Jump to content

decha

Fan
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Place
  Kmk
 1. Kojarzę że w którejś wersji dostawałem na słuchawki powiadomienia głosowe czy to jest możliwe że z zegarka? Teraz mam Stratos wcześniej miałem Peace. Czy jest jakiś nowy sfot w zanadrzu czy odpuściłeś jak zrobili wersje po polsku ? A jest jakieś porównanie ich ? https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/paceficator-projecthybrid-rom-2-0-70-1-t3959622 Quote: @Kaudii for Polish (PL) translations ????
 2. Jeszcze raz napisze MEGA robota, korzystam z twojego softu już parę lat i na różnych zegarkach, i coś mnie podkusiło do zainstalowania oficjalnej wersji z językiem Polskim... ale już wracam oficjalna wersja jest uboga choćby w głos po polsku - tam po prostu zero komunikatów Piwko, # postawiona ????
 3. Amazfit Strator Model: A1619 ROM 2.3.10.4 PL 2.6.0 Mógłbym prosić o informacje na temat działania przycisków podczas triathlonu (widziałem gdzieś na forum przy sofcie ale nie mogę namierzyć ???? ) ale problem jest/mam inny - triathlon - pływanie - przepłynąłem ok 650m a zegarek pokazał 950m a strava 450 m różnice między aplikacjami doczytałem na forum ale problemy z GPS są dość dziwne bo zatrzymywałem i się i spoglądałem na zegarek nie wskazywał na zanik GPS lub inne problemy poniżej to wskazanie z strava (amazfit i na zegarku trasa wygląda tak samo) ale wskazania bardzo się różnią a powinno wyglądać to mniej więcej tak (tu z Pace na bojce trzymanym) Więc sprawdziłem wczoraj "pływanie na otartym akwenie" ok 650 m w dwu ratach zegarek na bojce ma dobry GPS - w międzyczasie się zorientowałem że nie liczy metrów dlatego na raty ale i tak bieda
 4. Dzięki - wszystko jak najbardziej w porządku po raz kolejny - ???? Wystarczy umiejętność czytania ze zrozumieniem ????
 5. Coś nie da się otworzyć - czy mógłbyś wystawić na MEGA
 6. any help? Starting operation... [1/1] Installing app: NewWearSport.apk pkg: /data/local/tmp/NewWearSport.apk Failure [INSTALL_PARSE_FAILED_UNEXPECTED_EXCEPTION] 3997 KB/s (7196992 bytes in 1.758s)
 7. Fajny soft działa prawie bez zarzutu proszę o sprawdzenie czy po zmianie podświetlenia na białe nie działa na uniesienie nadgarstka/ręki (ustawienie przy bieganiu) Co do parowania problem miałem problem przy iphonie i dopiero parowanie z innym iphone lub usuniecie aplikacji i instalacja ponownie pomogło, nie pomagał factory reset zapominanie bluetooth parowanie z androidem. Pamiętać przed wgranie UNPAIR.
×
×
 • Create New...