Skocz do zawartości

Forestman

Amator
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witam ponownie. Udało mi się szczęśliwie zainstalować rom (Kaudii 2.0.1.). Jednak potrzebuję powiększania czcionki jaką sugerował w swoim romie (7NCR 4.0.2S) kolega S3V3N. Udało mi się wcześniej ściągnąć sam instalator tego romu (4.0.1+update), jednak zanim miałem czas przysiąść do zegarka, key generator został dla tego romu już wyłączony. W związku z tym moja prośba (pytanie). Czy jest inna możliwość instalacji tego romu na zegarku, lub czy możliwe jest dopisanie go (chociaż jednorazowo) do key generatora?? Moje "dalekowidzenie" powoduje niemożność odczytania powiadomień na zegarku bez okularów do czytania, a w nich nie mogę chodzić, bo świat się rozmywa. Pisałem do S3V3N, ale brak jest odzewu...
  2. Dzięki.. Wieczorem sprawdzę jak działa.. A jak będę chciał zmienić na rom Kaudii-ego, to też będą takie problemy, czy od teraz już mój zegarek będzie "czysty"?
  3. Witam. Podczas próby zainstalowania softu ([ROM] 7NCR 4.0.1S by S3V3N) wyskoczył mi komunikat: Numer seryjny zablokowany! Forestman wykorzystujesz numer seryjny przypisany do innego użytkownika. W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum. Zegarek kupiłem jako używany. Miał oryginalnie zainstalowany soft EN. Ale jest też już odblokowany i miał podobno zainstalowany soft po polsku (więc pewnie z tego forum), ale nie działał prawidłowo i zrezygnowano z niego. Niestety teraz jest przywrócony do EN 2.3.2.8. Co zrobić w tym przypadku i kto może mi pomóc? Pozdrawiam A.M.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...