Jump to content

Kaudii®

Developer
 • Content Count

  4367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  482

Kaudii® last won the day on June 25

Kaudii® had the most liked content!

Community Reputation

11311 Excellent

About Kaudii®

Personal Information

 • Place
  TriCity

Recent Profile Visitors

10317 profile views
 1. @tojatomi nie odpisuję już na bzdurne pytania, bo to nie ma sensu, większość najpierw robi potem czyta i dochodzi do wniosku, że zrobił nie tak jak powinno być, a potem proszą o pomoc. Nie wiedza nie zwalnia z odpowiedzialności, to nie jest opieka społeczna i tutaj nikt nic nie musi jeśli nie ma ochoty, to po pierwsze, po drugie każdy z nas również pracuje zawodowo a to co tutaj robimy robimy z dobrej nieprzymuszonej woli i w miarę możliwości w wolnym czasie, po trzecie każdy ma z nas rodziny, które nas też potrzebują, po czwarte są wakacje i rożnie z tym czasem bywa po piąte nie lubię wiecznie pisać tego samego po szóste wszystko co robisz robisz na własne ryzyko i na własną prośbę pozbawiłeś się gwarancji. Więc jeśli masz ochotę się dalej wyżywać na innych to najpierw stań przed lustrem i wskaż na siebie i powiedz to moja wina, a potem ładnie poproś o pomoc lub wyjaśnienie problemu i możliwości jego naprawy. A tak w ogóle zamiast biadolić, to się zastanów co można zrobić by temu zaradzić, nie oczekuj, że inni zrobią za ciebie wszystko bo w ten sposób niczego się nie nauczysz. a Sprawa jest banalnie prosta, bez rozparowania zegarka nie następuje w nim Factory Restet, więc mogą zostać w nim śmieci z poprzedniej wersji oprogramowania, co może powodować problemy różnego rodzaju i w różnym momentach, oczywiście nie u wszystkich i nie zawsze te same. Najprostsza metoda to zrobić obecnie rozparowanie i po tym wgrać ponownie system i sprawdzić czy wszystko działa poprawnie.
 2. Moja żona używa Pace z Huawei p20 lite, po wielu bojach jakoś działa, ale też nie było łatwo, sam w gruncie rzeczy nie wiem co sprawiło, że działa.
 3. Czego kolego nie wiesz?
 4. A ustawienia powiadomień w aplikacji amazfit, a działanie aplikacji w tle, może trzeba kłódkę założyć, a uprawnienia aplikacji amazfit, a uprawnienia didatkawę, wszystko ustawione?
 5. Musicie pokombinować z ustawieniami i uprawnieniami aplikacji do działania w tle, to typowe dla telefonów Huawei, wielokrotnie przewijało się to na forum.
 6. Bo zegarek nie jest widoczny w systemie gdy przejdzie do fastboot, antywirus wyłączony?
 7. nie ma takiej możliwości, jest coś takiego na XDA jak amazfit tool i tam ci to trochę pomoże, ale i tak nie zrobi wszystkiego za ciebie, bo trzeba podać niezbędne dane by wygenerowało kod do odblokowania , który dostajesz na email. powodzenia
 8. ale nic się nie zmieniło w tej kwestii, cały czas jest ta sama procedura w tej materii
 9. dokładnie jak mówisz @Lector wygląda, że nadal zablokowany
 10. Przytrzymaj przycisk power, po instalacji sterowników restertowales kompa?
 11. poszukaj adb setup 1.4.3 linki były już podawane na forum wiele razy
 12. Ta wersja 2.9.0 to wersja normalna nie dev beta jakby co, więc to nie jest wątek dla niej, proszę nie robić bałaganu
 13. Kaudii®

  Pomocy z wifi

  Sieć może być zabezpieczona, klucz wpisujesz w aplikacji amazfit watch na telefonie
 14. teoretycznie jakiś czas temu była mowa, że tak, ale co i kiedy brak dalszych informacji w tym temacie
×
×
 • Create New...