Skocz do zawartości

adramel

Fan
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. adramel

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  Wifi wyłącza się samo po kilku minutach. U mnie wytrzymuje do 4 dni przy ciągłym pomiarze puls i tarczą z sekundnikiem i jednym/dwoma treningami po ~1h każdy. W nocy offline. Jak wszystko wyłączyłem (sekundy i puls) to udało mi się dociągnąć do 5 dni. Oczywiście na sofcie Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii z tego wątku. Podświetlenie jest zupełnie bez sensu, ustaw je na 1 by nie raziło w oczy po ciemku. W dzień tylko psuje kolory.
 2. adramel

  Pytanie nowicjusza

  Na tarczy też pokazuje zero kroków, czy tylko w AmazWatch? Zielona dioda do pomiaru pulsu się świeci? Faktory reset zrobiłeś?
 3. adramel

  Amazfit Stratos 2s jaki BT?

  Amazfity są produkowane przez Huami. A Hunami to firma która należy do Xaomi, ale Amazfity sprzedają pod swoją nazwę. Tylko Mibandy Huami sprzedają jako Xiaomi. https://www.tabletowo.pl/2016/08/30/xiaomi-amazfit-watch-zegarek/
 4. adramel

  Wyświetlacz (nasycenie kolorów?)

  To nie jest wyświetlacz. On nie wyświetla - w sensie - nie świeci. To ekran o podobnej zasadzie działania jak w czytnikach książek eink. Pikslele odbijają kolory ale nie są źródłem światła (a tak działają OLEDy w kiepskich zegarkach). To tak jakbyś na zadrukowaną kartkę papieru świecił białym światłem i się dziwił że kolory są blade. Ustaw podświetlenie na 1 lub wyłącz i wyjdź na słońce lub jakieś naturalne oświetlenie.
 5. adramel

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  Jak mogłeś dać czerwony pasek do Stratosa!!! To pewnie kara za to;)
 6. Wgrasz oryginalny soft to masz oryginalny soft i aktualizacje do twojej wersji softu. Wszystko będzie działać. Synchronizacja ze stravą też o ile wgrasz wersje global a nie CN. Bo CN na którym oparty jest rom forumowy nie wspiera stravy.
 7. adramel

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  Instalacja czy zmiana? AmazfitWatch nie umożliwia instalacji nowych tarcz, a tylko ich zmianę na te które są zainstalowane lub wgrane do katalogi watchface zegarka.
 8. adramel

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  Nie zauważyłem spadku rozdzielczości w trybie 8c. Czy wfz czy apk rozdzielczość pozostaje ta sama - 320x300. Zredukowana zostaje tylko paleta kolorów. A że w trybie głównym czcionki i cała reszta ma antyaliasing to krawędzie wyglądają na bardziej gładkie. Moja tarcza używa tylko 8 kolorów i tylko czcionki są wygładzane, przez to różnica między trybem pełnym a 8c jest minimalna. Jak sprawdzałem na swoim Stratosie to nie było różnicy czy był włączony czy wyłączony sekundnik w zegarku. Przez noc w trybie offline szło między 2-4% baterii. U mnie synchronizacja odbywa się wyłącznie ręcznie, gdy uruchomię apkę AmazWatch. No i dziś mój Stratos wytrzymał 4 dni (bez 2 godzin). Było 14% gdy podłączyłem go chwilę temu pod ładowarkę. W czasie ładowanie zawsze robię reset z poziomu AmazMod. Tak na wszelki wypadek.
 9. adramel

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  Porównywałem kroki i piętra z poprzednią wersją softu Kaudii, opartego pewnie na starszym sofcie od hunami. Leci teraz 4 doba. Wieczorem było 32% rano 28% (w trybie offline). Teraz już 25% wiec pewnie do 20:00 gdy będę ładować wytrzyma. Tarcza moja własne (no, przeróbka na tle innej) z sekundnikiem w wfz. Choć nie zaobserwowałem innego zżycia baterii przy tarczach w apk i wyłączonym w zegarku sekundnikiem.
 10. adramel

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  U mnie trzyma podobnie jak na poprzedniej wersji. Do 3 dni. Teraz ma 2d15h i 40% baterii. Ale może zaryzykuje czy mi wytrzyma jutro do wieczora. Za to nowa wersja CN liczy więcej kroków. Na "oko" to ze 20%. Ale szaleje z piętrami. Czasem bez niczego potrafi mi zrobić 15 pięter.
 11. adramel

  Kod Stratos 2

  A w takiej sytuacji nie lepiej atakować sprzedawcę ? Jeżeli sprzedał niedziałający produkt to należy go postraszyć policją a jak nie pomoże to po prostu zgłosić to na policje i tyle. Komórki do zwalczania internetowych oszustów działają sprawnie bo łatwo typa namierzyć.
 12. adramel

  AmazMod

  Możesz podać link? Mam aktualnie w zegarku 1277, trzeba ją jakoś odinstalować czy da się nadpisać instalując nową?
 13. adramel

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  Mam domyślą Opera a i tak otwiera mi się Edge. I to nie od razu a po chwili. A ja nerwowo duszę enter bo nie wiem czy okno było aktywne i jak mi wyskoczy pole z wklejeniem kodu to juz mam ze 3 razu wduszonego entera i oczywiście komunikat "błędny kod" bo przecież nie zdarzyłem go wpisać a tylko dusiłem enter;)
 14. adramel

  Screenshot z tarczy

  Witam Czy można w jakiś sposób zrobić sreenshota z aktualnie używanej tarczy? Chciałbym trochę podkolorować sobie tło pod widgetami i było by mi łatwiej gdyby wiedział dokładnie gdzie znajduje się dany widget. A konkretnie jego ikona. Wiem że xml jest opisana pozycja w pikselach gdzie zaczyna się widget ale nie mowi to nic o kształcie i ustawieniu ikonki np kroków czy baterii.
 15. adramel

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  A czy na przeszłe wersje można by lekko zedytować instalator? Tak by strona z kodem otwierała się w jakieś przeglądarce, najlepiej domyślnej a nie w Edgu? No i zmniejszyć ilość wduszania enterów w celu potwierdzenia tego co i tak jest konieczne. Tak by instalacja przebiegała sama bez parokrotnego potwierdzania? Była by jeszcze na przyszłość możliwość dodania instalacji z poziomu zegarka po wgraniu nań zipa z instalką? Widziałem na XDA takie romy - pewnie można by uniknąć wtedy konieczność resetu do ustawień fabrycznych(cała kolekcja tarcz mi się wykasowała;(( ) Wujek mnie opuścił. Na XDA tylko zmiany w romach opartych na tej wersji, ale ani słowa o tym co zmieniło się w 2.0.41.0 CN Jak spytać googla? Pytanie:" Stratos 2.0.41.0 CN change " nie przynosi rezultatów.
×