Jump to content

mavpl

Fan
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W aplikacji pojawiła się ostatnio możliwość dodania nowego urządzenia tzn. wagi. Ktoś wie z jakimi urządzeniami aplikacja współpracuje?
 2. Cześć. Zastanawiam się nad zakupem Amazfit BIP dla nastolatka lecz nie mogę nigdzie znaleźć szczegółowej listy dyscyplin sportowych które potrafi on monitować. Na oficjalnej stronie są tylko cztery. Czy aktualizacje oprogramowania rozszerzyły tę listę?
 3. Mój roczny Stratos wytrzymuje nadal ponad 5 dni. Zero aktywności tylko powiadomienia, stały pomiar tętna. Do tego aby oszczędzać baterię ustawiłem automatyczny tryb samolotowy pomiędzy 22:00 a 6:00. I tak wtedy śpię więc nie ma potrzeby aby zegarek był połączony z telefonem.
 4. Proszę bardzo. Ja dałem za nie około 37PLN. https://s.click.aliexpress.com/e/c0c35D7F
 5. A może ktoś się wypowiedzieć czym to przykleić? Trzeba pamiętać że łączymy metal z plastikiem. Poprzedni klej wyglądał jak jakiś silikon lub coś w tym stylu. Udało mi się go usunąć z plastiku na którym zamocowana była osłonka.
 6. Dziś dotarło do mnie nowe zapięcie. Trochę inaczej rozwiązano w nim blokowanie w pozycji zamkniętej i bransoleta spisuje się z nim rewelacyjnie. Nic się już nie odpina. Polecam to rozwiązanie.
 7. Przyłączam się do prośby. Dziś po powrocie z pracy zauważyłem, że brakuje jednej nakładki. Z Pace nie było takich problemów jak ze Stratosem ????
 8. Ja mam z nią taki problem jak na załączonym filmie. Ktoś ma podobnie? Używałem jej jeden dzień i dałem sobie spokój. https://youtu.be/gvULZmhD1RE
 9. Cześć. Ja od dłuższego czasu używam dwóch aplikacji: AmazfitPaceCalendarWidget - prosty kalendarz z widokiem miesiąca (możliwość konfiguracji, język polski, brak synchronizacji - nie wyświetla zadań z kalendarza w telefonie) https://github.com/GreatApo/AmazfitPaceCalendarWidget AmazMod - alternatywny sposób wyświetlania powiadomień z telefonu (duże możliwości konfiguracji, statystyki baterii zegarka, dodatkowa tarcza GreatFit dodająca kilka możliwości do standardowych tarcz, aplikacja w zegarku wymaga również zainstalowania aplikacji na telefonie) https://github.com/AmazMod/AmazMod https://github.com/GreatApo/GreatFit
 10. Wersja 2.3.7.0 nie ma jeszcze języka polskiego.
 11. Powiem Ci tak. To czy coś ma sens zależy od indywidualnych upodobań danej osoby. Tobie w dzień podświetlenie "spłaszcza" kolory a mi w nocy podświetlenie świeci po oczach jak sobie smacznie śpię. Tak więc pozwól aby kwestię sensowności takiego rozwiązania każdy sam dopasował do siebie. Specjalnie dla Ciebie wykonałem pewien test. Jest godzina 09:30. Ustawiłem automatyczne podświetlenie od 22:00 do 10:00 i zegarek świeci po spojrzeniu na niego. Zrobiłem też drugi test. Ustawiłem automatyczne podświetlenie od 22:00 do 09:00 i zegarek nie świeci po spojrzeniu na niego. Jak to mówią administratorzy: "dziwne ale u mnie działa". Na koniec dodam że skoro podświetlenie ma działać w określonych godzinach to chyba logiczne jest że poza tymi godzinami NIE DZIAŁA. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 12. Nie wiem co u Ciebie jest nie tak. Ja mam ustawione podświetlenie od 6 rano do 22 i działa jak trzeba. Spróbuj może zmienić godziny i zobaczyć czy zadziała.
 13. Pewnie że jest coś takiego. Przejdź do ustawień, następnie General a później Auto backlight. Tam już sobie poradzisz.
 14. Także mnie dopadł problem z ładowarką (zegarek się ładował jednak nie można było połączyć się z komputerem). Postanowiłem rozebrać ładowarkę i sprawdzić co się stało. Okazało się że pęknięta była jedna z żył przewodu USB. Mało tego żyła była pęknięta w kilku miejscach na całej długości. Trzeba przyznać że przewód jest bardzo cieniutki i łatwo się uszkadza. Dlatego wymieniłem go na przewód od starej myszy komputerowej i teraz wszystko pięknie działa. Przewód jest ponadto dłuższy i mocniejszy od oryginalnego???? Wnętrze ładowarki po wymianie przewodu na załączonym zdjęciu. Pomimo udanej naprawy na pewno zamówię sobie jakiś zamiennik z Ali tak na wszelki wypadek. Ceny są naprawdę niskie.
×
×
 • Create New...