Jump to content

pawelpk

Fan
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry wszystkim, Czy ktoś orientuje się dlaczego aplikacja w telefonie amazfit wer 3.4.4 nie zczytuje mi kroków z zegarka ktore danego dnia przeszedłem. Aplikacja jest rozłaczona w ciągu dnia ale kiedy właczam i łacze z telwfonem to wszystko widzi oprócz kroków
 2. Dzień dobry wszystkim, Czy ktoś orientuje się dlaczego aplikacja w telefonie amazfit wer 3.4.4 nie zczytuje mi kroków z zegarka ktore danego dnia przeszedłem. Aplikacja jest rozłaczona w ciągu dnia ale kiedy właczam i łacze z telwfonem to wszystko widzi oprócz kroków
 3. Mam pierwszy firmware jaki został wykonany w języku polskim i nie robilem zadnych aktualizacji, na zegarku swieci aktualizacja systemu 2.6.1 i chińskie szlaczki. Czy zegarek soę z aktualizuje jak kliknę aktualizuj?
 4. Ale jak na zegarku pojawia się komunikat o aktualizacji do 1.2.48h i jakieś chińskie znaczki pod spodem są to będzie działał zegarek po aktualizacji normalnie po polsku?
 5. To kupić to każdy normalny sprzeda ale czy mieliście jakieś doświadczenia po zakupie, np naprawa gwarancyjna bez problemu bez ściemy itp. Fakt, ceny mają rewelacyjne w porównaniu do innych sklepów
 6. Cześć. Piszę do was to zapytanie bowiem ja kupilem amazfita w sklepie xiaomi4you.pl, zamówiłem kolor czarny a przyszedł - czerwony, więc odesłałem i zażądałem zwrotu wraz z kosztami dwukrotnej wysyłki. Totalnie mnie olali - zwrócili kasę za sam zegarek a telefonów nie odbierają. Dlatego pytam jaki sklep polecacie ale dobry sklep mam na myśli że nie kombinuje z reklamacjami, jest z nimi kontakt itp. To że Wam ktoś sprzedał to każdy potrafi sprzedać.
 7. Czyli Amazfit nie nadaje się do żadnego zanurzenia. Co do sklepów ja kupiłem w sklepie xiaomi4you.pl i niestety tam mają totalną wyjebkę na klienta- nie odbierają telefonów.
 8. Ja na razie nic nie aktualizuje zegarek dziala dobrze,może troche wolno ale jest ok.
 9. Dziś na aplikacji amazfit sports Watch wyskoczyła mi następna aktualizacj romu 1.2.48h i chińskie znaczki dalej w treści
 10. A w ogóle aplikacje pozostałe albo te które się wgra - jak się usuwa? Tak na "twardo" z systemu?
 11. Chodzi mi o sogou bowiem jest to mapa ktora i tak nie ma pokrycia żadnego
 12. A jak się odinstalowuje aplikacje? Chciałem tą chińska mapę odinstalowac
 13. Na tym Romie 1.2.48 zdecydowanie lepiej się odczytuje sms-y w porównaniu do 1.3.5. @lector Ty pisałeś o: lista aplikacji jakie możemy wgrać: bootanimation.zip HmAlarmClock.apk HuamiWatchFaces.apk TrainingPlan.apk WearHealth.apk WearSports.apk Gdzie one się znajdują do ściągnięcia? Edit: widzę że są dodatkowe tarcze do zmiany w tym romie.
 14. @bartos38 @Kaudii dziękuję za pomoc, ruszyłem po podpowiedzi z tą paczką ADB, zegarek ma polskie menu i wszystko gra. Jednakże teraz jest to model 1602 a był 1612 - tak powinno być? jeśli chodzi o ROM tto jest 1.2.48 - czyli już teraz zegarek nie będzie się aktualizował poprzez funkcjęna zegarku "aktualizacje" ?
×
×
 • Create New...