Skocz do zawartości

finger

Fan
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. finger

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  Jest ryzyko jest zabawa ;d A tak serio to w skrypcie można byłoby wykryć wersje Windowsa i obsłużyć ten wyjątek ( dając użytkownikowi ostrzeżenie - na że na tej wersji nie zadziała - potwierdzone też przez @maciek8432 ) lub użyć innego polecenia do wywołania linku No ale co tam i tak będzie że się wymądrzam …. Chłopaki robicie MEGA robotę @Lector @Kaudii @Axon - szacunek za poświęconą pracę w tym temacie.
 2. finger

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  Zmieniłem i zrobiłem upgrade romu. Dzięki za radę
 3. finger

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  @maciek8432 @Lector @Kaudii polecenie w bacie : START https://xiaomifans.pl/key/?sn=%SERIAL%^&wr=%WR% kończy się błędem: się kończy komunikatem : I instalator się zatrzymuje... Panowie poprawcie skrypt.
 4. finger

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  U mnie wystąpiło to samo na Windowsie 10 w wersji: Microsoft Windows [Version 10.0.18272.1000]. Tak jak u Ciebie nie uruchamia się przeglądarka z opcją akceptacji i kluczem do instalacji. Tylko otrzymujemy komunikat: "The system cannot execute the specified program." M$ wprowadza jakieś zmiany w systemie które blokują uruchamianie przeglądarki. Tak jak wspominałem używam Windowsa z Insider Preview. W końcu udało mi się wgrać rom US 2.1.1 - używając Windowsa w wersji 10.0.17134.376, także @maciek8432 może u Ciebie występuje podobny przypadek - sprawdź wersję Windowsa. Przy okazji @Lector w Twoim UniversalToolsForAmazfit-10.exe przy opcji (8) Podziękowanie autorowi - gdzie się otwiera paypal w przeglądarce na tym Windowsie 1809 występuje identyczny komunikat "The system cannot execute the specified program."
 5. finger

  Niestety.Launcher została zatrzymana.

  Przepraszam Kaudii, literówka, ale miło by było gdybym mógł jakoś pomóc w rozwiązaniu powyższego problemu, bo robiłem wszystko wg. instrukcji a zegarek wpadł w bootloopy. Może inni użytkownicy mieli by mniej stresów po wgraniu Twojego ROMu. Zegarek 1 dzień po zakupie.
 6. finger

  Niestety.Launcher została zatrzymana.

  Kaudii musze napisać - niestety działa. Robiłem operację Stratos_US_PL_1.0.4_by_Kaudii.exe i efekt ten sam co miał Wodzu (bootloop). Ten sam model zegarka fw i sw. Pomogły komendy jw. : adb shell reboot bootloader fastboot erase cache fastboot erase data fastboot reboot @Kaudii - popracuj nad instalatorem.
×