Jump to content

Jacol

Fan
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak mam zegarek sparowany z telefonem to mam tylko ładowanie . Jak rozłączę bt to widzi jako nieznane urządzenie albo kamera USB jak jeszcze docisnę to wskakuje Stratos wtedy widzi go normalnie .
 2. Jeszcze co zauważyłem ,że zegarek łączy się jak nie ma komunikacji z telefonem. Nie wiem czy to ma coś do znaczenia ale ja wyłączam bt w telefonie . Jak podłączam bez ściskania to łączy się jako nieznane urządzenie albo kamera usb jak ścisnę to amazfit stratos. Nie wiem o co biega do końca ale ciesze się ,że nie muszę wysyłać zegarka za granicę.
 3. Mój łączy się jak mocno ścisnę go centralnie w górnej części za ekran palcem tak,że palec boli
 4. jak lekko ścisnę to bateria zawibruje ale się nie połączy ładowanie będzie a jak ścisnę mocno to łapie. Ręką ciężko długo i mocno ściskać
 5. wysłał bym filmik ale to trochę żałosne
 6. kolego teraz na nim siedzę i nie gubi kounikacji
 7. Witam ponownie. Mój stratos zaczął łączyć się z kompem jak go docisnąłem za ekran do styków. Dziwne . Nie raz go wyrzuca bo trzeba mocno ściskać. Najlepiej na niego usiąść. Opiszcie proszę jak dokładnie zainstalować tą apkę żeby łączył się przez wifi. Tarcze jak ściągnę i przekopiuję do folderu z tarcami w zegarku to z automatu się otwierają. Nie wiem jak zrobić to z tą aplikacją do wifi. Patrzyłęm jak opisuje to KLIFord ale i tak mi to nie wychodzi . Jak będzie ktoś miał chwilkę to proszę opiszcie to krok po kroku z góry dzięki
 8. Dzięki za odpowiedź. Będę próbował do skutku żeby się połączyć może któregoś dnia uda się. Wtedy zainstaluje Apple. Dzięki
 9. Kolejne próby za mną bez powodzenia. Dziwny przypadek bo kilka razy zegarek połączył się z kompem. Mogłem przesłać pobrane tarcze. Teraz nic nieznane urządzenie i koniec a na drugim kompie kamera USB. Bardzo dziwna sytuacja. Poza problemem z połączeniami żadnego innego nie ma . Jak wpadnie coś komuś do głowy co można jeszcze spróbować proszę dać znać. Istnieje inna możliwość przesłania np. tarcz zegarka do stratosa?
 10. Noc z tego jak otworzę folder adb nie widzi aktualnych sterowników. Dziwne że jak podłącze inny zegarek to łączy się bez problemu. Łączy się z dwoma innym zegarkami. Jak włączę swój to wywala kamera. Jak na innym kompie instalowałem polski ROM wszystko było ok odblokowanie itd. Jak podłączyłem do mojego kompa też się łączył mogłem przenosić tarcze następnego dnia nici powiązał się jako kamera intylko ładuje. Poza tym wszystko ok .
 11. Dziękuję za odpowiedź wieczorem spróbuję i dam znać .
 12. Mam pytanie . Czy jak kliknę przywracanie ustawień fabrycznych zegarek powróci do romu angielskiego ( taki był fabrycznie)? Obecnie mam spolszczenie od Kaudii ( super , dziękuję , choć piwa jeszcze nie postawiłem). Zegarek jak został dostarczony podłączyłem do ładowarki telefonu xiaomi,nie ładował się. Podłączyłem do kompa (win 7 starter) kilkukrotnie go wywaliło ale zainstalował się i ładowanie ruszyło. Kolejnego dnia wspólnie z kolegą podłączyliśmy zegarek do jego kompa na mojej stacji i łączył wyłączał. Przerzuciłem na jego stacje zatrudnił. Wygraliśmy polski ROM od Kaudii (jeszcze raz szacun) i wszystko ok . Podpiełem pod kompa z win7 starter połączył się wgrałem tarcze micha się cieszyła. Kolejnego dnia już problem zegarek po podłączeniu za którymś razem dopiero zaczął się ładować i jakieś dziwne komunikaty nieznane urządzenie. Podłączyłem do kompa z win8.1 kilkukrotna próba i reinstalacja sterowników . Teraz po podłączeniu wyskakuje jako kamera USB ładuje się ale nic więcej nie można zrobić. Zmieniłem stacje na kolegi to samo. Podłączyłem zegarek kolegi połączył się szybko i jako amazfita Stratos podfoldery się trwieraja. Podłączyłem swój dalej kamera. Podłączyłem kolejny zegarek innego kolegi ( przed wczoraj dopłynął) instalacja poszła ekspresem i widoczny jako azfit Stratos. Może mi ktoś doradzić czy przywrócenie ustawień fabrycznych może pomóc ? Jak zrobię przywrócenie ustawień fabrycznych w zegarku to polski ROM też usunie?
 13. Witam. Dzięki Kaudii za świetną robotę!!! Mój Amaz dopiero płynie ale śledzę posty na temat twoich Romów od dłuższego czasu i jestem pod wrażeniem . Rom z przed kilku dni czeka na kompie. Dzięki Szacun.
×
×
 • Create New...