Jump to content

debuger

Fan
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About debuger

 • Birthday August 11

Personal Information

 • Place
  Koszalin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie kod tylko cyfry, ktore mialy służyć do parowania.
 2. Rozparowałem zegarek w aplikacji na telefonie. Ok, to zegarek Żony a wiadomo....tam ma działąć albo do kosza Poobserwujemy czy coś to pomogło. Dziekuję bardzo za pomoc.
 3. Sorry, ale nie napisałeś w instrukcji z pierwszej strony nic o FR. Generalnie robiłem update bo zegarek zaczął szwankować. NP. wyłącza sie przy ok 50 % stanu baterii. Czy ktoś zgłaszał podobne problemy? Uruchamia sie dopiero po podłączeniu do ładowania. Czasami pokazuje wtedy stan baterii 0% a czasami te sprzed wyłączenia, czyli ok 50%. Prawdopodobnie to nie miejsce o pisaniu o tego rodzaju problemach.
 4. Dziwne...w koncu sie zrestartował. Nie wiem czy to normalne...jest nowa wersja 2.6.4.1 PL_1.3.0. Czy to normalne że wszystko zostało. Tzn. dane i chociażby tarcze?
 5. Logiczne Ok uruchomiłem ponownie. Wszystko szło ok. do czasu Jednak na zegarku jest uruchomiony proces Updating.. i stoi na jakiś 3/4 paska Poprzednio nie było takiej sytuacji.
 6. Witam właśnie wgrałem rom z pierwszej strony postu. Wszystko przebiegło ok ale jak wchodzę w info o wersji zegarka to pokazuje 2.6.1.0 PL_1.1.2. Wydaje mi się że taki miałem. Tak ma być?
 7. Zegarek już odblokowany i działa z romem zmodyfikowanym przez Piwka. Wszystko poszło bez problemu.
 8. Nie ma. Co to znaczy..... inny zegarek, coś wymienili ?
 9. Chm..ale jest inny serial number. Bootloader zablokowany.
 10. Sorry, pewnie że zegarek. Nie, nie dali żadnej informacji o usterce, nawet maila nie dostałem z jakimś wyjaśnieniem. Po prostu przysłali.
 11. Widziałem Twoje zapytanie. Pewnie coś jak z szybko padającymi bateriami, też wiele osób to miało/ma. Może to zbieg okoliczności ale miałem problem z tym szybkim rozładowywaniem się Pace po jakim miesiącu od kupna. Teraz też podobnie :). Mam nowy nieco ponad miesiąc. Za tamten oddano mi kasę czy za ten oddadzą zobaczymy.
 12. Kurde jestem bardzo zadowolony z tego zegara ale drugi mi pada. Może z Chin trzeba było kupować. Ale tam bym pewnie z reklamacją problem. Ciekawe czy serwis jest w stanie zauważyć, że sytuacja miała miejsce w trakcje aktualizacji i to na chińskim roomie.
 13. Podpinałem kilka razy, ruszałem i też nic. Masakra.
×
×
 • Create New...