Skocz do zawartości

GiGi

Fan
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. GiGi

  Tarcze do Amazfit Pace własnej konstrukcji

  Dziwne ale u mnie jako po około tygodniu tarcze przestają działać na 1.3.6d
 2. GiGi

  Amazfit Watch 2.0.1 CN Dev. - wersja PL

  Na pewno? U mnie na Marshmalow jest tak samo kiedy chce sparować MiFit z zegarkiem. Przełącza do Amazfita i tyle z parowania wychodzi. Mam xiaomi.eu na Redmi 4 Prime i Amazfit z ostatnim PACEfied
 3. GiGi

  Sceny Mi Home

  @Lectorwydaje się być najodpowiedniejszą osobą ze swoim obcykaniem Mi Home. Czy można skonfigurować bramkę w ten sposób że gdy wracam do domu wykryje ona urządzenie z BT które się pojawiło i np włączy te urządzenia które chce? Np żarówkę, kostkę i listwę? Ewentualnie zamiast przez BT to nawet WiFi a tu z kolei jak ustawić w telefonie żeby WiFi włączało się w danej lokalizacji tyko że bez wsparcia GPS a na podstawie GSM.
 4. GiGi

  Go To Oryginal - Xiaomi Fans Polska

  Hmm może być i jego wina, o tym zapomniałem sprawdzę w domu. Mam natomiast pytanie o samo przywracanie. Jak rozumiem przywraca do 1.2.45 DEV China lub 1.3.5f US?
 5. GiGi

  Go To Oryginal - Xiaomi Fans Polska

  Rozpakowuje pobrany plik, kilkam na exe, uruchamia się i na chwilę pojawia okno skryptu a i zaraz znika.
 6. GiGi

  Go To Oryginal - Xiaomi Fans Polska

  Czyli teraz jak użyje tego skryptu i wgram oryginalny ROM to OTA też będzie ale czy w przypadku Angielskiego to jest to nadal DEV czy STABLE?? Dziwne, pobrałem, rozpakowałem a skrypt po uruchomieniu sam mi się zamyka.
 7. GiGi

  Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  Szkoda ale rozumiem. Tym bardziej że jak pisałeś gdzieś tu że było kilka nie wdziecznych osób które pytaly nawet o to czy jest pozwolenie na modyfikację aplikacji i dodanie języka polskiego
 8. GiGi

  Amazfit Watch 1.7.6 CN Dev. - wersja PL

  @Kaudiinie znam się na tym wcale dlatego nie oburzaj się pytaniem moim. Jak wiecie, kiedy w aplikacji Amazfit wejdzie się w przebyte trasy to ścieżka jest pokazywana na jakiejś chińskiej mapce, można coś zrobić żeby to było w google maps pokazywane jak to jest w Amazfit Global?
 9. A co się dzieje z Twoim zegarkiem że chcesz wrócić? Jeżeli Ci się zapętlił na logo to musisz wejść do fastboot zgodnie z instruckją od punkut 2 i wtedy nie wyłączając zegarka wgrać ROM. 2. Jeżeli faktycznie mamy problemy i zegarek nie bootuje to dalsza część poradnika jest właśnie dla ciebie. Teraz dajemy: fastboot devices fastboot boot Amazfit-mod-recovery.img plik Amazfit-mod-recovery.img znajdziesz tutaj [Ukryta Zawartość] 3. Teraz by móc cieszyć się ze sprawnego zegarka przechodzimy do pierwszej części poradnika o Instalacji Oryginalnego Softu i po pobraniu niezbędnych plików i ich umieszczeniu we właściwym miejscu zaczynamy od punktu 2. i przechodzimy przez następne etapy aż do samego końca.
 10. Wszystko działa poprawnie, bardzo dobry poradnik. Trzeba tylko dodać że po wykonaniu instrukcji związanych z wgraniem : Amazfit-mod-recovery.img może pojawić się komunikat brak lub błąd połaczenia. Jest to normalne. Wystarczy wtedy zrobić wszystko co jest związane z wgraniem ROMu bez wyłączania zegarka.
 11. Ale to wiarygodne informacje co do tego wysokiego SAR? Ludzie jak usłyszą że CHińczyk to do razu straszą SAR i że mózg się ugotuje. Tak samo było z Redmi 2 i 3 na początku a potem okazało się że nie jest aż tak źle i mieści się w normie. Jakaś firma pozwoliła by sobie na takie niedopatrzenie?
 12. Xiaomi A1 mógłby mieć niezależy ROM
 13. GiGi

  Nasze sprzęty od Xiaomi

  To i ja się dołożę: - Redmi 4 Pro czarny mój - Redmi 4 Pro biały żony - zegarek - mi band 2 żony - router - 2x przekaźnik wifi - listwa - czajnik - waga - biała żarówka - bramka - czujnik ruchu - 2x czujnik temp - 3x switch - 2x włącznik do gniazdka - słuchawki - głośnik BT ( 2 x dlugopis, plecak, gadżet do kluczy i samochodu) W planach oczyszczacz wody
 14. Hmmmm...błąd ludzki najwidoczniej chociaż mógł być kosztowny. Mi chłopaki napisali o tym że najwidoczniej ktoś u nich był niedoinformowany ale sami chyba tez nie bardzo się w tym orientują bo zasugerowali że co najwyżej można wgrać sobie samemu język Polski ale nie uprzedzili ani nie wspomnieli o tym że wiąże się to z utratą gwarancji.
 15. Który to salon X-kom taką brednię Ci sprzedał? Niewiedza niewiedzą ale to jest nieświadome wprowadzanie w błąd. Masz dane tej placówki? Napisze do chłopaków z centrali X-kom żeby ich uświadomić.
×