Jump to content

meriox

Sponsor
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About meriox

Personal Information

 • Place
  Piekary Śląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestem ciekawy czy będzie możliwość włączenia "Always on display" a jeżeli tak, to ile taki zegarek będzie pracował na jednym ładowaniu.
 2. Dzięki Panowie! Axon, wstyd przyznać ale nie przyszło mi do głowy żeby spróbować a rzeczywiście działa i dzięki temu wersja zegarka US/International współpracuje z MiFit'em.
 3. Czy da się zrobić to w drugim kierunku? Zegarek z wersją oprogramowania International, sparować z Chińskim Amazfita Watch? Jeżeli tak to prosiłbym o analogiczny tutorial. Z góry dziękuję.
 4. Witam, Czy komuś udało się zmusić do synchronizacji Amazfit Watch (z Google Play) z MiFitem? Oczywiście na zegarku z softem US.
 5. Myślałem że Huaweie/Honory mają jakąś optymalizację bluetootha pod kątem oszczędzania baterii i stąd bierze się problem. Niestety jak widać problem dotyczy również Samsunga. U mnie po przejściu na soft US nadal wszystko śmiga jak należy. Trochę brakuje języka PL a bardziej współpracy z MiFitem.
 6. Oryginalnie mam wersję international. Z jakim telefonem masz sparowany swój zegarek?
 7. Dalej wszystko u Ciebie działa jak należy? U mnie nic nie pomagało. Dopiero wgranie do zegarka firmware US i Amazfit Watch z Google Play sprawiło, że powiadomienia działają jak należy i zegarek synchronizuje się poprawnie.
 8. Potwierdzam, wszystko działa jak należy. Dzięki Kaudii. Do wczoraj używałem Pacefied + Twoje spolszczenie oraz spolszczonego "China" Amazfit Watcha. Nie wiem gdzie jest problem ale kiedy Pace z jakiegoś powodu (np. telefon w domu a zegarek na dworze) rozłączy się i ponownie połączy to już nie chce się zsynchronizować z Amazfit Watchem. Firmware w wersji US i Amazfit Watch z Google Play nie powodują takich problemów. Wyżej opisane problemy występują tylko na Andku Oreo. W starszym telefonie z Androidem 6 wszystko było OK.
 9. Jeśli przywrócę ustawienia fabryczne w Pacefied to na nowo muszę ustawiać język na polski i podmieniać aplikacje?
 10. Witam, Czy ktoś zna sposób na całkowite usunięcie historycznych aktywności? Chciałbym aby po przywróceniu zegarka do ustawie fabrycznych i przeinstalowaniu Amazfit Watch nie pobrały się żadne dane o moich aktywnościach.
 11. Nadal nie rozwiązałem problemu. Jedynie mam kolejne spostrzeżenia... Problem występuje po rozłączaniu zegarka (np oddaleniu się na zbyt dużą odległość). Ponowne połączenie telefonu z zegarkiem następuje bez problemów ale synchronizacja już nie (brak aktualnych danych o naładowaniu baterii itp.). Jednocześnie przestają działać powiadomienia. Pomaga tylko i wyłącznie restart zegarka. Hmm... Być może to wina androida Oreo w moim nowym telefonie (Honor View 10)? Mój poprzedni telefon to też Honor ale starszy (Honor 5x) z Androidem 6.1 i tam nie miałem żadnych problemów.
 12. Niestety zbyt szybko cieszyłem się pozornym sukcesem. Od rana znowu problem powrócił. Zegarek połączony ale nie może się zsynchronizować a co za tym idzie, nie działają również powiadomienia. Wygląda to tak, jakby system zatrzymywał jakiś proces i nie mógł go wznowić. Pomaga wyłączenie i ponowne włączenie zegarka.
 13. Jak Ty do tego doszedłeś? Te ustawienia są tak zakopane, że nie natrafiłem na nie. Mimo ustawienia wg Twojej podpowiedzi dalej miałem problem ale kombinowałem z ustawieniami powiadomień i włączyłem powiadomienia tylko wtedy, kiedy ekran jest wygaszony. Dopiero teraz trybi. Nie chcę już nic mieszać, zeby nie "przedobrzyć". Wielkie dzięki za pomoc!
 14. Gdzie dokładnie znalazłeś "ustawienia specjalne"? Mam Honora i ten sam problem.
×
×
 • Create New...