Jump to content

lgglpl

Amateur
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  no

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kombinowałem tak: Scena 1: Jeżeli okno otwarte To włącz scenę nr 2 Scena 2:(domyślnie na OFF) Jeżeli okno otwarte To odczekaj x min i wyślij wiadomość Scena 3: Jeżeli okno zamknięte To wyłącz scenę nr 2 I działałoby jeżeli włączając scenę ona od razu by się uruchamiała a włączenie sceny na ON nie uruchamia jej. Najprościej byłoby dodanie w scenie nr 1 na końcu "Uruchom scenę" ale po wejściu w "Uruchom scenę" mam "nie dodano żadnych zadań" i nie mam nic do wyboru. Jak mogę uruchomić scenę ?
 2. Odnośnie czujnika otwarcia okna/drzwi. Chciałbym ustawić scenę aby dostać powiadomienie jak okno/drzwi będzie otwarte TYLKO powyżej x min. Czyli jak okno będzie otwarte np powyżej 5 min to dostaje wiadomość ale jak np zamknę okno po 4 min to nie przychodzi wiadomość. Próbowałem z włączaniem/wyłączaniem scen ale włączenie sceny nie jest równoznaczne z uruchomieniem sceny.
 3. Lector ale pod jakaś osłonką masz czujnik ? Czy pada na niego deszcz ?
 4. Używa ktoś Original Xiaomi Smart Wireless Switch jako zewnętrzny dzwonek ale na dworze ? (czyli będzie narażony na słońce, deszcz, śnieg)
×
×
 • Create New...