Skocz do zawartości

jacek1791

Amator
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. jacek1791

  [ROM] Stratos CN_PL 2.5.1 by Kaudii

  "jest możliwość przywrócenia starego sposobu niestety tylko w przypadku gdy nie korzystamy z alarmów zegarka, gdyż po uruchomieniu takiego alarmu sterowanie przyciskami zaczyna wariować, aż do momentu ponownego uruchomienia zegarka" Ja nie używam alarmów i interesuje mnie w jaki sposób mogę przywrócić dawne funkcjonowanie przycisków w nowym romie ?
 2. jacek1791

  Słuchawki

  Mam, działają, świetne słuchawki, potężny bas, przestrzeń, zamierzam kupić drugą parę dopóki są w sprzedaży. Zmierzyłem czas działania i jest taki jak podaje producent 11 godzin, rewelka jak na tak małe sluchawki. Odległość działania to 40m, zmierzone na plaży. Tylko jakość dźwięku z zegarka to porażka, ale do biegania może być.
 3. jacek1791

  Błąd logowania do app Amazfit Watch CN PL

  Dzięki, rozumiem że już tak musi być przy modach, to podobnie jak z modowanym Spotify gdzie nie można zalogować się przez google i facebooka tylko przez adres.
 4. Witam, narobiłem trochę bałaganu i nie wiem jak to odkręcic. Mianowicie najpierw zalogowałem się do Amazfit Watch CN przez maila, następnie zainstalowałem wersję ze sklepu i zalogowałem się przez konto Google i zrobiłem trochę wyników sportowych. Teraz chciałbym przejść na wersję CN PL i zalogować się przez Google aby zsynchronizować wyniki spotrowe i otrzymuję komunikat że zalogowanie napotkało anomalię, tak samo nie mogę się już zarejestrować przez Google bo też anomalia. Czy jest jeszcze jakaś możliwość aby na wersji CN PL zalogować się tak jak do wersji ze sklepu i szynchronizowac dane? Myślę że ta anomalia to przez wcześniejsze zarejestrowanie się przez email a później przez Google ale na ten sam adres email.
×