Jump to content

strawqens

Fan
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About strawqens

 • Birthday 03/22/1992

Personal Information

 • Place
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

536 profile views
 1. Możesz dać link do owej tarczy nie mogę jej znaleźć
 2. Da rade przywrócić oryginalne recovery oraz oprogramowanie, z poziomu fastboot?
 3. Wgrałem oprogramowanie clonerem bo wpadce ,wszystko fajnie poszło tylko jest jeden problem, system nonstop się ładuje już z 20minut. Ma ktoś jakiś pomysł ?
 4. Na XDA nie bez powodu wycofali linki. Niestety ja jestem kolejnym użytownikiem który utrupił swój zegarek, wszystko szło zgodnie z instrukcją jak zawsze z resztą, zobaczymy może w micenter cos poradzą, bede miał info od gościa który wysłał im zegarek., mam nadzieje że nie wszystko stracone.
 5. Ehhh tak dobrze mi służył, najgorsze jest to ze wszystko było wykonywane zgodnie z instrukcją i z tego co czytam po forach nie tylko ja mam problem 1.2.51, nie bez powodu softu nie da się pobrać z xda. Jakiś komunikat na forum w tym temacie powinien się pojawić.
 6. miałem 100% teraz nawet go odpalić nie mogę, czyzby brick ? wszystko zgodnie instrukcją
 7. Po instalacji zegarek nie reaguje na nic, nawet nie nie wyświetla
 8. No dobra tylko z xda nie można pobrać pełnej aktualnie
 9. tools for amzafit pace i instalowałem na pacefied 1.2.50h
 10. W jaki sposób wgrać paczkę z aktualizacją pacefied, pojawia mi się wykrzyknik i chinskie znaczki, a nie chce pełnej wgrywac.
 11. @Kaudii sie meczy z apkami pod 49, a tu amazfit po złości 50 wydaje...
 12. Nie chce cofać do nougata. Ma ktoś sposób na ten problem? Gdy mam odinstalowanego amazfita to mifit każe mi go zainstalować podczas parowania, gdy jest zainstalowany przekierowuje automatycznie do niego. Mifit całkowicie przestał zbierać dane z zegarka tak jak by go nie było. Dobra problem rozwiazany, wyczysciłem dane mifita
 13. Czemu mifit mnie przekierowuje do apki amazfita gdy chce dodać mój zegarek ? I tak za każdym razem, mam pacefieda na pokładzie i korzystam z waszej spolszczonej apki. Wszystko zaczeło się po aktualizacji oreo na mi6.
 14. A gdzie znajdę ten na zdjęciach ?
×
×
 • Create New...