Skocz do zawartości

niezmierny

Fan
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. niezmierny

  Stratos - polska dystrybucja

  Miałem na myśli realizację gwarancji zegarka zakupionego w polskim sklepie. Pytałeś przecież o polską dystrybucję stratosa. Odnośnie reklamacji w Chinach, to musisz się kontaktować ze sklepem. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak twój sprzedawca załatwi sprawę.
 2. niezmierny

  Stratos - polska dystrybucja

  Poszukaj na ceneo.pl Jest kilka sklepów, które oferują Amazfit Stratos. Odnośnie realizacji gwrancji w tych sklepach, musisz już szukać i opiniach innych kupujących. Jednak nie powinno być problemu - prawo jest po naszej stronie.
 3. niezmierny

  Jak nie przegapić powiadomień?

  Dzięki @Axon za odpowiedź. W takim razie, czekam na inny program, lub na rozwój N&F.
 4. niezmierny

  Jak nie przegapić powiadomień?

  Tak, ale na razie tylko dostępna jest funkcja powiadomień. Jeśli program się rozbuduje dla pace i stratos, to będzie bardzo dobra alternatywa dla dedykowanego programu.
 5. niezmierny

  Jak nie przegapić powiadomień?

  Ok, Ameryki nie wymyślimy. Jest jak jest i tyle. W miBand 2, miałem aplikację Notify& Fitness I wszystkie te problemy były przez nią rozwiązane. Tutaj aplikacja jest mocno ograniczona i w wersji darmowej nie ma zbyt wielu funkcji. Jak będę miał wolniejszy wieczór, kupię pro i napiszę w tym wątku, jakie daje korzyści. Odnośnie modelu telefonu, to jest to ZUK Z2 pro. ROM Mokee na Androidzie 7. Jednak nie sądzę, żeby miało to jakieś znaczenie. Bardziej ROM zegarka, a tu mam nową wersję od Kolegi z tego Forum - bardzo dobra robota.
 6. niezmierny

  Jak nie przegapić powiadomień?

  Dzięki za zainteresowanie Tak, powiadomienia dochodzą bardzo szybko. Skasowanie na zegarku, kasuje także powiadomienie na telefonie (w drugą stronę również). Jedyne, co jest kiepskie, to jeśli jestem poza zasięgiem bluetooth telefonu i w tym czasie przyjdzie jakaś wiadomość, to jak wrócę w okolice telefonu i zegarek się połączy, to i tak nie dostaję tego powiadomienia na zegarek. To jest lipa. Aha, nie mam tez powiadomienia o nieodebranym połączeniu, ale tutaj można się doszukać logiki. Skoro ktoś dzwonił, to było powiadomienie o przychodzącym połączeniu (nawet nazwy kontaktów się wyświetlają). Lipa jest, jak telefon dzwonił, a ja byłem poza zasięgiem bluetooth.
 7. Witam Forumowiczów (to mój pierwszy post)! Moim zdaniem wibracja zegarka jest zbyt słaba, pomimo że ustawiłem siłę na max. Zdarza się, że nie wyczuję wibracji przy powiadomieniu i dopóki nie włączę telefonu, nie mam świadomości, że dostałem wiadomość. Jak temu można zaradzić? Czy jest jakaś metoda, aby informacja o tym, że są nieprzeczytane powiadomienia, była wyświetlana na tarczy zegarka na stałe? Może są takie WatchFace? Wówczas sprawdzając, która jest godzina, zauważyłbym, że coś przyszło na telefon. A może ktoś ma doświadczenie z jakąś inną aplikacją, która np. przypominałaby o tym, że są zaległe powiadomienia? Np. wibrując co minutę, dopóki nie odczytam powiadomień. Wydaje mi się, że może być tu pomocna https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1 Jednak nie wiem jak się sprawdza ten Notify & Fitness w praktyce. Może ktoś z forumowiczów używa pełnej wersji, to proszę o opinie. Nie jestem jednak przekonany do zainstalowania kolejnej aplikacji w telefonie, bo rozumiem, że "Amazfit Watch" musi być ciągle uruchomiony, chociażby po to, żeby powiadamiać o przychodzących połączeniach. A może jest jakaś alternatywna aplikacja zamiast domyślnej "Amazfit Watch", która ma lepiej rozwiązane powiadomienia?
×