Skocz do zawartości

daner77

Fan
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. daner77

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

  Gdzie wgrać folder z czcionkami? U mnie takiego w zegarku nie widzę. Czy można coś zrobić aby w spolszczonych romach działa funkcja włączonego sekundnika?
 2. daner77

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Jest możliwość żeby zegarek wybudzał się przy powiadomieniach?
 3. daner77

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Witam. Mam opaske do płatności zbliżeniowych w którą wkłada się coś w rodzaju karty sim. Spotkał się ktoś z paskiem do pace z miejscem na taką karte?
 4. daner77

  [S] Amazfit Pace

  Amazfit pace. Kupiony 01.08.2018 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7430840575 100% sprawny, dowód zakupu, gwarancja, pudełko. Brak kontaktu z wodą. Bateria przy moim użytkowaniu trzyma 4-5 dni. Cena 390
 5. daner77

  Brick zegaka po powrocie na STOCK

  Dziękuje Zegarek Pace. Po przytrzymaniu przycisku zegarek mi się włączył ale na ekranie jest zapętlona informacja jak poniżej, kiedy nacisnę na przycisk pojawia się tarcza zegarka ale taka niekompletna. Wgrałem jeszcze raz PACE_US_PL_2.0.0_by_Kaudii i chyba jest ok. Próbowałem wgrać oryginalny rom bo nie działał czujnik ciśnienia (cały czas pokazywał taką samą wartość), wgrałem inny rom i to nic nie dało, ciśnienia nie pokazywał. O dziwo teraz już czujnik działa. Przed wgrywaniem oryginalnego nie rozparowałem zegarka, czy to mogło być przyczyną problemów?
 6. daner77

  Brick zegaka po powrocie na STOCK

  Witam. Próbuję wgrać oryginalny rom (angielski) i zatrzymałem się na zmianie języka, stoi już tak kilka minut. Na zegarku trójkąt z wykrzyknikiem i napis no command. Co zrobić teraz?
 7. daner77

  IP67 Pace a woda

  Dmuchanie nic nie daje. Zainstalowałem nowy rom PACE_US_PL_2.0.0_by_Kaudii i to niestety też nic nie zmieniło, ciśnienie cały czas stoi na wartości 998.38. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? Czy jest jakiś osobny czujnik do pomiaru ciśnienia otoczenia?
 8. daner77

  IP67 Pace a woda

  Tak, kompas i pomiar pulsu działa ok. Ciśnienie powietrza cały czas stoi na tej samej wartości. Robiłem już kilka razy reset z poziomu telefonu, nic to nie zmienia
 9. daner77

  IP67 Pace a woda

  Ja mam szkło i nacisk na nie nie zmienia wartości ciśnienia Ale chyba jest coś nie tak, bo ta wartość się w ogóle nie zmienia, cały czas jest 998.38. Co może być nie tak?
 10. daner77

  IP67 Pace a woda

  Witam. Czy na ten test ma wpływ założone szkło?
 11. daner77

  Sekundnik

  Witam. W opcjach zegarka jest coś takiego jak sekundnik wł/wył. Czy jeśli mam włączone to wskazówka sekundnika powinna się poruszać nawet po uśpieniu? Czy to jest uzależnione od wybranej tarczy? A jeśli tak to które tarcze to obsługują?
 12. daner77

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Witam. Są podróby amazfit pace? Jeśli tak, to można jakoś rozróżnić?
 13. daner77

  Nie wykryto snu

  Przy włączonej opcji ciągłego pomiaru pulsu "mierzenie" snu działa, ale tylko w nocy. Tak jak wyżej cytowałem jedną z recenzji zegarka, jak ktoś pracuje na nocną zmianę to amazfit w dzień snu nie "policzy", szkoda.
 14. daner77

  Nie wykryto snu

  Witam. Czy w amazfit trzeba coś dodatkowo włączyć aby monitorowało sen? Cytat z jednej z recenzji: Ważna uwaga: w przypadku liczenia statystyk snu. Amazfit trochę oszukuje i funkcja wykrywania snu działa dopiero wieczorem. Oznacza to, że jeśli np. pracujesz na nocna zmianę i odsypiasz noc rano, albo zrobisz sobie godzinną drzemkę w ciągu dnia, to zegarek uzna, że wcale nie spałeś, bo przecież jeszcze nie było zachodu słońca. Niestety, nie da się wymusić w zegarku opcji ‘teraz idę spać!’ (np. na FitBicie się dało). Czy ktoś może to potwierdzić?
 15. daner77

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.2.0 by Kaudii

  Witam wszystkich. Zegarek Amazfit pace dotarł do mnie wczoraj. Dziś postanowiłem zainstalować rom z tego tematu. Wszystko poszło gładko, jest jedno ale, mianowicie po zmianie softu bateria ładuje się do 99%. Czy coś poszło nie tak?
×