Jump to content

devlyn

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. niestety jeszcze nie musze podskoczyc do orange i wybadac temat
 2. ja już używam od miesiąca lub dwóch polecam . Wcześniej miałem stratosa 2 ale od czasu jak go dostałem praktycznie juz tylko chodzę w nim. Ładowanie co 2-3 dni ale sporo się nim bawię więc i tak dobrze. Z spotify działa super, powiadomienia odczyty tętna, zero laga wyświetlacz naprawdę rewelacja. Niestety wersja CN więc Mi home działa tylko na chińskie serwery. Czekam na Globala :).
 3. Dziele się czymś co znalazłem przez przypadek, ciekawy link jakby ktoś szukał FAQ, całkiem sporo informacji na temat Amazfit Pace 2/Stratos, gorąco polecam. http://amazfitcentral.com/amazfit-pace-2-faq/
 4. Witam, czy ten rom podjedzie też do Amazfit 2S wersja CN 2.0.34.2 ?
 5. Bardzo dziękuję za informacje , wczoraj ta stronka nie działała https://unlockamazfit.com/ , dziś na szczęście śmiga.
 6. Witam Przyjaciel prosił mnie o spolszczenie zegarka Amazfit 2S (w wersji CN 2.0.34.2) dla swojego ojca, ja sam wgrywałem do swojego już dawno dawno temu a tu sporo się zmieniło. Widzę że nie ma już strony do unlocku bootloadera tylko jest Universal tool. Piszę ponieważ nie chciał bym go popsuć zwłaszcza że staram się im pomóc. Ściągnąłem oprogramowanie od Lectora - Universal Tools for Amazfit Pytam, bo wolę się upewnić niż uceglić sprzęt. Rozumiem że muszę najpierw odblokowac Bootloader czyli wybrać opcję (1) Bootloader a później mogę wybrać opcję (3) Custom Rom i po tym już powinien być język polski.
×
×
 • Create New...