Jump to content

pawelpk

Fan
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam pierwszy firmware jaki został wykonany w języku polskim i nie robilem zadnych aktualizacji, na zegarku swieci aktualizacja systemu 2.6.1 i chińskie szlaczki. Czy zegarek soę z aktualizuje jak kliknę aktualizuj?
 2. Ale jak na zegarku pojawia się komunikat o aktualizacji do 1.2.48h i jakieś chińskie znaczki pod spodem są to będzie działał zegarek po aktualizacji normalnie po polsku?
 3. To kupić to każdy normalny sprzeda ale czy mieliście jakieś doświadczenia po zakupie, np naprawa gwarancyjna bez problemu bez ściemy itp. Fakt, ceny mają rewelacyjne w porównaniu do innych sklepów
 4. Cześć. Piszę do was to zapytanie bowiem ja kupilem amazfita w sklepie xiaomi4you.pl, zamówiłem kolor czarny a przyszedł - czerwony, więc odesłałem i zażądałem zwrotu wraz z kosztami dwukrotnej wysyłki. Totalnie mnie olali - zwrócili kasę za sam zegarek a telefonów nie odbierają. Dlatego pytam jaki sklep polecacie ale dobry sklep mam na myśli że nie kombinuje z reklamacjami, jest z nimi kontakt itp. To że Wam ktoś sprzedał to każdy potrafi sprzedać.
 5. pawelpk

  IP67 Pace a woda

  Czyli Amazfit nie nadaje się do żadnego zanurzenia. Co do sklepów ja kupiłem w sklepie xiaomi4you.pl i niestety tam mają totalną wyjebkę na klienta- nie odbierają telefonów.
 6. Ja na razie nic nie aktualizuje zegarek dziala dobrze,może troche wolno ale jest ok.
 7. Dziś na aplikacji amazfit sports Watch wyskoczyła mi następna aktualizacj romu 1.2.48h i chińskie znaczki dalej w treści
 8. pawelpk

  Amazfit aplikacja

  A w ogóle aplikacje pozostałe albo te które się wgra - jak się usuwa? Tak na "twardo" z systemu?
 9. pawelpk

  Amazfit aplikacja

  Chodzi mi o sogou bowiem jest to mapa ktora i tak nie ma pokrycia żadnego
 10. pawelpk

  Amazfit aplikacja

  A jak się odinstalowuje aplikacje? Chciałem tą chińska mapę odinstalowac
 11. Na tym Romie 1.2.48 zdecydowanie lepiej się odczytuje sms-y w porównaniu do 1.3.5. @lector Ty pisałeś o: lista aplikacji jakie możemy wgrać: bootanimation.zip HmAlarmClock.apk HuamiWatchFaces.apk TrainingPlan.apk WearHealth.apk WearSports.apk Gdzie one się znajdują do ściągnięcia? Edit: widzę że są dodatkowe tarcze do zmiany w tym romie.
 12. @bartos38 @Kaudii dziękuję za pomoc, ruszyłem po podpowiedzi z tą paczką ADB, zegarek ma polskie menu i wszystko gra. Jednakże teraz jest to model 1602 a był 1612 - tak powinno być? jeśli chodzi o ROM tto jest 1.2.48 - czyli już teraz zegarek nie będzie się aktualizował poprzez funkcjęna zegarku "aktualizacje" ?
 13. Zainstalowałem sterowniki ADB ale nie mam katalogu na dysku C o nazwie ADB, w manadżerze urządzeń jest ADB Interface oraz Android Device. Kod Bootloadera otrzymałem już, a link z pierwszej strony na ściągnięcie sterowników ADB - nie działa.
 14. Samouczek jest ok, poczekam na ten kod. Ale jedna rzecz w samouczku jest pominięte: Co to jest rom 7KAV gdzie taką informację się zobaczy?Podawany rom jest w liczbach.
×
×
 • Create New...