Jump to content

TomLask

Fan
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. potestuję to na treningu. Czy jeżeli wszystko będzie ok, to mam ponownie spróbować wrzucić spolszczenie ?
 2. uruchomiłem i sprawdziłem. wystartowałem Rower i po paru sekundach zatrzymałem jest OK wystartowałem Run i po paru sekundach zatrzymałem jest OK to taki test na szybko, ale funkcje działają prawidłowo. to znaczy można je wystartować-zatrzymać pauzą-zamknąć LAPa-zakończyć-zapisać. Wcześniej na aktywności Bieganie było to niemożliwe
 3. tak też zrobiłem. bardzo dziękuję za informacje. Całośc się przeinstalowała i pokazał się "finish". zegarek się teraz ładuje od nowa. Czy to wszystko ? czy teraz mam już sprawdzić czy na tym oryginalnym orpogramowaniu wszystko chodzi dobrze ? tzn sporty/bieganie ?
 4. nie widzi plików. jedne widzi, innych nie. pliki są wszystkie w jednej lokalizacji. Nie irytujcie się....wygląda na to, że nie mam pełnej wiedzy jak to zrobić
 5. myślę, że tutaj akurat to nie z zegarkiem tylko ja gdzies popełniam błąd. Nie jestem aż taki biegły w tym
 6. nie mogę zainstalować tego oryginalnego softa. nie mogę wrzucić pliku obrazu (.img) wyrzuca mi komunikat, że go nie widzi. Całość jest ściągnięta z lokalizacji, którą mi podeśłałeś.
 7. wersja ROM by Kaudii 2.3.2.8 PL 1.0.4 taka wersję pokazuje zegarek
 8. Przetestowałem zegarek na kilka sposobów, tzn. na różnych dyscyplinach: - rower jest OK - chód jest OK - piłka nożna jest OK ale są trzy dyscypliny, na których jest ten sam problem, tzn. zegarek po włączeniu aktywności samoczynnie się blokuje "niestety: Sporty zostały zatrzymane". - bieganie "niestety: Sporty zostały zatrzymane" - bieganie w terenie "niestety: Sporty zostały zatrzymane" - bieganie na bieżni "niestety: Sporty zostały zatrzymane" Celowo przed aktywnością zmieniłem te trzy dyscypliny (wszystkie dotyczące biegania) i na nich jest ten sam problem i te same objawy. Na bieganiu mi jednak najbardziej zależy, bo robię to regularnie.... i jak na razie nadal korzystam z mojego Garmina. Zresetowałem już telefon (ustawienia fabryczne) i zainstalowałem na nowo Stratos_US_PL_1.0.4_by_Kaudii nic to nie dało ! czy ktoś ma jakiś inny pomysł ???? tracę już wiarę ;-( jak można przywrócić oryginalnego softa ? dziękuję bardzo !
 9. dokładnie tak jest. Wszystkie uprawnienia do komunikacji są powłączane, zegarek pokazuje w statusie połaczenie, a mimo to przechodzi w stan uśpienia. Restart pomaga, ale tylko na jakiś czas, później znowu się "usypia komunikacja". Pytanie czy nie jest to jakaś funkcja "oszczędności baterii". Natomiast co do mojego drugiego problemu, tj. automatycznego zatrzymywania aktywności. Przetestowałem zegarek na kilku dyscyplinach. Podczas jazdy rowerem jest ok. Mierzy wszystko, da si ę zatrzymać, da się wyłaczyć i zapisać. Również wszystko dobrze działa na aktywności "chód". Problem jak na razie stwierdziłem tylko na "bieganie" ( !!! ) ale na tym mi najbardziej zależy, bo biegam regularnie :-(. Uruchamiam "bieg" i sa dwa przypadki: albo zegarek zatrzymuje się od razu z komunikatem "Sporty została zatrzymane" albo biegnę przez ok. 20-30 minut, wszystko pokazuje (chociaż nie zawsze prawidłowo, bo np. pokazuje cały czas tempo 5`10") i po tym czasie dopiero wyświetla się komunikat jak wcześnie "...została zatrzymane". Próbowałem też po starcie zatrzymać aktywność i ja zapisać, chociaż w kawałku. Nie da się. Każde naciśnięcie któregokolwiek z przycisków powoduje od razu powyższy komunikat. Po czasie zegarek przechodzi do głównego ekranu. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie rozwiązuje problemu. Wczoraj przeinstalowałem raz jeszcze całość i nie ma zmian. Bieganie dalej nie działa prawidłowo. Czy ktoś ma jakiś pomysł ? Z góry dziękuję !
 10. tu mam wszystkie pliki, które dotychczas ściągnąłem to całej tej akcji.
 11. czy znajdę tu gdzieś opis jak to zrobić ? skąd wezmę oryginalną wersję ? przepraszam za może banalne pytania, ale nie orientuję się w tym aż tak dobrze. dziękuję bardzo !
 12. Tak jak napisałem. Przesiadłem się na Xiaomi Mi5 i jest zupełnie inaczej, nie ucieka już samoczynnie to "parowanie". Jest o niebo lepiej. Co do samego zegarka jednak nadal nie rozwiązany mam problem samoczynnego zatrzymywanie się aktywności "biegi". Zatrzymuję ją i bez zapisywanie po kilkunastu sekund z niej wychodzi. W jaki sposób mogę na nowo zainstalowac oprogramowanie, bo przywrócenie ustawień fabrycznych nie rozwiązuje problemu. Zainstalowałbym najpierw jeszcze raz to, które mam, a jeśli to nie pomoże, to wróciłbym do oryginalnego. Jak to zrobić ? dziękuję
 13. i jeszcze jedna nieprawidłowość Zegarek pokazuje połączenia przychodzące ale nie pokazuje nadejscia wiadomości
×
×
 • Create New...