyć spór?
 8. adramel

  Schody

  Zwykłe "chodzenie" liczy ilość przewyższeń. Nie pojedynczych stopni a pięter. Za piętro stratos przyjmuje ~3m w góre.
 9. Jak wyłączyć autopauzę? Chciałem sobie na siłowni włączyć trening Orbitrek które wcześniej używałem do pomiaru tętna ale co chwilę włącza mi się autopauza(Ekrany wprowadzania danych). A nigdzie nie widzę możliwość jej wyłączenia. Czy to nowy fiuczer od Hunami? Dla treningi Rower jest konfiguracja Pauzy, ale Orbitrek nie ma.
 10. adramel

  AmazMod

  Pokazało się info że jest nowa wersja Service 18xx , wgrało się w zegarek - po czym na chwilę pokazał się komunikat na telefonie "aplikacja będzie...." no i nie doczytałem bo znikło. Po resecie dalej pokazuje w zegarku 1702. O to chodziło w komunikacie czy coś nie poszło u mnie w update? Instalowało się ponad godzinę. Launcher się sam zresetował i mam nowy serwis. Masa rzeczy się pozmieniała. Screenschot działa ale na tarczach kaszani kolory.
 11. adramel

  AmazMod

  No i mamy nową wersję AmazMod. Tym razem z polskim tłumaczeniem. Ktoś wie na jakiej zasadzie działa Tweak/Screenshot? Jak zapisać to co apka wypluwa?
 12. A myślałem że tylko ja nie kumam co się stało z przyciskami. Siedziałem cicho bo mi było głupio;)
 13. Prawie każdy ustawia sobie OFF w zegarku na noc. Ma ustawione ponowne włączenie radia na 6:00, ale wg telefonu apka AmazWatch łączy się z zegarkiem około 6:02-03, wiec chwilkę trwa zanim się "zgadają". Wstaje o 6:30 wiec zawsze zegarek jest już "zgadany" z telefonem.
 14. Ja wybieram orbitreka. Liczy wtedy kroki i puls.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...